Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 02/2010

Polecane posty

@medzik1992

Chyba S.M. 3.0 :)

A z Ninja Blade ogromnie się cieszę. Pozamiatałem w Devil May Cry 4, spróbuję i w Ninjy.

A co ja do cholery napisałem ? Chyba nie 2.0 gdyby ta cholerna technika nie wymagała coraz częściej pieniędzy to bym sobie pograł a tak CDA zamiast dawać stare dobre gry to daje nowe crapy, które tylko poza efektywnością mają nic !!!!

Podpisuje się pod ostatnim zdaniem wreszcie ktoś rozsądny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość odyniec15
Tak myślałem (patrz strona 17) że 3-cia gierka będzie [beeep]ista ale nie odpali na moim kompie normalnie Majowie i Nostradamus się kryją........

Dokładnie! U mnie też nie ma siły aby ruszyła!

Siet i nie ma filmu, łaj?!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to mnie zaskoczyli Ninja Blade... WoW. Mam tylko jedno pytanie , Ninja Blade to coś w stylu DMC czy bardziej Prototype? Znaczy się czy jest swoboda, możliwość swobodnego biegania po mieście, czy mamy się sztywno trzymać zleconych nam zadań?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam jestem zadowolony, bo jest Imperium Romanum, więc coś co mi pasuje pod względem zainteresowań i upodobań w związku z gatunkami gier.

So Blonde i Ninję Blade'a sobie daruję, bo nie chcę sobie psuć humoru tandetą (którą wg mnie te gry są, ale nie wyskakujcie na mnie z mordkami i nie krzyczcie).

Oby tylko dotrwać do wtorku, dostać pasem w dupę (no, tak się składa, że akurat 19. mam zebranie) i żyć nie umierać!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to nie jest TAAAAKI PEŁNIAK średniaczek raczej mogliby dać w końcu jakieś dobre RPG

No to ruszasz 4 litery i idziesz do Empiku, MediaMarktu czy innego Carrefoura i kupujesz.

- Bliżej mam do Saturna : P

A tak na poważnie spójrz na pełniaki jakie zgromadziłeś w ciagu ostatniego roku i zobacz kiedy było jakieś DOBRE RPG.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Slaughter w recenzji z tego co pamiętam jako minus podana była liniowość więc na swobodę nie licz.

A tak na poważnie spójrz na pełniaki jakie zgromadziłeś w ciagu ostatniego roku i zobacz kiedy było jakieś DOBRE RPG.

CD-A kupuję ponownie od maja zeszłego roku. O ile mnie teraz pamięć nie myli to był Jade Empire - sam nie grałem jeszcze (brak czasu) ale podobno to dobra gra tyle, że nie doceniana. Poza tym dla jednego dobry RPG to np Gothic a dla innego Mass Effect.

Sam lubię RPG i chętnie bym zagrał w jakiś HIT z Coverka no ale dajmy czas redakcji. Kto wie co nam szykują na najbliższy rok :-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem bardzo mile zaskoczony. Najpierw rewelacyjne DMC4, a teraz nowiutkie, dobre NB, :laugh: na które miałem ochotę. Jak tak mają wyglądać pełniaki w 2010 roku to jestem za. Każdy powinien znaleźć coś dla siebie, no poza fanami RPG, może za miesiąc. :sweat:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozpierduuuchaaa!! :D Fajnie, nowość, fajnie, dżapanisy, fajnie!!! Tylko niespodzianki nie było, bo koniec końców ta gra na płytce wylądować musiała. Ale fakt faktem, dawno nie było numeru, z którego zainstalowałbym 2 gry, a może i trzecią, jeśli będę się nudził.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak na poważnie spójrz na pełniaki jakie zgromadziłeś w ciagu ostatniego roku i zobacz kiedy było jakieś DOBRE RPG

Może Jade Empire? Poza tym: "dobre'-pojęcie względne. Coś Tobie podpasuje, innego zniesmaczy.

A co do pełniaków- udał się numer, udał, bo w sumie dla każdego coś zarombistego (oprócz RPGowców). Imperium odpuszczę (nie przepadam za strategiami), So Blonde z ciekawości odpalę, a Ninja poczeka na upgrade, bo coś cienko widzę granie na moim kompie. Tak czy siak- oby zawsze takie pełniaki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w ninja blade grałem na empikowej konsoli i muszę powiedzieć, że mam ochotę na wersję pc. Lecę do sklepu. zaraz ... chwileczkę. Czyżby była w pełniakach? Przecieram oczy i szczypię się i okazuje się że to prawda. W takim wypadku lecę do kiosku

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie CDA się spisało na medal. Dla każdego coś dobrego (no może nie do końca bo RPG'a nie ma). Ja osobiście jestem zadowolony z Imperium Romanum. No i trzeba pogratulować, bo Ninja Blade to nowość, która wszystkim nie pójdzie a to pewna nowość w naszym kochanym czasopiśmie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O pełniaku już wypowiedziałem się w komentarzu do newsa (streszczę - opad szczeny), teraz dodam jeszcze, że mój kumpel kupił numer z Devil May Cry 4 dla pełniaka, przeczytał recenzję Ninja Blade, stwierdził, że z niecierpliwością czeka, az ktoś to wyda w Polsce, bo koniecznie chce kupić. Teraz jest chyba usatysfakcjonowany. (przez telefon to brzmiało, jakby ze szczęścia miał problem z artykułowaniem)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...