Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 01/2010

Polecane posty

Pełne wersje bardzo dobre w Watchmena grałem w wersje demo i mi się spodobała.A ta druga gra chyba też jest dobra.Co do filmu całkiem dobry pomysł,film jest dobry.Cd-Action za taką cenę daje wprost gry za dobre.Kilka razy dali dobre/bardzo dobre gry a niektórzy chcieliby aby było tak zawsze.Zrozumcie,że oni starają się jak mogą.No cóż zafundują wam np jakiś hit wydadzą kupę kasy na licencje i co ?Zacznie się narzekanie a ja to już mam,a dlaczego tylko jedna gra ?Gry trzymają dobry poziom a jak na polskie czasopismo bardzo dobry.

@Smuggler Wiesz może jakie będą wersje demo na płycie ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cholibka, z tycoonami to taki problem jest, że pozostał pewien niesmak po tych "5x tycoon" z numeru bodajże urodzinowego... a prawdą jest, że dobry tycoon potrafi całkiem nieźle wciągnąć. ja się tam więc z RCT3 cieszę, i powiem tylko, że cover wyglądałby lepiej, gdyby były jednocześnie obie części Watchmen

- - - - - - - - - - - -

@Ravela - pisząc o niesmaku nie chodziło mi o to, że się przejadły, tamte tycoony były po prostu słabe :) a Rollercoaster Trzeci powinien być dobry, bo przy dwójce, dodanej jakiś rok temu, trochę czasu spędziłem

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poor_leno ma rację - tamte tycoony mogły troszkę nadwyrężyć zaufanie do gatunku i przez to ten pewnie nie będzie zbyt doceniony.

Stanę jednak w jego obronie, choć jak na razie i tak mnie do tej gry nie ciągnie na tyle, aby mieć zamiar w nią grać.

Jest to jednak nieco niesprawiedliwe - Rollercoaster 3 ma chociażby na www.gamerankings.com wyższą ocenę niż DMC4, a większość osób stwierdza, że w tym miesiącu poziom gier jest o wiele niższy... Jeśli wyciągnie się średnią z obu załączonych w tym miesiącu pełniaków, to faktycznie - liczby nie kłamią. :wink:

Gra może być nieco leciwa, jednak przecież część osób narzeka, że te nowsze i tak im nie pójdą. :tongue:

Gatunek może nie pasować, rozumiem to. Jednak ostatnią grą z CDA, w którą wciąż gram i mam zamiar skończyć przed świętami (ach ten brak czasu :dry: ) jest Psychonauts i co ciekawe ja platformówek wręcz nie znoszę, lubię za to dobre gry. W ogóle, liczę na częstsze akcje tego rodzaju - jestem z tych, którzy chętnie poznają bardzo dobre i bardzo niedocenione gry, których dodatkowo prawie nie można dostać w Polsce.

W obecny zestaw, jak na razie, nie mam zamiaru grać (w DMC4 też nie grałam)- mam (zbyt) dużą ilość gier do nadrobienia. Jednak gier z tych gatunków (tycoony i bijatyki, i jeszcze kilka innych) prawie w ogóle nie kupuję, więc jeśli kiedyś nagle będę miała ochotę na odmianę, to mam przynajmniej pewność, że mogę wybierać z dobrych tytułów. I dla mnie to jest najważniejsze.

Jak dla mnie całkiem ładny zestaw na początek nowego roku. Jednak wiem, że może być o wiele lepiej i wkrótce liczę na perełki pokroju Psychonauts. :happy:

poor_leno - poprawiłam ten błąd merytoryczny, mam nadzieję, że nie na inny błąd merytoryczny. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smuggler dobra ja was rozumiem. Jeśli chodzi o Wachman'a to jest git, ale z tym Costerem to trochę, no szkoda gadać. Moja siostra to kupiła i zagrała raz i już nie włącza. Już lepiej te no Simsy dać niż to coś. A co do filmu to jest całkiem fajny.

Mam nadzieję że będzie coś o GW2 i Wiedźminie 2.

Fajnie jakbyście Gothic 3 Zmierzch Bogów dali do CDA Luty, lub jakiegoś RPG, ew wyścigówkę z serii NFS. Zróbcie mi prezent na urodziny :P

:wallbash:

Bo jak wiadomo Simsy za darmo rozdaja, w koncu to jedna z najlepiej sprzedajaych sie gier w historii, wiec kazdy ma, wiec licencja jest tania... :wallbash:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi się pełniaki baaardzo podobają. Szczególnie Watchmen, którego od razu po recenzji w CDA chciałem kupić, ale nigdzie nie mogłem znaleźć. Mi Watchmen bardziej przypadł do gustu niż DMC 4, a Tycoonem po polsku i w Złotej Edycji nigdy nie pogardzę i oczywiście Van Helsing fajny film, już oglądałem, ale własnej płytki z filmem nie mam ,a ta na pewno się przyda.

