Skocz do zawartości
alexiej

Tanie gry w dystrybucji elektronicznej

Polecane posty

Niech ktoś zrobi jakąś instrukcję, bo dodaję grę do karty, kodzik, 0$, po czym reszte danych i teraz nie wiem czy mam się zalogować na swoje konto(a gdy to robię strona ładuje się w nieskończoność) czy coś innego.

Najlepiej napisać o czymś, ale jak to zrobić to nie łaska.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parę promocji, żeby zakończyć ten offtop:

Driver San Francisco za 2.49 GBP

Blur za 3.75 GBP

Green Light Bundle 2, przy zapłacie przynajmniej $1 dostaje się:

  • Pixel Blocked!
  • Omegalodon
  • Starlaxis - Light Hunter

W wypadku zapłacenia $5 lub więcej dostaje się dodatkowo

  • Call of Cthulhu: The Wasted Land
  • Perpetuum
  • Dawn of Fantasy
  • Oniken
  • General Conflict

Dodatkowo każdy, kto zapłaci $5 lub więcej dostanie w przyszłym tygodniu DLC do Awesomenauts

Edytowano przez Azgrel
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie napalaj się tak na to Halloween, w zeszłym roku nic nie było, dlatego lepiej i bezpieczniej dla nerwów myśleć o świątecznej wyprzedaży STEAM :) Jeszcze za wcześnie by robić listę prezentów ale warto już zacząć planować ( na końcu i tak kupicie więcej niż planowaliście, ale hej, będą święta :) )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stawiałbym raczej na święta :) po pierwsze nie tak dawno temu była wyprzedaż na steam, a po drugie jakby zrobili dużą wyprzedaż na halloween to nie zrobiliby pewnie wielkiej świątecznej wyprzedaży. Aczkolwiek może zrobią jakąś małą wyprzedaż :) Zobaczymy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet mnie nie denerwuj! A jaki statystyczny gracz wie, co to jest ACT control! Ja nie wiedziałem, DRM jak DRM, i tak zamierzałem grać tylko u siebie w domu. Dlaczego nie piszą uczciwie o limicie aktywacji? Powiem dlaczego - bo odstraszyliby klientów! A więc tak, to jest zatajanie informacji i to jest "ekstremalnie nieuczciwe". Nazwę DRMu pisza jako zabezpieczenie przed reklamacjami.

Poza tym, gdzieś na stronie MUVE, choćby "schowane", powinno być wytłumaczenie, jak to dokładnie działa. Wcale nie jest łatwo znaleźć na ten temat informację, nie mówiąc o tym, że ludzie bez znajomości angielskiego są w ogóle w czarnej d***. Ja do tej pory nie jestem pewien, czy po deaktywacji odzyskuję aktywację, czy o co chodzi. Na podanych stronach podają oczywiste oczywistości. A skoro jest limit deaktywacji, to nawet odzwyskiwanie aktywacji niewiele mi pomoże. Co po wyczerpaniu limitu aktywacji? MUVE jakoś nie uznało za stosowne o tym napisać.

Powinno się zabronić w takich przypadkach stosowania wyrazu "KUP/ZAKUP" itp na rzecz "Pożycz/Wypożycz"

Dzięki za linki, ale one nie rozwiewają wątpliwości, które to z kolei powinna rozwiać sama strona sprzedawcy. O ACT(A) ;) control czytałem w necie już po instalacji, gdy pojawiła mi się ta nieszczęsna informacja o limicie. A jestem w tym bardziej wpieniony, że grę zainstalowałem na próbę, by sprawdzić, czy nie ma u mnie problemu z uruchomieniem.

[...]

ALE: przynajmniej w przypadku GTA:San Andreas na Muve jest limit 10 aktywacji (i 10 deaktywacji). [...] Nie mogę znaleźc na ten temat informacji, na stronie "profesjonalna firma" nawet o tym nie wspomniała, co jest ekstremalnie nieuczciwe. [...]

Przecież jak BYK pisze: DRM: ACT Control - z całą resztą pomoże wujek Google. Nie pisz więc o "ekstremalnej nieuczciwości". Bo w tym momencie to Twój post jest ekstremalnie nieuczciwy smile_prosty.gif

Wujek google podał na chyba 4 pozycji: http://www.actcontrol.net/info.php?c=9

Dla chcącego nic trudnego:

http://pomoc.cdp.pl/...ntrol-starforce

Co prawda u konkurencji, ale znaleźć można smile_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stronie cdp.pl wystartował fajna promocja, gry za 5 zł podczas weekendu.

W ten weekend trzy tytuły:

Ogniem i Mieczem Dzikie Pola

S.T.A.L.K.E.R. Czyste Niebo

The Tiny Bang Story

Warto kupić jeżeli brakuje nam czegoś w kolekcji.

Polecam, sam kupiłem Dzikie Pola za 5 zł :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...