Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 01/2010

Polecane posty

Van Helsing bedzie z lektorem czy z napisami?

Do wyboru wersja angieska Dolby Surround 5.1 albo polska 5.1 lektor i/lub napisy.

hmm to nie wiem, pewnie nastepne przecieki o 20:00

Wiem!! to moze byc Batman arkham asylum !!!

Tak, ta gra nie miala premiery w naszym kraju i jest na pewno tania, w sam raz na coverka, jasne, jasne :wallbash:

A jakiś tipsomaniak albo coś będzie? :P

Bedzie wiecej do poczytania niz ostatnio.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś mnie pięty swędzą że będzie Torchlight. Ale ciii, nie uprzedzajmy faktów ;)

A co do filmu - świetny pomysł. No i nie da się ukryć że tytuł również nie najgorszy. Wręcz przeciwnie, bardzo dobry. Oglądałem go w kinie i mimo że dużo z niego nie pamiętam, to pozytywnie go wspominam. Na pewno zapuszczę go sobie jeszcze nie raz.

Edit.

Teraz zobaczyłem koniec przecieku. Gra akcji. Czyli nie Torchlight. W sumie dobrze, bo mam go ze Steama ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mini Ninjas, jakoś pasuje. Takie toto drogie znowu nie jest. :)

Szkoda, że nie Torchlight, miałem nadzieję po tekście "gra z tego roku", że go dadzą :) Miałem wielką nadzieję dokładniej... bo jeśli nie będzie to Torchlight to mi nie pójdzie... gra z tego roku = jak dla mnie kosmiczne wymagania :)

A film - mnie też się podoba. Pomysł. Tego akurat widziałem kawałek, "szału nie ma", choć miło się będzie oglądało.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno Van Helsinga nie oglądałem. Można sobie przypomnieć :P Co do drugiej płyty. Mam nadzieje że będą jakieś dobre dema. Bo w pełniaka i tak czy siak zagram xD

A tak na marginesie. To witam wszystkich. To mój pierwszy post. Niektórzy mogą mnie znać z forum click'a ( nick clexane2 )i z multiplayer'a CoJ'a ( -TR-Clexane )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mini Ninjas, jakoś pasuje. Takie toto drogie znowu nie jest.

Znaczy, znasz cenę licencji na tę grę? Może zdradzisz, bo jestem ciekaw...

Po cenie sklepowej można się zorientować, czy gra jest "nie do wydolenia" dla czasopisma. Batman - RACZEJ jest drogi. Mini Ninjas - RACZEJ jest tańsze.

Pierwszy, mam nadzieję będzie dobry... bardzo dobry... byleby nie z tego roku! Taki 2003 by mi wystarczył :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...