Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

Mafia 2

Polecane posty

Mam do przekazania Wam coś o Free Ride. Jeżeli się go zainstaluje, to kasują się w grze wszystkie statystyki, takie jak czas gry itp. Na rzecz danych o Free Ride. Dla mnie to nie jest jakiś wielki minus. Tylko szkoda, że nie można zapisać sobie swojego Free Ride.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Następna garść wyciętych rzeczy

_50_00_0046:Buy newspaper
00_50_00_0047:Game Automat
00_50_00_0048:You learned to open safes.
00_50_00_0103:You killed innocents. Your reputation decreased!
00_50_00_0104:AB to buy.

00_50_00_0227:Pick up stool.
00_50_00_0228:Pick up object.
00_50_00_0235:Pay off ride.
00_50_00_0237:Cough
00_50_00_0239:Place bomb
01_50_00_0292:Search man
00_50_00_0260:Hide under bed.
00_50_00_0261:Hide in cupboard.
00_50_00_0262:Hide behind hinge.
00_50_00_0263:Hide in shower.
00_50_00_0291:Enter the Taxi.
00_50_00_0296:Use Taxi.
00_50_00_0297:Stop here.
00_50_00_0298:Step on the gas!!
00_50_00_0299:Skip ride
00_50_00_0300:Wait here.
00_50_00_0310:Go on toilet.
00_50_00_0311:Leave the Gym.
00_50_00_0327:Buy House.
00_50_00_0334:Open/close roof

00_52_00_0053:Entering Friend Location.
00_52_00_0054:Exiting Friend Location.
00_52_00_0056:Exiting mission location. Get back in 5 seconds.
00_52_00_0057:Exiting mission location. Get back in 4 seconds.
00_52_00_0058:Exiting mission location. Get back in 3 seconds.
00_52_00_0059:Exiting mission location. Get back in 2 seconds.
00_52_00_0060:Exiting mission location. Get back in 1 seconds.

00_51_01_0002:Run the hunter.
00_51_01_0011:Derek has a job for you.
00_51_01_0012:Mike has a job for you.
00_51_01_0013:Charlie has a job for you.
00_51_01_0014:Eddie has a job for you.
00_51_01_0015:Vendetta - Level 1
00_51_01_0016:Enemy
00_51_01_0017:Street race - Level 1
00_51_01_0018:Pad Madness
00_51_01_0019:Immediate mission available.
00_51_01_0020:Immediate mission finished.
00_51_01_0021:Immediate mission rejected.
00_51_01_0022:GOING ON
00_51_01_0023:COMPLETED
00_51_01_0024:FAILED
00_51_01_0025:Hunter - Level 1
00_51_01_0026:Immediate mission failed.
00_51_01_0027:Runner - level 1
00_51_01_0028:Shop destroy - Level 1
00_51_01_0029:Street fight - level 1
00_51_01_0030:Assassination - Level 1
00_51_01_0031:Bodyguard - level 1
00_51_01_0032:Destroy a shop.
00_51_01_0033:Rob a shop.
00_51_01_0034:Kill a shop employee.

Take Two robi sobie z nas jaja. Im chodzi tylko o $$$. A najgorsze ze ludzie będą myśleli o twórcach czyli 2kczech a nie developerze. Jak widać były misje poboczne. Był wyscig. Ogólnie było duuuużo rzeczy których nie ma! Chamstwo

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem zaskoczony, kiedy dowiedziałem się, kim naprawdę jest Henry

