Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 01/2010

Polecane posty

Jak na razie szału niema. :sleep: Film mnie jakoś za bardzo nie przekonuje, ma słabe oceny, ale jak cena pisma przez to nie zwiększy się to niema sprawy. Pierwszy pełniak, jak dla mnie bardzo słaby. Może następną pełną wersją będzie jakieś RPG. :icon_rolleyes:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Film to ciekawa niespodzianka na te święta. Akurat na dzień premiery CDA zaplanowałem zamówienie pizzy a tu nie dość, że więcej do poczytania będzie (tak jak pisał Smuggler) to jeszcze film + Watchmen do pogrania. Zobaczymy czym jeszcze CDA w tym miesiącu mnie zaskoczy. A tak nie zauważyłem może ale czy cena najnowszego CDA ulegnie zmianie (15 zł + 2 zł) czy po staremu ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczy, znasz cenę licencji na tę grę? Może zdradzisz, bo jestem ciekaw...

Po cenie sklepowej można się zorientować, czy gra jest "nie do wydolenia" dla czasopisma. Batman - RACZEJ jest drogi. Mini Ninjas - RACZEJ jest tańsze.

Pozwolę sobie powtórzyć za Smugglerem: Cena sklepowa, często nie ma NIC wspólnego z ceną licencji.

To tak przy okazji ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mini Ninjas, jakoś pasuje. Takie toto drogie znowu nie jest.

Znaczy, znasz cenę licencji na tę grę? Może zdradzisz, bo jestem ciekaw...

Po cenie sklepowej można się zorientować, czy gra jest "nie do wydolenia" dla czasopisma. Batman - RACZEJ jest drogi. Mini Ninjas - RACZEJ jest tańsze.

Pierwszy, mam nadzieję będzie dobry... bardzo dobry... byleby nie z tego roku! Taki 2003 by mi wystarczył :)

No niezbyt. Smuggler jakieś 2190879745054575965 razy (jeśli się przy liczeniu nie pomyliłem) tłumaczył, że cena gry w sklepie ma sie nijak do ceny licencji. A Mini Ninjas jest grą BARDZO nową, dostępną jeszcze w edycji premierowej, dlatego zdobycie licencji, jak sądzę, graniczy z cudem.

Xysiu - kurczę wyprzedziłeś mnie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mini Ninjas, jakoś pasuje. Takie toto drogie znowu nie jest.

Znaczy, znasz cenę licencji na tę grę? Może zdradzisz, bo jestem ciekaw...

Po cenie sklepowej można się zorientować, czy gra jest "nie do wydolenia" dla czasopisma.

Uwierz, ze czesto NIE mozna. Znaczy wiadomo, ze jak gra kosztuje 150 zl, to zapomnij. Ale czasem gra o 10-20 zl tansza w sklepie ma licencje 2x drozsza niz ta drozsza...

Film to ciekawa niespodzianka na te święta. Akurat na dzień premiery CDA zaplanowałem zamówienie pizzy a tu nie dość, że więcej do poczytania będzie (tak jak pisał Smuggler) to jeszcze film + Watchmen do pogrania. Zobaczymy czym jeszcze CDA w tym miesiącu mnie zaskoczy. A tak nie zauważyłem może ale czy cena najnowszego CDA ulegnie zmianie (15 zł + 2 zł) czy po staremu ?

Zaplacicie o 1 zl wiecej niz zwykle.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mini Ninjas, jakoś pasuje. Takie toto drogie znowu nie jest.

Znaczy, znasz cenę licencji na tę grę? Może zdradzisz, bo jestem ciekaw...

Po cenie sklepowej można się zorientować, czy gra jest "nie do wydolenia" dla czasopisma. Batman - RACZEJ jest drogi. Mini Ninjas - RACZEJ jest tańsze.

Już nieraz i nie dwa była rozmowa o tym, że cena sklepowa gry nijak ma się do ceny licencji, za którą płaci CD-Action.

Patrząc na fakt, że CD-Action kupiło licencję na grę Watchmen (która to z kolei bazuje na licencji filmu) wygląda na to, że twoja kalkulacja RACZEJ jest niewłaściwa.

EDIT

aaaaaa, ninja'd x3!!! :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O jak super z tym Watchmanem(Człowiek zegarek,patrz mężczyzno?) no nic bedę bił bandziorów i to jest fajne,bo i tak nic lepszego nie mam do grania :wub: Hmm Czy jest realna szansa na Drakensanga czy NWN2(Na święta te gry byłyby idealne)? Papatki :wub:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kuumpel - czasem dobrze jest przeczytać kilka postów w danym temacie, choćby wszystkich na ostatniej stronie topiku. W ten sposób możesz się dowiedzieć rzeczy, o które chcesz zapytać... Podpowiem - szukaj odpowiedzi w poście Smugglera...

Powodzenia! Serously!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie na razie mam nadzieje, że pełniaki zadowolą każdego:).I ciekawe jak z pismem będzie mam nadzieje, że dużo recenzji będzie i powróci dział reedycję :laugh:

Też czekam na chwalebny powrót działu reedycje :biggrin:. A jeśli chodzi o poznaną dotychczas zawartość pisma - miło, że zostanie dodany film (którego nie widziałem - tym lepiej :happy:). Niestety pierwszy pełniak mnie nie zadowolił... Oczywiście gra jest dobra i widać, że Redakcja stara się CORAZ BARDZIEJ (bo stara się zawsze). Po prostu to nie dla mnie. Czekam na drugie podejście :smile:. A na razie, tak ogólnie, jestem zadowolony!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 pełniak całkiem przyzwoity a i plus za to że polska premiera. Co do filmu tytułu nie kojarze, ale że coś nowego od bardzo dawna na płytce to i może obejrze. Mam nadzieję że pamiętacie o takim gatunku gier jak wyścigówki których na coverze nie było dobre kilkanaście miesięcy.( Kupuje CDA od września 2008 i w tym czasie napewno żadnych gier takich nie było)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozwolę sobie skrzywić na chwilkę mordę :icon_confused:

film Van Helsing nie spodobał mi się, płytka z nim trafi na półkę z nieużywanymi rzeczami. aczkolwiek cieszę się na fakt, że (być może, a jeśli tak, to nie wiadomo z jaką częstotliwością będą się pojawiać) powrócą filmy, zawsze może się trafi coś ciekawego.

a teraz mordka układa się z powrotem w uśmiech :icon_surprised:

gra Watchmen mnie trochę zaciekawiła po przeczytaniu recenzji, miło że trafia na cover. i przypuszczam, że kiedyś Part 2 się pojawi ;)

a jeżeli to jest drugi pełniak, to aż wolę nie myśleć, co będzie głównym...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Watchmenó obejrzałem całkiem nie dawno i trochę mnie ten film drażnił, mimo że miał dobre oceny i wielu ludzi się nim zachwycało jakoś do mnie nie trafił. Może to przez rozpryskiwanie się ludzi i przesadzoną brutalność tak samo jak mnie to irytowało w Dystrykcie 9. Ale z ciekawości zagram, z tego co pamiętam w grze gra się Rochachem (czy jak on się tam nazywał) czyli jedynej postaci która budziła u mnie sympatie. No ale liczę nadal że druga gra mi się spodoba bardziej =)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...