Podsumowując na pewno we wtorek o 7 rano będę miał swój egzemplarz Cd-Action i będę nim zadowolony :wub: .

Dziękuje :daje_kwiatka: !

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka, że CDA nie daje gier najlepszych. Niestety. Chętnie bym pograł w GRIDA, tylko dlaczego nikt nie daje takiej gry? No nie rozumiem, płace ciężką kasę a tu takie nic...

Tak piszą malkontenci.

Jak wcześniej pisał Smug, nikt nikogo nie zmusza do kupowania CDA. Jeśli kupujecie tylko dla pełnych wersji gier, to nie lepiej kupowac co dwa miesiące gry, które naprawdę się chce?

Ja Kupuje Czasopismo!!! Moze jestem dziwny, ale płyty dla mnie to dodatek. Wszyscy są rozochoceni, chcą ciągle więcej i więcej. Uważam, że CDA jesli chodzi o pełniaki trzyma poziom i to wysoki (mimo iż kryzysy, cena ta sama itd)!

Wiadomo, że mogą być lepsze gry, ale wtedy pismo musi kosztować więcej, a gwarancji nie ma, że sprzeda sie tak samo dobrze!

Traktuje gry z CDA jako rozszerzające moje "growe poznawstwo". Nie kupuje co miesiąc gier, a przejście takiego dark sectora z racji braku czasu zajmuje mi 3 miesiące (tj. jeszcze nie skonczylem)

oczywiście są gry, które chce kupić i przejść, ale ich jest mało, a kompa, jeszcze nie zmieniłem. A CDA oferuje czasem Ciekawe tytuły, jak i mniej.

Niestety tak jest, że jest sporo gatunków gier, a ile osób lubi każdy? Ja nie trawie tylko przygodówek. Lubie akcje, samochodówki i fpp, a to też nie każde :) Dzięki CDA pograłem w RPG czasem, w Hack&slash, czasem w rts.

Gdyby nie CDA to w wiele gier i gatunków bym nie pograł, nie spróbował nawet bo po co skoro mnie nie interesuje?

Ciekawym pomysłem było by np, głosowanie, które by wybierało grę na dany miesiąc z jakiejś tam puli, które są cenowo w zasięgu CDA.

Ale wiem, dlaczego CDA tego nie robi... to proste.

Jaki by nie był wynik takiej ankiety, to i tak część ludzi będzie psioczyć. A tak nikt nie wie co będzie ( pomijam przecieki), i tez psioczą.

Podsumowując:

CDA to Czasopismo, którego DODATKIEM są płyty z grami i filmami. To nie są gry z gazetka!!!! CDA dodaje do Pisma gry, które zainteresują większa lub mniejsza część czytelników, ale po odpowiednim podejściu każdy odkryje różne gatunki gier, a nuż spróbuje i mu się spodoba?! Do takiego podejścia jednak trzeba być dojrzałym. Pomyślcie co kupujecie, a potem narzekajcie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CDA to Czasopismo, którego DODATKIEM są płyty z grami i filmami. To nie są gry z gazetka!!!! CDA dodaje do Pisma gry, które zainteresują większa lub mniejsza część czytelników, ale po odpowiednim podejściu każdy odkryje różne gatunki gier, a nuż spróbuje i mu się spodoba?! Do takiego podejścia jednak trzeba być dojrzałym. Pomyślcie co kupujecie, a potem narzekajcie.

Ameryki nie odkryłeś. Tak nie są to gry z gazetą, tylko czasopismem. :P A od kiedy filmy są regularnie dodawane? Ostatnio był baaardzo dawno. Tak trzeba "być dojrzałym", pisząc posty też. Nie staraj się na pisanie wywodów, na temat, jak powinni postępować czytelnicy CDA, każdy może wyrazić swoje zdanie na temat pełniaków, choćby nie wiadomo jak bezsensu by było. Pełniaki może nie są najgorsze, ale bardzo średnia gra akcji, i dobry tycoon (których nie cierpię), to nie dla mnie. A zresztą każdy Polak tylko narzekać i marudzić potrafi, cóż w tym jesteśmy mistrzami. Jak komuś pełne wersje nie pasują, a CDA kupuje dla gier, niech kupi inne czasopismo z lepszymi pełniakami, albo idzie do sklepu z grami, tam kupi to czego mu trzeba.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak komuś pełne wersje nie pasują, a CDA kupuje dla gier, niech kupi inne czasopismo z lepszymi pełniakami, albo idzie do sklepu z grami, tam kupi to czego mu trzeba.

