Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 02/2010

Polecane posty

@karven2000 wiesz jest różnica dopłacić ok 40zł za giere + cena gazety a w CDA masz cenę wliczoną i te "super pełniaki" to badziewie oprócz STAR WARS ale to już inna kwestia bo w tesco kosztuje ta gra 29,90zł

primo, warto dobrze zacytować czyjąś ksywkę :>

Secundo - nie za bardzo rozumiem o co chodzi? Z tego co wiem, Play sprzedaje czasopismo za jakąś tam kwotę i w tej kwocie wliczone są jakieś tam pełniaki. Tak samo robi CDA :> Może wyjaśnij nam, co dokładnie masz na myśli? :>

PS. No teraz Twoja wypowiedź jest jasna. Przyjrzę się dokładnie tej "promocji" :)

Przejrzałem stronę i forum Play i wychodzi na to, że w cenie 9.99 masz dwa numeru, bo jest czyszczenie magazynów i nie wiesz do końca na co trafisz. Więc nadal nie rozumiem o co c'mon z tym dokładaniem do pełnej wersji (której cena i tak jest w pismo wliczona)?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marzyło by mi się Sacred 2 na pełniaku . Sacred był doskonały blisko z 50H gry :P

O ile się orientuje Sacred waży 12 gb, więc na płytkę się nie zmieści, chyba że na dwóch 9gb, a jak znam życie licencja na ten tytuł jest droga feeest a producenci wolą na razie sprzedawać tą grę przypuśćmy za 50 zł (nie wiem po ile stoi) niż wrzucić ją do pisma

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...