Chyba każdy był zaskoczony, bo ten zwrot akcji był aż za bardzo 'zwrotny'. Co mam na myśli? A to, że w żadjym momencie nie występują u Henry'ego zachowania, które świadczyłyby o tym że jest ekm... A powinno tak być. Jakieś pytania zadawane niby mimochodem, na które na początku gracz ani Vito nie zweaca uwagi, sugestie itp. Jest wręcz przeciwnie. Henry mało się odzywa, pilnuje swojego nosa i trzyma się zdala od centrum wydarzeń. Tak postępując nie ma chyba zbyt dużych możliwości wyciągania informacji, nie? Jedyne co przykuwa uwage to to że po zrobieniu pewnej rzeczy na pewnym piętrze w pewnym hotelu przez Vita i Joe'go Henry przychodzi mościć sobie nowe gniazdko mimo że wcześniej był po drugiej stronie barykady. Ale nawet potem kontunuuje swoją taktukę trzymania się zdaleka od spraw szefów. Gdyby twórcy zrobili go typem człowieka otwartego, rozmownego, dowcipkującego i sprawiającego wrażenie że można mu powiedziec wszystko i mieć taką pewność że nic nie powtórzy, że nawet się nad tym zastanawiać(i byłoby to pokazane np. w cutscenkach, gdzie Vito, Henry i Joe po paru głębszych rozmawiają swobodnie o rzeczach o których Henry raczej nie powinien wiedzieć) to byłoby to lepiej rozwiązane. Powiecie że się czepiam? Ale tak właśnie wyglądają odpowiednicy Henry'ego w dobrych filmach. W grze jest tak że stoimy murem za Henrym bo twórcy nigdzie nie umiejscowili jakichkolwiek przesłanek za tym aby było prawdą że Henry jednak jest tym ekhm. Po prostu nie ma prawa nim być^^ A gdyby to zrobili tak jak napisałem powyżej, to chociaż Vito by nie wierzył w to co mówią mu o Henrym, to gracz zaczął by sobie przypominać o tych wieczorach spędzonych e barze nad kielonem kiedy Henry 'napomykał' o 'zakazanych' tematach, a Vito i Joe, zupełnie tego nieświadomi(bo jak można nie ufać tak przyjaznemu człowiekowi) mówili mu co chciał wiedzieć. I w ten sposób gracz byłby utrzymywany w niepewności aż do pokazania jakiegoś ostatecznego dowodu np. wpisu w dzienniku Henry'ego o dacie spotkania z

agentem z którym współpracował albo jego nr telefonu

. A tak po prostu nie było najmniejszych podstaw aby sądzić że Henry jest ekhm, a ta teza wzięła się z sufitu i ani ten lichwiarz ktory udzielił pożyczki, ani Leo nie raczyli podać jakiś argumentów które by ją udowadniały dając graczowi do myślenia(choćby te cutscenki o których wspominałem, ale teraz pokazane w innym swietle) aż do ostatecznego dowodu. Wg mnie ten motyw twórcy zaniedbali. Uff ale się rozpisałem.

Dokładnie. Zachowanie Henryego w żaden sposób nie wskazywało, że jest

kretem. Czy federalni pozwolili by komuś takiemu swobodnie zabijać ludzi? I jak ochoczo pojechał zabić Leo. Gdyby nie Vito to by pewnie go zastrzelił. I jeszcze ten handel narkotykami. Czy tak zachowuje się kret? Raczej nie.

Dlatego myślę, że ten wątek twórcy wtrącili trochę na siłę. Nie dopracowali tego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do przekazania Wam coś o Free Ride. Jeżeli się go zainstaluje, to kasują się w grze wszystkie statystyki, takie jak czas gry itp. Na rzecz danych o Free Ride.

Gram w Free Ride i nie usuneło mi save-ów ani statystyk w kampanii.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i 8 pierwszych misji chyba na Sycylii i na wojnie

00_70_00_0100:Missing In Action

00_70_00_0101:Crash Course In Sicilian

00_70_00_0102:Hide And Seek

00_70_00_0103:Man Of Honor

00_70_00_0104:Call Of Duty

00_70_00_0105:Back Up/Call Of Duty v2

00_70_00_0106:Death Squad

00_70_00_0107:People Power

00_70_00_0108:The Old Country

Początkowa akcja miała rozgrywać się tu. http://i38.tinypic.com/1vyap.jpg San Celeste?

Pewnie zrobią z tego jeden z DLC. Pomijając już to, że DLC to w ogóle nie jest dobra rzecz, to może chociaż nie będzie trzeba przechodzić całej gry od nowa, żeby zobaczyć to, co dodali.

Wie ktoś co z tymi bonusami za zamówienie przed premierą?

Pewnie będą do ściągnięcia za darmo, jak tylko wyjdą.

Ile razy mam ci powtarzać że to to dobrze że M2 wygląda ładnie na niskich detalach.

Tylko mnie wkurza to że na wysokich wygląda tak samo jak na niskich.

