Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 02/2010

Polecane posty

No nie podniecajmy się tak. Średnia ninja blade na gamerankings to 49% (http://www.gamerankings.com/pc/974802-ninja-blade/index.html), a na matacritics - 55% (http://www.metacritic.com/games/platforms/pc/ninjablade?q=ninja%20blade). Myślę, że wydawca cda wiedział, że dostanie licencje, więc w czasopiśmie była wysoka ocena.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o to, że ciągle jakieś gry akcji a brak porządnego RPG : (

Dokładnie! Ostatni porządny RPG był w cda... kiedy to było?

Bo przez ostatnie 2/3 lata nie widziałem. (No dobra, oprócz Fable The Lost charpters)

Chyba Morrowind(?) Może czas na Obliviona :laugh: :laugh:

p.s. jak zrobić żeby było widać zdjecie przy poście. Bo mam w ustawieniach dane zdjęcie, ale przy postach już go nie ma. Why??

O ile dobrze pamiętam, to było też parę innych erpegów, np. Two Worlds. A co do zdjęcia, to nie wyświetla się ono nigdy przy poście. Tylko avatar (ale jeśli ci zależy, to możesz sobie wkleić zdjęcie do sygnaturki).

No i prosze miałem racje, powtórka z rozrywki a konkretnie z numeru 170. Czyli 2 pierwsze gry żenada, a 3 cud miód malina. Świetna gra z soczystą akcją. Brawo.

No nie. Te gry mogą się podobać. Mój kolega jest wniebowzięty, a sam może też zagram. Może nie są to wielkie hity, ale całkiem porządne gry, w które można pograć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie podniecajmy się tak. Średnia ninja blade na gamerankings to 49% (http://www.gamerankings.com/pc/974802-ninja-blade/index.html), a na matacritics - 55% (http://www.metacritic.com/games/platforms/pc/ninjablade?q=ninja%20blade). Myślę, że wydawca cda wiedział, że dostanie licencje, więc w czasopiśmie była wysoka ocena.

A ja myślę, że większość graczy, którzy wypowiadają się na tym forum to myślący i grający ludzie i te pozytywne opinie wynikają z tego że giera jest dobra i wymiata a nie z tego ze dostała dobrą ocenę. Myślę też, że wydawca CDA na każdą kaszankę dostałby licencję jednak żadna kaszanka nie dostała cda 7+.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, kto to oceniał, że tak nisko......

A na Gamespot 7.0....

Chyba ktoś się poważnie wkurzył na crashe i związane z tym ponowne przechodzenie misji.

Z tą wysoką oceną - plączą mi się niecenzuralne słowa po głowie...

http://www.gamesradar.com/pc/ninja-blade/r...121194659531088

To właśnie taki typ recenzji, jeśli chodzi o niskie oceny.

Natomiast w typowych recenzjach wadami są: sterowanie klaw/mysz (nie do końca intuicyjne), powtarzalność i nieskomplikowany system walki (nie masz wielu ciosów).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matko ludzie sledze ten temat od pierwszego przecieku aż mnie skręca jak niektóre wypowiedzi czytam... Normalnie o zgrozo... Gry które ostatnio dostawaliśmy jako DODATEK DO PISMA były naprawdę na wysokim poziomie. Takie gderanie jak niektórzy to robią przypomina mi wrzaski pięciolatka z rodzicami w supermarkecie który gdzie nie spojrzy widzi coś co chce :dry:

Jeszcze mi jedna myśl do głowy przyszła bo się tak wszyscy wdzierają że trzy pełne wersje biedą a mnie zastanawia kto w te trzy gry zagra i je przejdzie do czasu wyjścia następnego numeru... hmm?

Chyba jak większość stałych czytelników uważam że najważniejsza jest zawartość pisma. I według mnie redakcja naprawdę trzyma poziom :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha, pamiętajcie, jeśli macie spowolnioną grę, to oznacza, że nie zmieniliście w opcjach gry czegoś takiego, jak z "Max. 30 fps" na "Zmienne fps" - wtedy powinno być ok. Aha, jak zaakceptujecie tą opcję, to nie klikajcie od razu Esc, tylko dojdźcie strzałkami i Enterem do głównego menu - inaczej to ustawienie może się nie zapisać.

