Skocz do zawartości
alexiej

Tanie gry w dystrybucji elektronicznej

Polecane posty

Jak ktoś przegapił promocję na Empire i Napoleona, to na GMG jest w promocji pakiet Empire & Napoleon: Total War - GotYE za $14.97, po użyciu kodu rabatowego GMG20-27J4Z-8NXHO cena spada do ~$12.

Czy ktoś może wie do kiedy trwa ta promocja ? Bo bardzo chciałbym się załapać ale nie wiem czy ona jeszcze będzie (na razie brak funduszy)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opinie takich sklepów z keyami można sobie sprawdzić czy działają w znaczeniu o to że wysłali prawidłowy działający, bo jak ktoś dobrze sprawdzi o co łatwo, to 99% komentarzy jest zaraz po sprawdzeniu klucza ,czyli dodaniu do steama, a nie po kilku miesiącach działania klucza. Dziś wystawia komentarz po 1h, a po 3 miesiącach nie ma gry albo nie ma konta itd.

Dzisiejsza promocja na steamie:

Snuggle Truck 50% czyli za 1.99E

http://store.steampo.../?snr=1_4_4__43

Edytowano przez RedEvil
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłam u nich kiedyś Cywilizację piątkę. Dostałam wersję tylko z angielskim i rosyjskim, mimo, że w opisie na stronie nie wspomnieli słowem o tym, że klucz nie oferuje dostępu do wszystkich języków na Steam. Oczywiście kasy oddać nie chcieli, "bo klucz przecież działa" a ja nie miałam ochoty mieszać w to Biura Ochrony Konsumenta. Support Steam nie pomógł, napisali tylko, że mogą usunąć grę z mojego konta, jeśli chcę. Skończyło się na tym, że jak była promocja kupiłam sobie normalną Cywilizację, tym razem już przez Steam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś stwierdzi, że się uwziąłem na ten sklep... ale Muve Digital jest po prostu DROGI.

Wydaje mi się, że trzeba Muve Digital dać szansę. Mają fajne weekendowe deale i coraz więcej naprawdę atrakcyjnych ofert. Najnowsza? Do każdego zamówienia przedpremierowego XCOM: Enemy Unknown darmowa kopia Civ5. To wszystko za cenę 115zł. Taka sama oferta na Steam - $49,99. Jakbym nie miał piątej cywilizacji to bym bez zastanowienia zrezygnował z pudełka i brał na Muve Digital. To, że czasem trafi się tam cena z kosmosu nie przekreśla tego sklepu. Można powiedzieć, że w końcu mamy platformę cyfrowej dystrybucji dostosowaną do polskich warunków i to jest bardzo fajne.

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, ale chciałbym się w tym temacie o coś spytać. Mianowicie w Boże Narodzenie zapowiada się promocja wszystkich gier (większości)? Takich nowszych, jak Borderlands 2? Na przykład w zeszłym roku bodajże pod koniec wakacji słyszałem promocję wszystkich części GTA za 20 PLN. Czy takie coś możliwe jest w najbliższym czasie (najbliższym czyli parę miesięcy :P)?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dadzą B 1 w promocji to może się szarpną na B 2 z -20 % góra. Rzecz

jasna na święta. Rzecz jasna o ile nie będzie końca świata ( to byłoby

tragiczne, pomyślcie, wszyscy czekamy na początek promocji a tu

meteor, nuke, kosmici, naziści z księżyca, czerwoni za wschodniej

granicy kończą wszystko :) )

  • Upvote 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) bodajże pod koniec wakacji słyszałem promocję wszystkich części GTA za 20 PLN.

Słyszałeś promocję? A co mówiła? :O

Mówiąc poważnie - wyprzedaże Steam są kilka razy w roku. Na ogół w wakacje i w okolicy świąt Bożonarodzeniowych / Nowego Roku. Do tego często na jesień i na wiosnę - zależy od roku, nie ma reguły. GTA Complete (wszystkie części z dodatkami) było za około 30 zł. Na znaczną obniżkę Borderlands 2 absolutnie nie ma co liczyć, tym bardziej zważywszy na fakt, że gra sprzedaje się rewelacyjnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...