Te pełniaki są naprawdę dobre!

NIE MA (jak dla mnie) czasopisma z LEPSZYMI pełniakami od CD-ACTION w tym miesiącu, widziałem co oferuje Play i Kś Gry w numerach 1/2010 mają na 100% gorsze pełniaki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem się powstrzymać, ale nie mogę... Czytając ten wątek oraz prześlizgując się po ostatnich przeciekach do najnowszego numeru CDA, doszedłem do wniosku, że albo średnia wieku czytających spadła, albo ja się starzeję... Czytając komentarze niektórych dzieciaków (bo tak to w tej chwili nazwać trzeba), które marzą o grach typu CoD4, Assassin's Creed czy inne Diablo, mam wrażenie, że idiotyzm czytających sięga niepokojąco wysokiego wskaźnika zdziecinnienia odbiorców CDA. A już gdy czytam, że najnowsze pełniaki są słabe i fe, to mam ochotę się powiesić. Po pierwsze oczywistym faktem jest, że po ostatnim świetnym numerze, z super pełniakiem musi przyjść numer z nieco słabszymi produkcjami(chociaż moim zdaniem tak słabe nie są, to gry, które mają wcale wysoką ocenę w internecie). Po drugie, gry są tylko dodatkiem do czasopisma, a więc jeśli kupujecie CDA tylko dla gier, to żadni z was fani. A po trzecie i najważniejsze: TO JEST CZASOPISMO ZA 15ZŁ CZY WY NAPRAWDĘ MYŚLICIE, ŻE DADZĄ W NIM GRĘ ZA 100ZŁ?! No przepraszam bardzo, ale czasem się zastanawiam czy wiek czytających nie jest mocno zawyżony...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CDA to Czasopismo, którego DODATKIEM są płyty z grami i filmami. To nie są gry z gazetka!!!! CDA dodaje do Pisma gry, które zainteresują większa lub mniejsza część czytelników, ale po odpowiednim podejściu każdy odkryje różne gatunki gier, a nuż spróbuje i mu się spodoba?! Do takiego podejścia jednak trzeba być dojrzałym. Pomyślcie co kupujecie, a potem narzekajcie.

Ameryki nie odkryłeś. Tak nie są to gry z gazetą, tylko czasopismem. :P A od kiedy filmy są regularnie dodawane? Ostatnio był baaardzo dawno. Tak trzeba "być dojrzałym", pisząc posty też. Nie staraj się na pisanie wywodów, na temat, jak powinni postępować czytelnicy CDA, każdy może wyrazić swoje zdanie na temat pełniaków, choćby nie wiadomo jak bezsensu by było. Pełniaki może nie są najgorsze, ale bardzo średnia gra akcji, i dobry tycoon (których nie cierpię), to nie dla mnie. A zresztą każdy Polak tylko narzekać i marudzić potrafi, cóż w tym jesteśmy mistrzami. Jak komuś pełne wersje nie pasują, a CDA kupuje dla gier, niech kupi inne czasopismo z lepszymi pełniakami, albo idzie do sklepu z grami, tam kupi to czego mu trzeba.

No właśnie, napisałeś to co ja i mnie jeszcze pouczasz, dziwne, czytać ze zrozumieniem nie nauczyli?

Co do filmu, miałem na mysli obecny numer, nigdzie nie napisałem, że filmy są dodawane regularnie, chociaż film co dwa lata(3, 4? ), to też jest regularność pewna;] "Gazeta" użyte celowo ;] (tzw. ironia)

Uważasz, ze pisanie byle czego choćby nie wiadomo jak bez sensu by było to jest ok? Na forum to się nazywa Spam ;] (przykład: w tym temacie ktos napisze posta, że " lubię marchewki" )

Post coś musi wnosić do dyskusji, na temat jaki jest podany, a nie chodzi o pisanie byle czego co na język ślina przyniesie!

Zgadzam się, że Polacy tylko narzekać i marudzić potrafią, ale tego sie chyba tak szybko nie zmieni, jesli w ogóle :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, napisałeś to co ja i mnie jeszcze pouczasz, dziwne, czytać ze zrozumieniem nie nauczyli?