Nie wygląda tak samo. Dość mocno poprawione są cienie i niektóre elementy otoczenia, a także ilość detali na budynkach. Poza tym podejrzewam, że twórcom chodziło o osiągnięcie jak najlepszych efektów, przy jak najlepszej optymalizacji. Dlatego M2 wygląda na 3-4 letnim kompie lepiej niż wszystkie inne gry tego typu, dając jednocześnie płynny gameplay.

00_51_01_0002:Run the hunter.

00_51_01_0011:Derek has a job for you.

00_51_01_0012:Mike has a job for you.

00_51_01_0013:Charlie has a job for you.

00_51_01_0014:Eddie has a job for you.

00_51_01_0015:Vendetta - Level 1

00_51_01_0016:Enemy

00_51_01_0017:Street race - Level 1

00_51_01_0018:Pad Madness

00_51_01_0019:Immediate mission available.

00_51_01_0020:Immediate mission finished.

Jeden z DLC nie ma się przypadkiem nazywać Jimmy's Vendetta?

Widok z pierwszej perspektywy również został usunięty.

Niekoniecznie.

Przecież kiedy trafiamy do więzienia, to na początku mamy widok z pierwszej osoby.

Chociaż przydałby się widok zza kierownicy i możliwość oglądania się w lewo i w prawo, a nie tylko do tyłu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daniel Vavra - człowiek odpowiedzialny za scenariusze w grach z serii Mafia. Po ukończeniu prac nad scenariuszem do drugiej części gry opuścił oddział w Brnie. Teraz na swoim oficjalnym profilu w serwisie Twitter poinformował, że jeżeli jakiekolwiek prace nad Mafią III zostaną rozpoczęte, on sam nie będzie brał w nich udziału. Co więcej Vavra poparł petycję której celem jest zmuszenie T2 do wydania CAŁEJ Mafii 2.

źródło: mafiatown.gram.pl

Chyba jednak to koniec serii :icon_sad:

Aż boję się pomyśleć jak wielkim projektem była Mafia II zanim T2 położyła na niej swoje chciwe łapska. Jak już pokazałem Mafia 2 po dożynkach jest dużo mniejsza, w miescie jest mniej lokali z których można korzystać(kiedyś były salony samochodowe, siłownie, bilard etc.) To że Vavra poparł protest graczy przeciw pocięciu M2 znaczy, że nie godził się na pocięcie swojego dzieła i nie chce być kojarzony z taką polityką.

W każdym razie spodziewajcie się DLC typu "Vito's Orgin" albo inny "War Hero"

"Nie wygląda tak samo. Dość mocno poprawione są cienie i niektóre elementy otoczenia, a także ilość detali na budynkach. Poza tym podejrzewam, że twórcom chodziło o osiągnięcie jak najlepszych efektów, przy jak najlepszej optymalizacji. Dlatego M2 wygląda na 3-4 letnim kompie lepiej niż wszystkie inne gry tego typu, dając jednocześnie płynny gameplay."

@Up dokładnie o tomi chodziło. Więc skończ już ElTabasco z gadką, że Mafia II jest źle zoptymalizowana.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do przekazania Wam coś o Free Ride. Jeżeli się go zainstaluje, to kasują się w grze wszystkie statystyki, takie jak czas gry itp. Na rzecz danych o Free Ride.

Gram w Free Ride i nie usuneło mi save-ów ani statystyk w kampanii.

Ja Save'y również mam, ale statystyki mam naliczane od nowa... Może to coś u mnie? Jutro jeszcze sprawdzę dokładnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w piątek kupiona w poniedziałek ukończona, dziś rozpoczęta raz jeszcze.

Uważam że 130 zeta wydane na tą grę nie poszło się chędożyć permanentnie.

Szkoda że nie ma co robić między misjami, przydałoby się chociaż więcej akcji typu naprawienie silnika czy oklepanie komuś ryja.

świetna robota tłumaczy - zaimponowali mi różnorodnością tłumaczenia słowa czteroliterowego rozpoczynającego się na f kończącego na k.

zdziwiło mnie to, że w CD-A pisali o gigantycznych wymaganiach gry. na moim dwurdzeniowym athlonie, który w momencie kupienia nie był z najwyższej półki, 2 Gb RAM i GF 8800 GTS 320 MB wszystko śmigało w rozdzielczości 1280x1024, detale na maxa (oprócz fizyki) i nie schodziło poniżej 30 klatek na sekundę.

