Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 02/2010

Polecane posty

Gość Altair1404

Ninja blade jak najbardziej w porządku. Cieszyłem się na wieść o tej grze, zwłaszcza, że nigdzie (poza Steamem) nie szło jej dostać. Myślałem, że sobie fajnie pogram, ale problemy z tą grą nie pozwalają. Wczoraj doszedłem do Arachne i miałem klasyczne wysyłaj/nie wysyłaj. Poza tym ustawienia się nie zapisują, pierwszy filmik się ścina, a głos... jest dziwny (nie wiem jak to opisać).

Najlepsze jest to, że gra śmiga dobrze i płynnie, ale ten filmik haczy.

EDIT: Odwołuję większość z moich problemów, bo niespodziewanie filmik płynnie zaczął działać, z dźwiękiem nie ma problemu. Ale ustawienia ograniczenia klatek jak nie zapamiętywało, tak nie zapamiętuje, a przy wychodzeniu z gry jest dźwięk błędu. Podejrzewam też, że dalej istnieje ryzyko błędu exe.

EDIT2: Jednak nie. Ta gra jest strasznie kapryśna. Czasem się tnie na tym filmiku, czasem nie. Ciężko wyczuć co cię czeka za każdym razem. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze wszystkich "tegomiesięcznych" gier bez zaskoczenia najbardziej podoba mi się slasher Ninja Blade. Ma świetną fabułę, niezłą grafikę i jest baaardzo dynamiczny. Na początek gra wita się z nami dwoma bossami, ażebyśmy potem na maxa wkręcili się w fabułę i zaczęli właściwą grę jako przysłowiowy ostatni sprawiedliwy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja myślałem że tylko mi się to przytrafiło.Ciągle jak włączam grę to jest czarny ekran i nic.A jeszcze wcześniej pisało że nie ma jakiegoś pliku dll.Pomocy!

Napisz jakiego pliku dll Ci brakuje. A taki błąd jest prawdopodobnie powodowany przez twój komputer. Zainstaluj najnowszego DirectX to najczęściej pomaga na takie błędy.

@placek82

Jest milion konfiguracji komputerów i nikt nie jest wstanie przewidzieć wszystkich błędów jakie mogą wystąpić

I zamiast bezsensownie pisać że macie jakiś tam błąd to go opiszcie w dziale pomocy a nie plujecie flegmą...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja narazie żadnych błędów w NB nie znalazłem.

Ogólnie całkiem niezła gierka, chociaż jak dla mnie trochę bliżej jej do zręcznościówki niż slashera,ale ten "system zapisów" daje się we znaki.Według mnie 7/10,jednak myśle że gdyby nie "przejedzenie" sie ostatnio DMC4 znacznie lepiej bym ją odebrał.

Ogółem jestem zadowolony,tylko te dwa inne pełniaki mogliście już sobie odpuścić...

Pzdr.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to Ninja Blade jest najlepszą grą z Cd-a od już sporego kawałka czasu... wiekszosć gier jest poprostu śmieszna, beznadziejna, prosta i ogólnie kicha;p Ale muszę przyznać że się jakoś zaczyna to poprawiać bo któregoś tu razu był Devil May cry 4 to już +, Titan qest to też + ( chociaż daliście mi felerną płytke;p),Dark Sector też +.

No ale to z plusików tyle;p Brakuje mi dobrej gry RPG czy RTS w moich zbiorach Cd-A.

Dlatego chciałbym prosić drogą redakcje o dobry "erpeg";p czy "erte-es";p

Pozdro Smuggler;p

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam problemy z tą grą. Czy ktoś z redakcji uruchamiał ją u siebie? Bo jeżeli tak i też miał problemy, to wstyd, że zdecydowali się puścić takie badziewie.

Nie tylko uruchamiał ale i skończył. Myślisz, że z czego Gem robił recenzję?

NB przed puszczeniem na płytkę był testowany na kilku kompach. Ja np. poprawiałem spolszczenie, bo było zrobione na konsolę i musiałem trochę tekstów poprzerabiać i dotłumaczyć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem pograć w NB, ale sobie odpuściłem. Z jednej strony nienajnowszy sprzęt, z drugiej gra gubiła klatki jak opętana, czego nawet Crysis nie dokonał :) Ofc detale niskie. Pogram sobie jak już zakupię lepszy PC, bo tak szkoda zdrowia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedna porada - w końcu wprowadzili tą grę na Xfire - ale jest ten sam problem co z poprzednią konwersją Novyi'ego Dysku - dark Sector, a mianowicie Steam.

