Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

Mafia 2

Polecane posty

Z tego co wyczytałem z waszych komentarzy, wynika żew Mafii 2 nie maczegośtakiego jak Free Ride z Mafii. Szkoda. Przeszedłem właśnie demo i jestem pod wrażeniem. Czekam na wypłatę i kupuję Mafię 2. Nie ma innej opcji. Przecierpię nawet tego cholernego Steama.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alexiej - lejesz miód na mą duszę:)

FreeRide z Mafii zdecydowanie Przedłużał żywotność tej gry. Jak już wymęczyłem fabułę i Free Ride Extreme, to wsiadałem w dowolny wóz i jeździłem po mieście (poza miastem też). Aż dziwi fakt że twórcy nie zaimplementowali tej opcji od razu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wgranie tego moda powoduje usunięcie Save'ów czy coś w ten deseń?

Ja właśnie zaczynam 10 rozdział, na spokojnie po 6,2h grania mam 42% gry zrobione.

Masz już ponad 50 % zrobione, ponieważ w grze jest

15

roździałów :) Ja już grę też ukończyłem, trzeba przyznać, że pod koniec wszystko się pomieszało :ohmy: Dobrzy stali się źli, itd, ale dobrze się przy tej grze ubawiłem :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema, mam pytanie, co do ubrań w grze. Poza DLC są jakieś garnitury bez kapelusza? W ogóle to się trochę pod tym względem zawiodłem, ponieważ w grze znalazłem w sumie 6 rodzajów ubrań ( skórzana kurtka (3 kolory), normalny garnitur z kapeluszem ( z 10 kolorów xD), normalny garnitur tylko z płaszczem i kapeluszem ( znowu 10 kolorów), gajer elegancki z kapeluszem i gajer z płaszczem i kapeluszem, no i poza tym to koszule ( z 10 kolorów O,o). Czy coś pominąłem? Co z tą kurtką w kratę, która była pokazywana na screenach. Widziałem też koszulę hawajską ( podobną do tej Joego)--> http://www.youtube.com/watch?v=5IW4ilRMoE0 ( jest na tym filmiku)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koszulę hawajską właśnie dostałem. Jest to po pewnym incydencie, po którym idziemy do Joego. No i mówi on, że mamy mu ją oddać, bo już takich nie szyją, co dalej z tym ubraniem nie wiem, bo wyłączyłem na razie grę. Ale nie jest ono chyba na stałe.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Free raid z Mafii 1 faktycznie jest brak, jednak grzebiąc trochę w Google dowiedziałem się że na PS3 jest coś takiego co nazywa się Jimmy's Vendetta. I jest pobierane jako darmowe DLC ponoć na PC i X360 musimy poczekać aż wydadzą, swoją drogą ciekawe czemu zresztą w Steam Achivmenty z tym związane już są ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem dopiero po demie, ale muszę stwierdzić, że jest naprawdę nieźle. Bez problemu sobie poradziłem ze sterowaniem, chowanie się za osłonami i ogólnie cała akcja ma taki naturalny przebieg, można niszczyć różne obiekty, fajnie reagują ludzie na ulicach, przyjemna jazda autem - można się porozbijać, dodatkowo są stacje radiowe. Demko trochę mi zamuliło po wyjściu z domu, ale potem już wszystko chodziło jak trzeba. Z takich mini minusów jakie wypatrzyłem to znikający samochód po skoku do wody i może klimat już nie ten - chyba trochę zbyt pogodnie. Chociaż zabawa nie trwa długo to wciąga i zaraz sobie znowu pogram.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie co do stacji radiowych, jak zmienić takową w samochodzie? :P Bo nie doszedłem do tego jeszcze, a w Sterowaniu też nie zauważyłem takiej opcji.

Tymi klawiszami "," i "." ;p To chyba źle szukałeś, ponieważ w opcjach sterowania w zakładce "samochód" jest opisane jak to zrobić ;p

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zacząłem grę. No cóż powiedzieć... na początku niczym mnie nie zaskoczyło, bo powitanie jakie mi zgotowała nie zasługuje na pochwałę...Nie pamiętam, abym miał włączony podczas drugiego uruchomienia gry tryb realistyczny - dlatego umierałem za jedną kulką w nogę. Dodatkowo oświetlenie było straszne. Czułem się jak w niebie, ale to nie dlatego, że było przyjemnie, ale dlatego, że cało ekran gry miał podkręconą jasność o pareset procent. Dopiero po jakimś czasie zmieniło się to. Po przejściu tych technicznych usterek w końcu mogłem zacząć się rozkoszować prawdziwą grą. Klimat i grafika budownków przyprawiają o klimat zręcznej babki z Mirros Edge, choć postać w prawdzie ogranicza się do umiejętności przeskoczenia barierki. Zimowa pora roku działa trochę na nerwy, a raczej skutki takiej pogody, tj. jeżdżenie autem może osobę niezwykłe cierpliwą wkurzyć do tego stopnia, aby czasnąć się klawiaturą w łeb :P Ale w końcu tak musi być :} Gra i tak dzięki swojej fabule (a jestem typem osobnika lubiącym rozkoszować się dobrymi dialogami) zyskuje w mojej ocenie +7 na dziesięć... Grę mogę polecić każdemu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moglyby byc tez rowery ;]

Czlowieku, od takich rzeczy to San Andreas a nie Mafia :)

Ukończylem Mafię na XKlocku i powiem że jestem zachwycony. Jak dla mnie 9/10 za brak FreeRide. Acziki są fajnie przemyślane, kończąc grę mialem 600+ G, i przyjemne acziki do wbicia. Polecam tym, którzy poszukują solidnej, klimatycznej gry, ze świetną fabulą i muzyką. Jeżeli chcesz helikopterów, samolotów, motorów, tuningu samochodów, low riderów jak kolega wyżej, skocz do 2005 po San Andreas :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na swoim radeonie HD 4850 ustawiłem Psyhix i niestety Strasznie spadły FPS z 50 stałych do jakichś 5-10 ale odpaliłem od razu na High może na mniejszych wyszło by to lepiej ale już nie próbowałem Psyhix włączysz normalnie w opcjach tyle ze trzeba całą grę odpalić ponownie.

mnie dalej nurtuje DLC Jimmy's Vendetta. według http://www.cdaction.pl/news-13667/mafia-ii...lko-na-ps3.html

ma on być ekskluzywnym DLC na PS3 więc czemu mamy w STEAM Achivmenty z tego trybu ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się w sumie zapytam ( poprzez szukajkę nie znalazłem nic na ten temat ). Czy udało się komuś uruchomić PhysX'a na Radeonie? Jeśli tak to z jakim skutkiem?

Z Radeonem HD 4800 odpaliłem grę z najwyższymi ustawieniami PhysX, podczas jazdy po mieście nie było problemów około 30 fpsów, lecz już podczas akcji, gdzie wszystko działo się szybko, ale przy jeździe bardzo szybko w nocy przy oświetlonych drogach z dużym ruchem było to już około 15, także nie było najlepiej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...