Skocz do zawartości
alexiej

Tanie gry w dystrybucji elektronicznej

Polecane posty

Ja do tej pory nie jestem pewien, czy po deaktywacji odzyskuję aktywację, czy o co chodzi.

Pozwolisz, że odpowiem cytatem*:

Once an end-user burnt all his activations the ActControl Activation Server will add new activation automatically within certain period of time. This time gap is defined by publisher during protection implementation process.

Po wyczerpaniu limitu aktywacji, zostaną one znowu wydane po określonej przez dystrybutora liczbie dni/tygodni/miesięcy. Myślę, że jest to okres dość krótki (warto by się skontaktować z pomocą techniczną).

*Źródło: http://www.actcontrol.net/info.php?c=9

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sick Kids' Save Point 2012 has finished, raising ?12,812.18 for The Sick Kids' Friends Foundation; over the last 48 hours we've given out over 12,000 copies of The Ship. From the (glorious) folks at Sick Kids' Save Point and the (very sleepy) folks at Blazing Griffin:

Thanks, and welcome aboard!

Nie mogliście wcześniej napisać o tej promocji?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam na sickkids zbierali na chore dzieci, a Wy tak tam... :P

@Dedexus - dzięki, ale to już wiedziałem. Nie ma tam jednak informacji po jakim czasie :( Muve powinno coś takiego gdzieś dać - jeśli już nie na stronie, jak wiemy, to przynajmniej w jakims pliku txt w instalatorze... Jednak skoro aktywacje się wyczerpują i tak, to po co je deaktywować?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak skoro aktywacje się wyczerpują i tak, to po co je deaktywować?

Zapewne po to, by móc ponownie je aktywować. Bez deaktywacji (która powinna nastąpić automatycznie po - czy raczej w trakcie - usunięciu gry z dysku) nie da się jej aktywować kolejny raz. Nie zmienia to faktu, że Muve zachował się nie w porządku nie informując wyraźnie o tym niczego (w większości) nie świadomych klientów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

The MacHeist 4 Bundle

http://macheist.com/?macheist4bundle

Z tego co się orientuje gry które dodaje się na steam to :

Jurassic Park

Sam and Max

Strong Bad

Bejeweled 3

Dodam że jest Weekend Assassynów

http://www.gamersgat...reed?aff=ggnews

Oraz Horror Deal

http://www.greenmangaming.com/hot-deals/

Edytowano przez AntyPanciak
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Green Man Gaming wyprzedaż z okazji Halloween.

Klik!

Jest kilka ciekawych ofert, tak w każdym razie mi się wydaje.

  • Darksiders II za 25$
  • Season Pass do Darksiders II za 5$
  • The Darkness II za 7,50$
  • Risen 2 za 17$

Jeśli ktoś wpisze kod GMG20-FXYD1-7WHP1, otrzyma dodatkowe 20% rabatu. Chyba wychodzi taniej, niż pudełkowe wersje. W dodatku można wymienić gry, które były rozdawane za darmo. Zresztą, kto tu jeszcze o tym nie wie :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow, Dead island GOTy za 24 zł (z voucherem i obniżką za kredyty)? Na to czekałem! Tyle tylko, że... nie ma języka polskiego. Czyli jak mam płytkę (oryginał ofc) w wersji PL, to nie będę mógł z niej skorzystać?

Mam też nadzieję, że to się nie kwalifikuje do offtopu, ale nie mam gdzie o to zapytać...

I DI GOTY wyprzedany... nie zdążyłem z doładowaniem konta. :/

Edytowano przez Prometheus
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najwyraźniej można aktywować Wiedźmina 2 na Steamie. Przed chwilą mi się to udało używając klucza otrzymanego od CDP (grę kupiłem na Origin, ale że GOG twierdził, że podaję zły klucz to poprosiłem o nowy). Chociaż z drugiej strony gra aktywowała się jako "The Witcher 2: Assassins of Kings Retail (RU)", więc może dali mi przypadkiem ruski klucz, a taki na pewno można aktywować. Tak czy siak, polecam spróbować aktywacji, a nuż się uda.

Edit: jakby co, to klucz miał format XX-XXXXXX-XXXXXX-XXXXXX-XXXXXX.

Edytowano przez Azgrel
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ up - dopisek RU oznacza, że gra jest przeznaczona na rynek środkowo-wschodnioeuropejski. Mam tak przy Fallout Nev Vegas kupionym bezpośrednio na Steamie. Polskim, oczywiście, za euro. To chyba dlatego, że wydawcą u nas jest Cenega, a to spółka należąca do rosyjskiego 1C. Pogmatwane, nie ma co...

Jak ktoś ma wątpliwości, na greenmangaming mimo, że w opisach gier nie ma "polish", to Dead Island GOTY ma do wyboru język polski. Kupiłem za jakieś 23 zł, używając kodu zniżkowego i obniżając cenę o dodatkowe 0,5 USD (bo miałem na koncie nieużytą grę, kiedy rozdawali za darmo). No i dorzucili nową porcję kluczy, już myślałem, że tak szybko się rozeszło. Biorąc pod uwagę, że na allegro chodzi po 50 zł (sam klucz, nie wiadomo czy legalnego pochodzenia, np. z Rosji), jak dla mnie świetny zakup.

EDIT @ down - Oczywiście, że legalne. Ja płaciłem przez pay pal i automatycznie przeliczył mi kurs dolara. Polecam, sklep znany i ogólnie chwalony.

Edytowano przez Prometheus
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...