Skocz do zawartości
alexiej

Tanie gry w dystrybucji elektronicznej

Polecane posty

@ ayla - tylko pod warunkiem, że nie przypisałaś gier do swojego konta na HiB i z linku będzie korzystać jedna osoba. Nie wiem jednak, czy można to tak po prostu "oddać", bo gry tak czy inaczej przypisywane są do e-maila, a tego zmienić się nie da.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Accoun

Zrób to co ja - załóż konto na zmyślone imię i nazwisko. Dzięki temu mimo, że też nie cierpię FB to mogę uczestniczyć w konkursach. Do podobnych celów mam też drugie konto email.

Age of Fear: The Undead King za darmo na GMG.

Edytowano przez Azgrel
  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propos GOGa - Atari All-Stars, gry po -60%, takiego TA Commander Pack, Outcasta czy Blooda za $2.39 wstyd nie kupić (a rodzynków na tej promocji jest znacznie więcej smile_prosty.gif).

EDIT No i Chronicles of Riddick: Assault on Dark Athena bez przeklętego Tagesa za $5.99...

Edytowano przez Blackhand
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A skoro jesteśmy w temacie GMG, warto przyjrzeć się ich pozostałym obniżkom: Bioshock za 8$, Bioshock2 za 5 dolarów (oba stety lub niestety non-steam) Civ 5 (steam) można dostać za 7,5$. Jeśli ktoś zachował poprzednie rozdawane za darmo gry na wymiane to razem z voucherem -25% który dostajemy za dzisiejszy giveaway, można ten tytuł nabyć za śmieszne pieniądze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A skoro jesteśmy w temacie GMG, warto przyjrzeć się ich pozostałym obniżkom: Bioshock za 8$, Bioshock2 za 5 dolarów (oba stety lub niestety non-steam) Civ 5 (steam) można dostać za 7,5$. Jeśli ktoś zachował poprzednie rozdawane za darmo gry na wymiane to razem z voucherem -25% który dostajemy za dzisiejszy giveaway, można ten tytuł nabyć za śmieszne pieniądze.

Kupiłem u nich Civ V i dostałem niepoprawny Steam Key. Miał ktoś podobny problem przy zakupach na GMG? Zgłosiłem problem do ich supportu, ale czy jest szansa na otrzymanie poprawnego klucza? :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, wszystko automatycznie dostałem na skrzynkę. Opłaciłem PayPalem, pieniądze ściągnęło mi standardowo z karty i obciążyło rachunek bankowy. Klucz dostałem, ale po wpisaniu na Steam dostałem komunikat, że jest on błędny. Z automatu zgłosiłem to do obsługi GMG, ale nie dostałem póki co żadnego odzewu confused_prosty.gif Pierwszy raz mam taki problem z tym serwisem.

EDIT: Ciekawe, właśnie odpaliłem Steama, próbuję jeszcze raz wpisać ten klucz i dostaję komunikat, że gra już jest na moim koncie. Sprawdzam listę i rzeczywiscie jest. Dziwne, żadnego przeoczenia, czy gapiostwa w mojej strony nie było. Po komunikatach o błędnym kluczu sprawdzałem listę gier i Civki na niej nie było. Teraz jest. Być może Steam zatrybił dopiero kilka godzin później klucze z puli GMG, ważne, że działa :> Jeśli o mnie chodzi to dałem za nią 4,5 dolca, naprawdę dobry interes :>

Edytowano przez Yaper
  • Upvote 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś ma w planach zakup Season Pass do Borderlands 2 w sklepie muve digital, radzę się zastanowić. Teoretycznie napisane jest "DLC o wartości 169.99zł w przystępnej cenie 119.99zł" (cena sugerowana: 125,99 zł), natomiast na Steam, gdzie ceny są przecież iście zachodnie, to samo możemy dostać za 29,99 ? (na tą chwilę ok. 123 zł). A warto zaznaczyć, że i tak gra jest po angielsku na całym świecie, więc nic nie tracimy. Ja poczekam sobie na jakąś promocję na Steamie, choćbym miał czekać i rok czy dwa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Red Orchestra 2: Heroes Of Stalingrad - Game Of The Year Edition za E6.11 (rabat "-66 %") na Steam:

http://store.steampowered.com/app/35450/

Borderlands 2 i Borderlands 2 RU.

Co to znaczy: "Borderlands 2 RU"?

Jeżeli ktoś to kupi, mając w swojej bibliotece gier 200 - 300 pozycji, to... będzie dla mnie odważnym człowiekiem :trollface: .

Edytowano przez Wuwu1978
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to znaczy: "Borderlands 2 RU"?

Jest to wersja gry zawierająca jedynie język rosyjski.