Nie pouczam cię, napisałem to co miałem do powiedzenia w tej sprawie. A zacytowałem Twój post bo dałeś 4 wykrzykniki po "gazeta" ;)

Uważasz, ze pisanie byle czego choćby nie wiadomo jak bez sensu by było to jest ok? Na forum to się nazywa Spam ;] (przykład: w tym temacie ktos napisze posta, że " lubię marchewki" )

Post coś musi wnosić do dyskusji, na temat jaki jest podany, a nie chodzi o pisanie byle czego co na język ślina przyniesie!

No ale nie chodzi mi o spam, tylko pisanie bezsensu jakie to pełniaki słabe, nie wiedząc co to w ogóle jest za gra (np. Psychonauts), w końcu tycoon nie jest zły. A polska premiera jakiejś, średniej gry to w końcu też jakiś plus.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja coś od siebie.

Rozumiem narzekających, którzy po ostatnim numerze spodziewali się kolejnych bardzo dobrych pełniaków.

Rozumiem też redakcję, że z oczywistych względów nie są w stanie dodawać do czasopisma tak dobrych pełnych wersji jak ostatnio.

Konkurencja w tym miesiącu nie wymusiła z resztą potrzeby zażartej walki o klienta.

Nikt was jednak nie zmusza do kupna tego numeru CDA.

Ja po zapoznaniu się z zawartością tekstową pisma go w tym miesiącu nie kupię (zbyt mało recenzji, które mnie interesują).

I taka będzie moja odpowiedz na słabszy ( oczywiście moim zdaniem ) numer.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty nie znosisz, ale może ktoś lubi i dla niego jest to świetna gra, przy której spędzi kilkanaście/kilkadziesiąt godzin. Fakt, że tycoony nie są tak popularne jak FPSy czy RPG, ale przecież nie da się dopasować pełniaka wszystkim. Teraz nie pasuje on Tobie, a powiedzmy w następnym numerze będzie jakiś RTS, którego Ty ubóstwiasz, a inni gracze będą na niego narzekać, bo nie lubią strategii. CDA daje akurat takie gry, aby zaspokoić całą rzeszę graczy, a tytuły są naprawdę bardzo urozmaicone. Tu jakiś slasher, tu tycoon, wcześniej hack'n'slash, RPG, przygodówka, FPS - panowie i panie, na co Wy narzekacie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty nie znosisz, ale może ktoś lubi i dla niego jest to świetna gra, przy której spędzi kilkanaście/kilkadziesiąt godzin. Fakt, że tycoony nie są tak popularne jak FPSy czy RPG, ale przecież nie da się dopasować pełniaka wszystkim. Teraz nie pasuje on Tobie, a powiedzmy w następnym numerze będzie jakiś RTS, którego Ty ubóstwiasz, a inni gracze będą na niego narzekać, bo nie lubią strategii. CDA daje akurat takie gry, aby zaspokoić całą rzeszę graczy, a tytuły są naprawdę bardzo urozmaicone. Tu jakiś slasher, tu tycoon, wcześniej hack'n'slash, RPG, przygodówka, FPS - panowie i panie, na co Wy narzekacie?

Po prostu każdemu NIE DA SIĘ dogodzić...

To jest dosyć oczywiste, ale jak widać niektórzy o tym niewiedzą i chcieliby żeby pełniaki co miesiąc były ułożone pod ich gust.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pełniaki zapowiadają się przyzwoicie, Rollercoastera może zobaczę, choć nie wiem, w Watchmena napewno zagram. Bardzo dobrze że kilka demek, bo np. z chęcią sobie zobaczę Avatara. :) Nie chce mi się dłużej rozpisywać, bo pismo jeszcze nie wyszło, więc powiem tylko że moich oczekiwań CDA nie zawiodło.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lud się po prostu rozbestwił. Kiedyś gracze byli zadowoleni, gdy JAKIEKOLWIEK pismo dało JAKĄKOLWIEK pełną wersję. Nikt nawet nie śnił o kasowych hitach z roku bieżącego, na dodatek w kilku sztukach, dodawanych do prawie każdego branżowego pisma. Miło jest zakosztować dobrego, ale jeśli się do tego przyzwyczaić, różnica między złym, a dobrym zaczyna się zamazywać. Zatem ci, którzy nie mają wspomnień tego rodzaju sprzed 10 lat, niech sobie pomarudzą, że się w tym CDA gierki nie podobają. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...