Sama fabuła - cud, miód i orzeszki. nawiązania do klasyki filmowej (w tym do mojego ukochanego American History X [polski tytuł - Więzień nienawiści]), świetne dialogi (ten o podrywaniu panienek na samym początku - kto im pisał te teksty!!), kilka zapadających głęboko w pamięć chwil (wyjście z baru z dwoma kolegami, będącymi pod wpływem, czy też rozmowa w burdelu, z ewidentnym nawiązaniem do adwokata diabła [podstolina ;-) ])

Pierwszą Mafię kończyłem 4 razy - w dwuletnich odstępach czasu. Drugą rozpocząłem prawie od razu po ukończeniu (tym razem na hard - muszę zebrać wszystkie playboye i pin-up girls)

świetny garaż, ciekawy arsenał i wyjątkowy sukinkot jako główny bohater. gdyby żył w dzisiejszych czasach pewnie sprzedał by własną matkę firmie za kokainę.

czekam na dlc, czekam na trójkę (oby szalone lata 60-te lub 70-te - w końcu by były muscle cars z prawdziwego zdarzenia).

Zastanowiły mnie poprzednie posty - analogiczna sytuacja była z Fallout 3 - ludzie zamiast doceniać produkcję, cieszyć się nią, to szukają dziury w całym. po co? nie wiem. Ja wydałem na tą grę prawie ostatnie pieniądze jakimi dysponuję w tym miesiącu (przez nią będę musiał ograniczyć ulubiony nałóg nikotynowy), ale nie narzekam, nie szperam po forach w poszukiwaniu tego co usunięto. uważam, że gra jest dobra taka jaka jest. oczywiście, gdyby twórcy bardziej zapatrzyli się na GTA IV a nie na Mafię 1, może by była jeszcze lepsza. może z resztą taka będzie w przyszłości, jak wyjdą dodatki. pozostaje czekać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi cięciami w Mafia 2 to już gruba przesada. Dzisiaj zobaczyłem na Gry online, jak dużo wycięto z Mafia 2 i powiem wam, że to solidne lecenie sobie w kulki, zwłaszcza, że usunięto naprawdę dużo! Ja jestem w stanie zrozumieć, że twórcy na czas premiery nie zdążyli ze wszystkim, ale ilość cieć sprawa, że pewnie wyjdzie trochę DLC do kontynuacji Mafii.

Ach, tęsknie za czasami, kiedy było coś takiego, co zwało się dodatkiem lub rozszerzeniem, zaś twórcy gier nie wycinali gotowych elementów z gier. Teraz to niestety norma.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wydałem na tą grę prawie ostatnie pieniądze jakimi dysponuję w tym miesiącu (przez nią będę musiał ograniczyć ulubiony nałóg nikotynowy), ale nie narzekam, nie szperam po forach w poszukiwaniu tego co usunięto. uważam, że gra jest dobra taka jaka jest. oczywiście, gdyby twórcy bardziej zapatrzyli się na GTA IV a nie na Mafię 1, może by była jeszcze lepsza. może z resztą taka będzie w przyszłości, jak wyjdą dodatki. pozostaje czekać.

Patrząc na datę posta wychodzi, że od momentu jego napisania musiałeś ograniczać fajki przez całą godzinę i 44 minuty! Mam nadzieję, że Ci się udało. ;) (wybacz głupi dowcip, nie mogłem się powstrzymać)

Sam na razie grałem tylko w demko na ps3 i pewnie nie napiszę nic odkrywczego, ale gra wzbudza mieszane uczucia jak mało która. Z jednej strony OGROMNY potencjał, niesamowity klimat i grywalność, a z drugiej archaizmy w mechanice rozgrywki, które porównując do gta 4 wzbudzają niesmak niczym ciepła wódka (z plastikowego kubka). Przechodnie totalnie olewający to, że stoisz z pistoletem przystawionym do ich głowy, woda, w której nawet nie tyle nie można pływać, ale choćby się utopić, brak możliwości strzelania z samochodu (przecież to było w jedynce!) i kilka innych dupereli, które wzięte do kupy powodują, że ma się wrażenie grania w grę zaprojektowaną 4 - 5 lat temu. No bez jaj, skoro w produkcji Rockstara dało się zaimplementować te elementy (i to pewnie bez wielkiego wysiłku), to nie rozumiem, czemu Czesi nie mogli się ociupinkę bardziej wysilić i doszlifować produkt, nad którym pracowali (podobno) 6 lat.

