Skocz do zawartości
alexiej

Tanie gry w dystrybucji elektronicznej

Polecane posty

Jeżeli ta paczka, o której pisze kolega Azgrel będzie prawdziwa, to zapowiada się najlepszy The Humble Indie Bundle w historii. Sam Vessel kosztuje $14...

Żeby mi nikt nie zarzucił, że spamuję i statsuję, to na Steamie można wyrwać Continent Of The Ninth Seal za... darmo: http://store.steampowered.com/app/212390/ .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy płacąc minimalną cenę za The Humble Indie Bundle 6 odblokowują się również ścieżki dźwiękowe w formatach MP3 i FLAC, ale niektóre kawałki są naprawdę niezłe i warto choć "rzucić uchem". Jak ktoś sobie chce, to nawet można wypalić płytkę i wydrukować książeczkę, bo nawet ona jest dołączona w formacie PDF.

Czy ktoś kupował zestaw Build A Bundle 3? Na ich stronie internetowej jest napisane, że po przekroczeniu 5000 sprzedanych "bundli" do zestawu zostanie dołączona gra Avencast: Rise Of The Mage (podpinana pod Steama). Cel został osiągnięty, ale klucza u mnie "ani widu, ani słychu". Jestem ciekaw, jak to wygląda u innych osób?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To The Moon za $3.99.

Przeglądając źródło strony Indie Gala można znaleźć listę gier z kolejnej paczki:

  • Battle Group (Android)
  • Call of Cthulhu: The Wasted Land (Android)
  • Worms (Steam)
  • Worms Blast (Steam)
  • Worms Pinball (Steam)
  • Worms Crazy Golf (Steam)
  • Alien Breed 2 (Steam)
  • Alien Breed 3 (Steam)
  • Broken Sword 1-3 (Steam)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Winter Wolves bundle został dołączony nowy "cel". Po osiągnięciu 1000 liczby sprzedanych kopii każdy dostanie Spirited Heart. Obecnie jest 740 i zostało jeszcze 8 dni, więc pewnie licznik dobije do tysiąca.

Czy tylko u mnie paypal wymusza założenie konta podczas próby kupna HIBa? Do tej pory mogłem płacić kartą bez tego, a teraz mam tylko możliwość "zalogowania" i "założenia konta"... Jak tak to wygląda - trudno. HIB nie zarobi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziwna sprawa z Indie Gala 9. Pieniążki przelane, a kluczy "ni ma". I to ponoć nikt nie ma (tak mówią ludzie na ich czacie).

Pierwszy raz mi się coś takiego zdarzyło.

Spokojnie, ja kupowałem kilka paczek (zwykle na samym początku) i też musiałem chwilę poczekać, hib też czasami miał takie problemy - nie panikować

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam inny problem. Już prawie 2 dni minęły odkąd doładowalem paypala przez szybkie doładowanie i pieniędzy jak nie było na koncie tak nie ma.(konto w ING). Czy ktoś również czegoś takiego doświadcza ?

Ja mam konto w ING i te "szybkie" doladowanie nie jest takie szybkie... Polecam zalozyc e-karte w ING nic nei kosztuje a mozesz korzystac jak z kredytowej z tym ze mozesz wydac tylko tyle ile masz na koncie smile_prosty.gif

po wiecej: http://www.ingbank.p...-ing-visa#tab=1

Edytowano przez Tei
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orgin:

  • Battlefield 2: Complete Collection
  • 24,90 zł

  • Battlefield 2142 Deluxe
  • 24,90 zł

  • Battlefield: Bad Company 2
  • 24,90 zł

  • Battlefield Bad Company 2 Cyfrowa Edycja Specjalna
  • 24,90 zł

  • Battlefield Bad Company 2 Vietnam
  • 24,90 zł

  • Battlefield 3
  • 59,90 zł

  • Dodatek Powrót do Karkand dla Battlefield 3
  • 24,90 zł

Edytowano przez rebeliagamer
  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy tak można, ale jeśli ktoś miałby ochotę na wersje pobraniowe HIB 6 (klucz steam wykorzystany), to może się zgłosić na pw.

@down

E, skoro tak, to pewnie nie można... gier do konta HIB co prawda nie przypisałam, ale pewnie masz rację - ja mogę ściągać do woli ale ktoś pewnie już nie da rady z mojego linka. Nie mam tego jak przetestować. Zresztą, w sumie mogłoby to być potraktowane jako naruszenie licencji, choć drm free to drm free, prawda? No trudno. Wybaczcie...

Edytowano przez ayla
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...