Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 01/2010

Polecane posty

Watchmen: The End Is Nigh Part 1 gra dla mnie slaba ponieważ nie lubię gier na podstawie filmów i tyle. :cool:

Więc z X-men Origins: Wolverine, Avatar: The Game, albo Kroniki Riddicka: Assualt of the Dark Athena też nie był byś zadowolony?? Dobra, twój gust, twoja sprawa. A gierka fajna, szału nie ma, ale popykać będzie można. Nie była dotąd wydana w Polsce, za to duży plus, lubię, jak na coverze znajdują się produkcje, których nie ma szans kupić w sklepie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość eldragon93

Trochę wczoraj marudziłem (może nawet za bardzo), ale wychodzi na to, że miałem dobre przeczucia... Film jest beznadziejny (wiem, bo oglądałem), a Watchmen, jeśli pójdzie na moim kompie, to nie ujrzę rewelacji... Na razie wszystko idzie w złym dla mnie kierunku... A ta cena, to będzie o 1zł większa od standardowej (14,99), czy od tej, co była ostatnio (16,99)???

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak takie "byle co" może być lepsze od DMC4?! Żal&Lol :blink:

A ja mam takie pytanie czy staracie się (redakcja CDA) o jakąś grę z gatunku RPG, bo dawno żadnej nie było (nie liczę hack'n'slash, wg mnie nijak się mają do prawdziwych gier RPG)? Za dużo ostatnio gier akcji. A ścigałki w CDA już nie pamiętam. :laugh:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość eldragon93

@Afro Samurai

Masz rację... CDA daje cały czas gry z tego samego gatunku. Najpierw przygodówki, potem gry akcji. Żadnego zróżnicowania...

A RPG był we wrześniu - Jade Empire, Chociaż zbyt szybko go przeszedłem (ok. 15h)

I przyznam Ci też rację co do tego, że Watchmen w życiu nie jest i nie będzie lepszy od DMC4...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Devil May Cry 3 - i jestem w raju... DMC 4 (gra całkiem nowa, bo z 2008 ^^, mój pierwszy CD-A zawierał reckę Diabła) był miodny...

(tak po cichu: do dziś jestem w stanie zacytować moją ukochaną postać - "Adios, kid!" - i d e n t y c z n y m tonem)

Nigdy nie lubiłam akcji, ale dla tej gry wszystko! Ba - składam jej taki prywatny hołd ... Marzę tak po cichu, żeby pojawiła się właśnie "trójeczka" na coverze (niekoniecznie od razu, może być np. w marcu ^^)... Ech...

Wiadomo, że będzie Watchmen. A drugi pełniak? Hm. Najlepiej RPG albo wyścigi. Ew. FPS (nie gram, ale dawno nie było 'szuterów' na płytce...). :happy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację... CDA daje cały czas gry z tego samego gatunku. Najpierw przygodówki, potem gry akcji. Żadnego zróżnicowania...

No to do końca też nie jest takie złe, lepiej żeby dali 3 dobre przygodówki niż jakieś kaszanki z innych gatunków.

Legogolas

To było napisane specjalnie, coś jakby ironia. Jednemu podoba się maluch, ale to nie znaczy, że jest lepszy od mercedesa.

Koniec spamowania - napiszę tu coś dopiero po zakończeniu przecieku. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uff..i nic na razie się nie trafiło z tych gier, które mógłbym dostać na święta. Watchman'a se zobaczę. I tak za wiele na razie gier do pogrania nie mam. A poza tym nie wiem czemu, ale mam przeczucie, że kolejna gra to będzie rpg.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tyle: cieprliwości. Przecieki rzecz ważna, ale bez przesady - ważne że w ogóle są. Jeśli chłopaki pracują nad jakimiś szlifami do numeru, to jest to znacznie istotniejsze.

Co do pierwszego pełniaka, to tytuł do bezstresowego popykania wprawdzie jak dla mnie, ale cieszę się, że mamy możliwość znowu pogrania w coś, czego jeszcze w Polsce nie było. Coraz częściej się to zdarza i mogę tylko bić brawo, bo dla mnie właśnie tego rodzaju pełniaki są najważniejsze i dostarczaniem takich gier najbardziej CDA zyskuje w moich oczach. W końcu najbardziej ciekawe i głośne tytuły każdy może sobie kupić, a zagrać w coś, na co w sklepie by się okiem raczej nie rzuciło, a tym bardziej z racji innych priorytetów nie kupiło. to okazja jaką daje mi tylko CDA. Nawet jeśli taka gra ma średnie oceny, to sporej ilości osób może się zwyczajnie spodobać i to już jest wartość dodana. Przykładem Two Worlds, który przypadł mi fdo gustu nawet bardziej niż Oblivion. A na listę moich zakupów raczej by nie zawędrował.

Tylko co dalej? Apetyt na danie główne już panowie wyostrzyliście, bo wypada utrzymać poziom. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam bym chciał symulacje piłki jakąś albo np. starego NFS: udnderground'a 2,aha i z tego co wiem symulacji pilki nie byŁo od dawien dawna:)

Symulacja piłki nożnej, to byłoby PIĘKNIE :wub: !!!

To by się mogło zgadzać. Gra ,której w Polsce nie było (wiadomo, że nie FIFA ,a ni PES) więc może jakaś alternatywa nikomu w Polsce nie znana.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...