Jump to content

czyzyk

Forumowicze
 • Content Count

  698
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About czyzyk

 • Rank
  Elf
 • Birthday 08/08/1993

Dodatkowe informacje

 • Ulubione gry
  Array
 • Ulubiony gatunek gier
  Array

Sposób kontaktu

 • Discord
  Array
 • Strona WWW
  Array

Informacje profilowe

 • Płeć
  Array
 • Skąd
  Array
 • Zainteresowania
  Array
 1. Mógłbyś dodać do tematu o -tfuuuu- eragonie okładkę i nazwę 4 cześci.

  Znajdziesz to na -tfuu- saphira.pl

 2. Owszem użyłem, ale nigdzie nie doczytałem, że to jest kompletnie zakazane. Z tego co wiem jest to dozwolone, ale bez przesady a jakiś przesadnych efektów na mojej pracy nie widzę. Nie będę się kłócił zobaczymy jak nie zostanie dopuszczone to trudno płakać nie będę
 3. W tym punkcie regulaminu chyba chodzi o to żeby nie przedstawiać pracy z kilku różnych perspektyw i nie sklejać jej w jedną w każdym razie ja tak rozumiem ten punkt.
 4. Nie wiem czy nie można wklejać wszystkie zdjęcia są moje więc duża przeróbka to nie jest naniosłem po prostu jedno na drugie. Ale jak nie zostanie dopuszczone do konkursu to się nie obrarze
 5. A może ktoś mniej więcej wie ile może trwać takie oczekiwanie bo nie ukrywam, że zależy mi na czasie bo chce trochę na tej hali posiedzieć. No ale w sumie jak się zbierzemy wszyscy z FA w kupę to wejdziemy szybciej, bo kupy nikt nie ruszy . W każdym razie mam nadzieję, że czas oczekiwania się zmniejszy.
 6. Może będzie tam jakaś mapa czy coś . A tak na serio to chyba ta hala nie jest aż taka ogromna ja tam w sumie nigdy nie byłem ale jakoś się nie boje. Najbardziej mam jednak stracha przed tą gigantyczną kolejką tu nasuwa mi się jeszcze jedno pytanie z tym związane czy wie ktoś jak to będzie z tymi biletami? Jak ktoś np. kupi przez internet to wchodzi bez kolejki jest tam jakieś oddzielne wejście co by się można było wbić?
 7. Ja chyba także się wybieram na tegoroczne PGA zobaczymy czy rodzice dadzą wsparcie finansowe . I może też kupię bilet elektronicznie i nie będzie problemów ze staniem w kolejkach a pro po info to bardzo ciekawych i fajnych informacji można się dowiedzieć kto jedzie niech pisze do Jamesa i melona
 8. czyzyk

  Kalambury

  Ja też jestem za reklamą na głównej stronie bo dopiero teraz zobaczyłem, że była jakaś zagadka także reklama by się przydała, aby zachęcić jak najwięcej osób.
 9. Teraz gdy już na 100% wiem, że trwają prace nad Wiedźminem 2 to nie może być inaczej, że to na tą grę najbardziej czekam.
 10. Pierwsza gra w jaką grałem to Rise of Triad grałem w to jeszcze na kompie który był tylko na dyskietki dawne dzieje
 11. Dla mnie we fifie od 2004 roku zmienia się praktycznie tylko numerek grafika jest nieco lepsza i na tym zmiany dla mnie się kończą. Nie kupuje nowej fify, ponieważ nie chcę się rozczarować i żałować wydanych pieniędzy. Twórcy gry mogli by zrobić przerwę i wydać grę nie co roku a raz na dwa lata i dopracować tytuł tak aby co najmniej dorównywał konsolowej wersji.
 12. Bardzo fajna gra dużo krwi zabijania no i oczywiście bardzo ciekawa broń mianowicie "dysk" do tego dochodzi jeszcze dobra grafika dużo akcji i zoombie to wszystko czyni z Dark Sectora bardzo ciekawy tytuł. Dopiero wczoraj zacząłem grać, ale już mnie bardzo wciągnęło. Według mnie jest to jeden z lepszych pełniaków jaki zagościł na coverku w CDA w tym roku.
×
×
 • Create New...