P.S. Być może dlatego ten recenzent tak zbeształ tą grę, bo nie zmienił tej opcji ??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie podniecajmy się tak. Średnia ninja blade na gamerankings to 49% (http://www.gamerankings.com/pc/974802-ninja-blade/index.html), a na matacritics - 55% (http://www.metacritic.com/games/platforms/pc/ninjablade?q=ninja%20blade). Myślę, że wydawca cda wiedział, że dostanie licencje, więc w czasopiśmie była wysoka ocena.

Jak zawsze teorie spiskowe... Na GR srednia jest bodaj z 2 recek, na mecie nie sprawdzalem. Na Xboksie gra oceniana jest calkiem wysoko. A gra nie dlatego ma wysoka (?) ocene, ze trafila na cover, ale trafila na cover bo nam przypadla do gustu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie musisz sprawdzać, Smugg.

Na Metacritics są to cztery recenzje, trzy kręcą się koło 7, a czwarta to ta z UK Zone, o czym się wcześniej wypowiadałem, a widzę, że tylko jedna osoba tak zjechała tą grę.

Jeszcze jedna porada - w końcu wprowadzili tą grę na Xfire - ale jest ten sam problem co z poprzednią konwersją Novyi'ego Dysku - dark Sector, a mianowicie Steam.

Ale jest na to sposób - wchodzimy do folderu z zainstalowanym Xfire, otwieramy Xfire_games, znajdujemy Ninja Blade i...

- zmieniamy plik odpalający grę ze Steam.exe na NinjaBlade.exe

- w rejestrze zmieniamy Steama na ND Games/Ninja Blade/1.00 (przynajmniej u mnie, u was sprawdzicie, szukając tej gry w rejestrze)

- usuwamy "steamową" linijkę.

Potem zapisujemy, ręcznie wykrywamy grę w ogniu krzyżowców i sprawa załatwiona - możecie imponować, ze graliście w Ninja Blade z CD-Action :D.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie po prostu, totalnie zamurowało. Znowu. Po raz trzeci. Po prawdzie to Imperium romanum leży u mnie na półce od pradawnych czasów, So Blonde mnie na stówę nie zainteresuje, jednak mnie zamurowała trzeci pełniak. Ninja Blade. Niedawno była jej premiera, nie tak dawno czytałem recenzje, zapowiedzi. I powiem szczerze. Nie liczyłem nawet w snach że tak szybko dadzą ją na coverek.

Gazeta jest coraz lepsza. Dużo dużo dużo lepsza.

Dark Sector

Devil May Cry 4

Ninja Blade

Te gry są po prostu tak zaje*iste że nie miałem najmniejszego przebłysku myśli że znajdą się w gazecie.

Pozdro dla redakcji, trzymajcie sie i oby tak dalej.

Za miesiąc czekam na Pure! :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W CDA zawsze były dobre pełniaki, dlatego nie rozumiem niektórych forumowiczów którzy ciągle narzekali:)

Nie zawsze. Dosyć marne były np. miesiąc temu, czy w lipcu tamtego roku.

Dokładnie! Ostatni porządny RPG był w cda... kiedy to było?

Bo przez ostatnie 2/3 lata nie widziałem. (No dobra, oprócz Fable The Lost charpters)

Z rpg w ubiegłym roku był Two Worlds. Dodatkowo jeszcze z h'n's były- Legend: Hand of God, Mage Knight, Sacred i Titan Quest.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zawsze. Dosyć marne były np. miesiąc temu, czy w lipcu tamtego roku.

Kwestia gustu.

Dokładnie! Ostatni porządny RPG był w cda... kiedy to było?

Bo przez ostatnie 2/3 lata nie widziałem. (No dobra, oprócz Fable The Lost charpters)

Z rpg w ubiegłym roku był Two Worlds. Dodatkowo jeszcze z h'n's były- Legend: Hand of God, Mage Knight, Sacred i Titan Quest.

>>>Jade Empire bylo do bani jako RPG?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miesiąc temu byłu dobre pełniaki. RCT3 wciągnął mnie na maksa ( w trybie piaskownicy). chciałbym aby w przyszłości dali Emipre Earth 2. Bo 1 była świetna. i dobrze, że nie dają już tyle FPS-ów.

No i czekam na samochodówkę.

p.s. Ciekawe dlaczego w CDA nie ma gier GTA-podobnych. Może jak będzie recenzja JUST Cause 2 to na coverku będzie jedynka (wszak to raczej niemożliwe). Ale dlaczego takich gier nie ma w CDA???