Natomiast zupełnie inną sprawą, ważącą na tym, że pełnej wersji póki co nie zamierzam kupować, jest wspominane już przez was pocięcie gry, i to tak chamskie, że ręce opadają i mózg staje. Jeden gość na forum gry-online bardzo ładnie poskładał to wszystko do kupy, więc zamiast dublować innych po prostu zacytuję jego post.

Mafia II - czyzby najbardziej pocieta gra w historii??? (zebrane do kupy elementy znalezione w necie)

Co zostalo wyciete w Mafii II:

a) elementy zwiazane z autami

-tunning "wizualny" w stylu Forzy

http://www.imagebam.com/gallery/84p7e71bt1...44t0qwrcrefn2dv

-widok z 1 osoby

http://a.imageshack.us/img829/3072/jericho...82920390811.jpg

-zaawansowane zniszczenia samochodow

http://img839.imageshack.us/i/maf220100830140632.png/

-wiele samochodow, w tym te najmocniejsze w calej grze!

b) pocieta fabuła

mieliscie wrazenie ze poczatek i koniec gry jest jakos zrobiony na szybko? nie wydawalo wam sie...

Oto spis pierwszych misji w Mafii 2, ktore mialy byc z zalozenia scenarzysty w grze:

Rozdział 1: Zaginiony w akcji (ciekawe...)

R2: Trening po sycylijsku (misja treningowa z prawdziwego zdarzenia)

R3: Gra w chowanego (kolejna misja skradana? to logiczne ze nie zaczynamy z calym arsenalem jak w wykastrowanej pierwszej misji)

R4: Człowiek honoru

R5: Call of Duty :)

R6: Wsparcie

R7: Szwadron śmierci

R8: Siła ludu

R9: Stary Kraj <- czyli misja od ktorej zaczynalo się gre

I misje, ktore mialy miec miejsce po urwanym zakonczeniu:

Rozdział 16 (lub 24...): Najwyższa pora

R17: Rodzinny biznes

R18: Przyjaciele na całe życie

c) misje poboczne

Nie zostały one wyciete w 100% przez co smiesznie wypada w grze "zaproszenie" do wykonywania misji dla Bruskiego i Dereka, ktorzy chyba nigdy nie maja dla gracza zadnego zadania. W grze mielismy wykonywac zadania dla nastepujacych osob:

-Derek

-Mike (wiadomo juz o 5 misjach dla niego)

-Charlie

-Eddie

I dodatkowe misje nie zwiazane z tymi osobami

Malo? A co powiecie na wyciecie z gry drugiego miasta (pewnie tego z pierwszych rozdzialow) - San Celeste?

Oto mapka:

http://i38.tinypic.com/29onyb4.jpg

Gra miala tez opcje gry Free Ride, to juz sie w glowie nie miesci - po co bylo ja wycinac?

Dramat. Żenada. Pazerność gorsza niż u polityków.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezłe z tą kastracją gry :laugh: Ale racja. Ja jak zobaczyłem listę, która była wklejona na tej stronie, to szok. Kurczę, wszyscy narzekają na liniowość, a jej nie powinno być bo zadania były. Więc wielkie OCB? O.o

