Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 02/2010

Polecane posty

Ninja Blade. mamma mia! to dlatego recenzja była u was tak szybko! to dlatego dostała 7 +! :P

a tak prawdę mówiąc, to sądziłem, że ktoś tę grę w Polsce wyda, kosztować będzie te 80-100 zł, i ja ją bym kupił. naprawdę recenzja mnie do kupna zachęciła! i nawet nie wiecie, jak się teraz cieszę! bo czy to nie cudowne dostać to, co się chciało mieć, za praktycznie bezcen? :happy: żyć nie umierać!

- - - - - - - - - - - -

@up - to nie ja jestem tym kumplem :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja się wypowiem:

Imperium Romanum - zagram na pewno, bardzo lubię takie gry.

So Blonde - pewnie nawet nie zainstaluję, nie lubię przygodówek. Jedyną, która mnie zaciekawiła, był Ceville. :happy:

Ninja Blade - na pewno zagram, i zainstaluję. Niedawno gra była recenzowana w CD-Actionie, a już jest na Coverze ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zagram w imperium Romanum reszty gatunków gier nie jestem fanów a przeszkodą angielski nie jest wręcz przeciwnie jak narezie głównie z powodu gier uczę się nowych słówek ale dla mnie szkoda że nie ma żadnej wyścigówki samochodowej bo jakoś tak dawno już nie było cóż może za miesiąc a nowy numer i tak kupię bo jednak najważniejsze jest czasopismo

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skończcie z tymi przygodówkami! I tak 70% czytelników ich nie odpala, a na ich miejsce moglibyście dać porządnego PRG-a. (nie h'n's ani puzzle questa) Albo FPS-a.

A skąd takie statystyki? Z 4 liter chyba. Równie dobrze ja mogę powiedzieć, żeby nie dodawać "x" gatunku bo tego crapu nikt nie odpali. Litości.

@Cavaron a grałeś w NB, że taki shit wg ciebie? Wpierw zagraj potem oceniaj :-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smuggler kiedyś mówił, że początek roku to słabe pełniaki, a tymczasem jest chyba inaczej... ew. istnieje możliwość, że z numeru na numer będzie coraz lepiej (ja chcę Batmana: AA). W następnym numerze (marzec) chciałbym zobaczyć Knights of the Old Republic, ale to chyba niemożliwe...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yea Ninja Blade zarąbista gierka się szykuje :P . Do Imperium Rommanum poszukam spolszczenia i pewnie zagram , a Se Blonde nawet nie zainstaluje bo w przygodówki to stare babcie po 70lat grają xD

Ok...? o_O

Ninja Blade mmmm... :D Na 100% zagram.

A w So Blonde z miłą chęcią pogram, lubię lekkie przygodówki. A Imperium Romanum zainstaluję tylko z ciekawości. (Pewnie poleci z dysku po 10 min grania, ale kto wie ;p).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...] W następnym numerze (marzec) chciałbym zobaczyć Knights of the Old Republic, ale to chyba niemożliwe...

Ja bym padł z wrażenia jakbym zobaczył KoTOR- a : P Ale też bym się zdenerwował dlatego, że planuje kupić pakiet The Best Of Star Wars więc raczej bym się zdenerwował : )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie, ładnie... ^^

Chociaż nie wiem, czy Imperium Romanum okaże się lepsze od tradycyjnych "city-builderów" w rodzaju Faraona czy Zeusa:Pana Olimpu.

Ninja Blade na pewno godny uwagi, choćby z racji tego, że to dość nowa gra :D

Jeśli to prawda, że So Blonde jest grą twórców Broken Sworda - naprawdę się cieszę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...