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pełniaki przednie w tym miesiącu. Ninja Blade, znajdzie się na moim dysku na pewno. Nie wiem czy od razu, bo teraz zacząłem w Dark Sector grać, ale może :) So Blonde, żeby się trochę rozerwać też spróbuję. A Imperium Romanum chyba kiedyś też :) Jednym słowem, jest super

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W CDA zawsze były dobre pełniaki, dlatego nie rozumiem niektórych forumowiczów którzy ciągle narzekali:)

Nie zawsze. Dosyć marne były np. miesiąc temu, czy w lipcu tamtego roku.

W Lipcu akurat były fajne gry , Rise a Fall fajnie się grało w Mortyra też się miło grało . Zawiódł mnie za to w tamtym roku numer specjalny ... . Ale potem było już coraz lepiej :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy redakcja planuje przypadkiem udostępnienie czytelnikom jakiegoś patcha do Ninja Blade, który wielu z nas umożliwi w ogóle korzystanie z tej gry? Bo lawinowy wzrost zainteresowania działem Pomocna Dłoń od wczorajszego poranka można wręcz nazwać klęską żywiołową. Na dodatek większość z nas ma te same, albo bardzo podobne problemy. Szczerze mówiąc nie pamiętam, aby jakakolwiek gra dołączona do CDA sprawiała kiedykolwiek problemy w takiej skali.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smoku

Racja, jest dużo problemów z Ninja Blade, a dział "Pomocna dłoń" aż pęka od tematów o tej grze... Z drugiej strony są osoby (wśród nich ja ;), które grę zainstalowały bezproblemowo i przeszły bez żadnych bugów uniemożliwiających skończenie gry... Jednakże przydałby się jakiś patch, aby ulżyć spragnionym i nienasyconym graczom chcącym zagrać w NB ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam, że nie byłoby problemu, gdyby na stronie producenta zamiast samych reklam znajdował się jakiś uczciwy dział pomocy technicznej. Ja walczyłem prawie 24 godzin, po takim okresie czasu człowiek może mieć dość. Zwłaszcza jak widzi, że nie jest w swoim problemie odosobniony, a powód owego problemu jest najwyraźniej losowy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ninja Blade - bardzo fajny i w dodatku świeży slasher. Po DMC4 miła odmiana. Krótkie podsumowanko..

FAJNE:

+ widowiskowość!

+ oprawa audio - video

+ oryginalne podejście do temu

NIEFAJNE:

- ogólnie system zapisu z d...iabła wzięty!

- jak dotąd więcej niedogodności nie stwierdziłem (acz nie przeczę, że się pewnie znajdą)

Podsumowując, gdyby nie forma save'a, która wkurzała mnie już przy okazji DMC4, to świetny, rozluźniający tytuł - akurat na odstresowanie po sesji. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy redakcja planuje przypadkiem udostępnienie czytelnikom jakiegoś patcha do Ninja Blade, który wielu z nas umożliwi w ogóle korzystanie z tej gry? Bo lawinowy wzrost zainteresowania działem Pomocna Dłoń od wczorajszego poranka można wręcz nazwać klęską żywiołową. Na dodatek większość z nas ma te same, albo bardzo podobne problemy. Szczerze mówiąc nie pamiętam, aby jakakolwiek gra dołączona do CDA sprawiała kiedykolwiek problemy w takiej skali.

Coz, to sa uroki NOWYCH gier. Sami patcha nie zrobimy ale staramy sie pomoc tym, co maja problemy. A jak patch bedzie, to i go damy, to oczywiste.

Czy redakcja planuje przypadkiem udostępnienie czytelnikom jakiegoś patcha do Ninja Blade, który wielu z nas umożliwi w ogóle korzystanie z tej gry? Bo lawinowy wzrost zainteresowania działem Pomocna Dłoń od wczorajszego poranka można wręcz nazwać klęską żywiołową. Na dodatek większość z nas ma te same, albo bardzo podobne problemy. Szczerze mówiąc nie pamiętam, aby jakakolwiek gra dołączona do CDA sprawiała kiedykolwiek problemy w takiej skali.

Coz, to sa uroki NOWYCH gier. Sami patcha nie zrobimy ale staramy sie pomoc tym, co maja problemy. A jak patch bedzie, to i go damy, to oczywiste.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się zastanawiam, po co dawać grę którą duuża większość pewnie juz ma..jak np..druga część call of juarez..ja z ninja blade się bardzo cieszę..bo upiłem sobie necrovision teraz i mi nie chdozi :( i mam w co grać dzięki temu pełniakowi..necrovision mógłby być w pełnej ;)hehe

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...