Chciałem zacząć jeszcze raz Mafię 2 na trudnym poziomie, ale kurczę, mam po kolei lecieć każdy rozdział ? Wybierając go z listy? Bo nie ma opcji Nowa gra czy coś w ten deseń.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiedząc o wycięciu wszystkich fajnych elementów z gry obiecałem sobie, że jeśli ukażą się DLC, to ich nie kupię, bo nie będę płacił za coś, co miało być w podstawowej wersji gry. To skandal. Mafia 2 po kastracji jest fajowa, a co dopiero byłoby, gdyby twórcy nie wycinali żadnego elementu - miód dosłownie. A wycięcie Free Ride'u to chyba największy zonk :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mafia... Zawiodło mnie zakończenie i to bardzo, A także to iż jest strasznie krótka. Mam duży niedosyt. W opisie na pudełku pisze "[..]stara się dowieść mafii swojej wartości i szybko pnie się w górę po szczeblach kariery rodziny" Ja się pytam jakich szczeblach ?! Chyba że są tylko dwa małe to się zgadzam. liczyłem iż zastosują podobne rozwiązanie co w Ojcu chrzestnym gdzie powoli stawaliśmy się donem itp. A tu w Mafi jakoś nie czułem że jestem tym "mafiozo" bogatym z fajnymi ciuchami i samochodami. Po prostu nie czułem tego..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby gra była cała bez "kastracji" to napewno zdobyła by o wiele lepsze oceny bo przecież największy minus to brak zadań pobocznych, a w DLC napewno się pojawią.A Mafia 2 chyba nie zostanie ponownie zrecenzowana ze wszystkimi DLC.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mafia... Zawiodło mnie zakończenie i to bardzo, A także to iż jest strasznie krótka. Mam duży niedosyt. W opisie na pudełku pisze "[..]stara się dowieść mafii swojej wartości i szybko pnie się w górę po szczeblach kariery rodziny" Ja się pytam jakich szczeblach ?! Chyba że są tylko dwa małe to się zgadzam. liczyłem iż zastosują podobne rozwiązanie co w Ojcu chrzestnym gdzie powoli stawaliśmy się donem itp. A tu w Mafi jakoś nie czułem że jestem tym "mafiozo" bogatym z fajnymi ciuchami i samochodami. Po prostu nie czułem tego..

Co Wy wszyscy czepiacie się tego zakończenia? Rozumiem, że każdy ma swoje gusta, nie wszystkim mogła odpowiadać. Ale aż tak złe to chyba nie jest? Mnie się właśnie bardzo podobało. Ale jak pomyślę o kontynuacji wątku w DLC, to mi się niedobrze robi. Jak myślicie, będzie jakiś darmowy DLC?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak patrzę na ten cut content to chce mi się śmiać - pustym, pełnym goryczy śmiechem. Nie mam nic przeciwko DLC, ale wycinanie połowy gry żeby ją rozprowadzać potem w formie płatnych dodatków to jakaś kpina.

Poczekam na GOTY i kupię używkę. 2K sobie na mnie z takim podejściem nie zarobi, nie ma mowy.

I widać doskonale, że misje dodatkowe w M2 miałyby sens i rację bytu (tak samo jak sens i rację bytu ma fabuła w GTA, co czwórka doskonale udowodniła); po prostu je usunięto, żeby sobie dorobić na dodatkach. A ich brak jest oczywistą wadą i dobrze, że recenzenci to wytknęli.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te samochody z namalowanymi płomieniami na masce są po prostu śliczne:

http://www.imagebam.com/gallery/84p7e71bt1...44t0qwrcrefn2dv

Dlaczego wycięto ten element z gry? Dlaczego nie ma widoku zza kierownicy??? Ach, gdyby do tego dodać jeszcze tą mieścinę San Celeste i wątki poboczne, to byłby ideał, który przebiłby Grand Theft Auto IV, a tak, to tylko mamy średniaka z ambicjami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, ambicję ta gra ma... a właściwie jej twórcy. Stać się najbardziej wykastrowanym produktem, na którym 2K sądziło, że zbije majątek za płatne DLC. Oj, przejadą się bardzo panowie gdy wreszcie spece od marketingu zobaczą jaka wrzawa podnosi się na forach internetowych. Ja nie wiem... oni sądzili, że gracze nie znajdą tego cut-contentu? Przyznaję, demo mi się podobało, ale nie zmienia to faktu, że ta cała sprawa z wyciętą zawartością rzutuje na opinię o samej grze ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co powiecie o zimie w grze?

Mi bardzo się podobała tylko zabrakło mi jakiś świątecznych piosenek w radiu :/ Niby przez chwile mignęła mi jakaś gdy z taksówki wysiadałem...

Ale tylko raz :/ Szkoda, a można samemu wrzucać własne utwory?

I fajne by było gdyby sypał gęściejszy śnieg... Ale tak jak jest też superowo, zima to jeden z większych plusów tej gry :D

Nie widziałem wcześniej gry w której zima była by taka fajna...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja kupiłem Mafię II i... padłem.,,Pierwsza instalacja wymaga połączenia z internetem..." Następnym

razem będę uważniej czytał, co na pudełku piszą... :sad: 150 zł wyrzucone w błoto? Da się to jakoś

obejść?!?! Może da się zainstalować na kompie z netem i przenieść pendrivem? HELP!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...