Skocz do zawartości
alexiej

Tanie gry w dystrybucji elektronicznej

Polecane posty

Ja bym się raczej zastanawiał, czy nie łamiesz prawa, a nie jakiegoś regulaminu, bo podanie fałszywego adresu to w tym wypadku oszustwo. Dodatkowo unikacie pewnie w ten sposób płacenia podatków (taki HIB nalicza VAT, jeśli jako lokalizację ustawi się Polskę), co też jest przestępstwem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz wpisać dowolny adres w Stanach, Amazon nie sprawdza tego z kartą, najwyżej niektóre banki nie pozwolą zapłacić, jeśli adres się nie zgadza z tym z kartą. BZWBK jest w porządku. Problemów nie ma żadnych, sam kupowałem wiele razy i nie miałem nigdy żadnych problemów z kluczami, nie ma co się bać. @bugger, masz rację, nie umniejszam łamania prawa, ale spójrzmy prawdzie w oczy, policja nie wpadnie ci do mieszkania w sprawie niezapłaconego 5 zł podatku :) A jeśli już tak się boicie, znajdźcie znajomego w Stanach, który wam to kupi i wyśle kod. Chociaż jeśli się ma kartę kredytową, jest to zupełnie niepotrzebne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj na Steam: Saints Row: The Third za 10,19 Euro, DLC tez taniej -66%. DD: Thief Collection za 6,74 Euro.

Naszła mnie dzisiaj taka myśl: co by się stało gdyby Steam wraz z kolejną aktualizacją regulaminu wprowadził miesięczny abonament na usługę? Czy zaakceptowalibyśmy to?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejszy DD na Steam: The Expendables 2 Videogame za 7,49 Euro. W przecenie są też DLC do tej gry.

Mam już może ktoś ten tytuł żeby się wypowiedzieć czy warto?

P.S.

Już za chwile ( po przekroczeniu 8500 sztuk sprzedaży, a jest 8442) na http://groupees.com/bm5 zostanie odblokowana gra Kung Fu Strike.

Edytowano przez piotrmadeja
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bethezer - no to lol bo wkleiłem sam link i forum samo to przerobiło na okienko. Dostosuj zasady do sposobu działania forum, bo to wykracza po za moją zdolność i chęć pojmowania reguł. Jak bys sprawdził przed skasowaniem posta, to byś wiedział że nie użyłem BBcode.

Na greenmangaming voucher -25% na wszystkie tytuly w ofercie (oprocz XCOM), oraz Hitman Blood Money za 2 dolary

http://www.greenmangaming.com/s/pl/en/pc/games/action/hitman-blood-money/#item-v1

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z kupnem Supreme Commandera 2 na Amazonie bym się wstrzymał. 14.10 ma ruszyć paczka, w której za 9.99$ mozna będzie kupić następujące gry:

  • Deus Ex Augmented Edition + The Missing Link + Tactical Enhancement Pack.
  • Supreme Commander 2
  • Hitman Blood Money
  • Last Remnant
  • Just Cause
  • Just Cause 2
  • Quantum Conundrum

Wszystkie gry będą osobnymi kluczami i z aktywacją Steam. Więc warto poczekać do tej super oferty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A, ta paczka, to na Steamie będzie do kupienia, czy gdzieś indziej?

Na Green Man Gamning jest Reign: Conflict Of Nations w cenie $0.49 (rabat " -97 %"):

http://www.greenmangaming.com/s/pl/en/pc/games/strategy/reign-conflict-of-nations/ .

Jeżeli ktoś ma jakieś gry na ich koncie (które cyklicznie są rozdawane za darmo), to może je wymienić na wirtualną kasiorkę, zapłacić nią, a powyższą grę otrzyma się praktycznie za darmo. I to LEGALNIE.

Dystrybucja cyfrowa, to zło :trollface: .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...