Jeżeli ktoś to kupi, mając w swojej bibliotece gier 200 - 300 pozycji, to... będzie dla mnie odważnym człowiekiem trollface.gif .

Nie ma powodu żeby banować (bo domniemam że to masz na myśli) za zakupy w legalnym sklepie sprzedającym kody jak np Amazon.

Sam mam ponad 100 gier na swoim koncie i zakup wyżej wymienionej nie wydaje mi się najmniejszym ryzykiem.

Edytowano przez RazorEvil
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma powodu żeby banować (bo domniemam że to masz na myśli) za zakupy w legalnym sklepie sprzedającym kody jak np Amazon.

Sam mam ponad 100 gier na swoim koncie i zakup wyżej wymienionej nie wydaje mi się najmniejszym ryzykiem.

Porównujesz jakiś rosyjski sklep z amazonem? Jeśli chcesz wiedzieć to najwięcej kluczy z ograniczeniami to klucze rosyjskie, w tym sklepie nie widzę na stronie jakiegokolwiek wpisu o ograniczeniach kluczy, co najczęściej świadczy o tym że sklep nie jest przewidziany do sprzedaży dalej niż rosja/kraje rosyjskojęzyczne (choć mogę się mylić), ale najciekawszy wpis to(za google):

Uwaga!

Multiplayer będzie możliwe tylko z właścicielami rosyjskiej wersji Borderlands 2.

Edytowano przez sonio
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma powodu żeby banować (bo domniemam że to masz na myśli) za zakupy w legalnym sklepie sprzedającym kody jak np Amazon.

Sam mam ponad 100 gier na swoim koncie i zakup wyżej wymienionej nie wydaje mi się najmniejszym ryzykiem.

Porównujesz jakiś rosyjski sklep z amazonem? Jeśli chcesz wiedzieć to najwięcej kluczy z ograniczeniami to klucze rosyjskie, w tym sklepie nie widzę na stronie jakiegokolwiek wpisu o ograniczeniach kluczy, co najczęściej świadczy o tym że sklep nie jest przewidziany do sprzedaży dalej niż rosja/kraje rosyjskojęzyczne (choć mogę się mylić)

Uwaga!

Multiplayer będzie możliwe tylko z właścicielami rosyjskiej wersji Borderlands 2.

Owszem, większość rosyjskich kluczy posiada ograniczenia, głównie uniemożliwiające ich aktywację z IP pochodzącego spoza Rosji. Aktywacja ich jest możliwa przy użyciu VPN co jest niezgodne z regulaminem Steam'a. Sytuacja z kluczem do B2 wygląda inaczej gdyż do jego aktywacji nie jest wymagany wcześniej wspomniany VPN, a do biblioteki dodają się dwie wersje, zarówno rosyjska jak i międzynarodowa.

Uwaga!

Multiplayer będzie możliwe tylko z właścicielami rosyjskiej wersji Borderlands 2.

Z tego co mi wiadomo wpis ten odnosi się do sytuacji, która miała miejsce zaraz po premierze gry. Gracze z Rosji nie mieli możliwości grania z osobami z innych miejsc na świecie. W związku z brakiem czasu dodano drugą "kopię" bez ograniczeń.

Nikogo oczywiście nie namawiam na zakup. Jest pewne ryzyko wynikające z niedomówień dotyczących regulaminu, ale jest ono IMO znikome :)

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie powiedziałbym. Steam bardzo rygorystycznie do tych spraw podchodzi, a próbowanie omijania blokad regionalnych może się skończyć opłakanie. Dlatego EOT.

@RazorEvil:

Zapoznaj się z Regulaminem forum. Pomijając fakt, że łamiesz zasady cytowania (bo nie cytuje się w całości posta tuż nad swoim), to namawianie czy też umożliwianie łamania regulaminów platform jak Steam też można dostać osta tutaj. Za wprowadzanie ludzi w błąd.

EDIT: Jak napisałem - End of Topic w tej sprawie. Istnieje ryzyko, że ktoś straci przez to konto, a to wystarczy.

I przypominam o zasadach cytowania... >.>

Edytowano przez Bethezer
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Update do rozdawnictwa kodów przez Raptr. Jak w pierwszym poście poprzedniej strony napisano, są do odebrania gry Psychonauts i Stacking.

Strony obu gier zaktualizowano i rozdawnictwo rozpocznie się 27 września.

Wymogiem growym jest posiadanie rangi Hardcore w jednej z trzech poniższych gier:

  • Costume Quest
  • Iron Brigade
  • LIMBO

Ja się cieszę, bo mam w LIMBO rangę Elite smile_prosty.gif

Edytowano przez Exclusive
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...