Ale jest na to sposób - wchodzimy do folderu z zainstalowanym Xfire, otwieramy Xfire_games, znajdujemy Ninja Blade i...

- zmieniamy plik odpalający grę ze Steam.exe na NinjaBlade.exe

- w rejestrze zmieniamy Steama na ND Games/Ninja Blade/1.00 (przynajmniej u mnie, u was sprawdzicie, szukając tej gry w rejestrze)

- usuwamy "steamową" linijkę.

Potem zapisujemy, ręcznie wykrywamy grę w ogniu krzyżowców i sprawa załatwiona - możecie imponować, ze graliście w Ninja Blade z CD-Action :D.

Jest znacznie prostszy sposób.

LauncherExe=NinjaBlade.exe

DetectExe=NinjaBlade.exe

I cieszymy się grą w xf ;)

Zero babrania się w rejestrze i podobnych... Wystarczyła znajomość angielskiego i chwilka myślenia ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ninja Blade jest spoko. Wczoraj grałem u braciaka i bardzo mi się spodobał. Muszę jeszcze wspomnieć, że z gier wziętych do brata tylko Ninja działał. Bitwa o Śródziemie 2 nie odpalał tak jakby DVD nie działało. Na szczęście Ninja działał i choć instalował się długo, bo ponad 15 minut warto było. Co do błędów to oprócz tego, że wyłączać musiałem przez menadżer zadań to 2 razy ekran wariował i były jakieś zielone kreski na czarnym tle. Na szczęście wyjście do Windowsa pomogło. Teraz czekam na nowego kompa(jakieś 2-3 tygodnie, może dłużej :/) i będę grać,grać i grać. Między innymi w NB :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam problem z Ninja Blade bo są na postaciach i budynkach jakieś zielone krechy jakby ktoś dał grę nie do końca dopracowaną bo zapomniał skasować tych linij :wink: To bardzo spowalnia i nie można się w pełni grą nacieszyć. A co do Imperium to mam już takie i to w wersji polskiej :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale może pora wreszcie dać pełną wersję System Shock 2

Wydaje mi się, że można normalnie SS2 sciągnąć z netu no nie ?Gra nie jest dostępna w normalnej formie dystrybucji więc... poza tym NB mi sie czasem wykrzacza ;/ ale bardziej z powodu jakichś głupich bugów niż błędów mojego kompa ... po 2 misji zrezygnowałem z grania, to nie na moje nerwy już wolę DMC :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co temu zabrania ? Nie ma tej gry w oficjalnym obrocie, u producenta też jej nie nabędę, więc jak moge "piracić coś czego nie ma?Gra IMO została tylko w sercach i na dyskach fanów, a jeżeli wiesz gdzie można ją oficjalnie nabyć to zdradź nam tą tajemnicę.,...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no panowie moim zdaniem Ninja Blade na krążku w pełnej wersji po polsku to po prostu klasa. Gierka na pewno bardzo widowiskowa i to mi sie podoba. Trzymajcie poziom.. bo juz jest naprawde dobrze ale kto powiedział że nie może byc lepiej..:P PZdr

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co temu zabrania ? Nie ma tej gry w oficjalnym obrocie, u producenta też jej nie nabędę, więc jak moge "piracić coś czego nie ma?Gra IMO została tylko w sercach i na dyskach fanów, a jeżeli wiesz gdzie można ją oficjalnie nabyć to zdradź nam tą tajemnicę.,...

Zatem mozna kogos zgwalcic, gdy ma sie pewnosc, ze to nie wyjdzie na jaw i nie poniesiesz konsekwencji?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak. Nie no żart : P. A tak serio to SS2 powinien być do kupienia gog.com więc nie pierdziel, że nie można legalnie kupić, a nawet jak nie będzie to są aukcje i naprawdę nie rozumiem ile trzeba Wam powtarzać: PIRACTWA NIC NIE USPRAWIELDLIWIA

PS: Sprawdziłem na allegro i ebayu, można tam zakupić SS2.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny ten Ninja Blade lecz tak samo po drugiej misji zrezygnowałem, najbardziej to mnie zdenerwował system zapisu gry :dry: I to był właśnie powód mojej rezygnacji ale gra i numer cd-action jest PRO :happy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...