Skocz do zawartości
alexiej

Tanie gry w dystrybucji elektronicznej

Polecane posty

Jakieś pytania trollface.gif ?

Kupiłem pomimo tego, że pewnie nigdy gry nawet nie zainstaluję. trollface.gif

Tymczasem wreszcie trafiłem The Binding of Isaac. Gra mi uciekała na dotychczasowych wyprzedażach, a dzisiaj za zestaw z DLC i soundtrackiem na Steam wołają 1,97 euro. Miód.

@up

Czemu się wstrzymać z DLC? ;p

EDIT: Właśnie poczytałem trochę o tym DLC i faktycznie się nadziałem. Pozostaje mi teraz mieć nadzieję, że Valve wprowadzi w końcu możliwość instalacji gier bez DLC, bo obecny system jest do bani.

Edytowano przez lubro
  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego, że DLC tak niesamowicie zaburza balans gry, że już po jednym poziomie albo będziesz zabijać bossów w pięć sekund albo wytrą tobą podłogę losowe moby.

Więc dobra robota, mogłeś dokupić DLC i trzymać je sobie w ekwipunku dopóki nie byłbyś gotów.

Btw bierzcie wszyscy Binary Domain z GLG, to jest mój GOT1S na ten rok.

Edytowano przez Ozma
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mogłeś dokupić DLC i trzymać je sobie w ekwipunku dopóki nie byłbyś gotów.

Tylko skąd mogłem o tym wiedzieć? W The Binding of Isaac zagrałem odrobinę w zeszłym roku u kumpla po premierze, ale powiedziałem sobie, że poczekam na promocję. W zimowej i letniej wyprzedaży gra mi umknęła, w tym czasie wyszło DLC, o którym wiem tylko tyle, że jest i dzisiaj szczęśliwy miałem już cały zestaw minutę po tym jak gra trafiła do Daily Deal. Tak jak pisałem w poprzednim poście, pozostaje mi czekać, że Valve wprowadzi możliwość pobierania gier bez DLC. Teraz jest to uszczęśliwianie na siłę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edmund mówił że jak ktoś kupi DLC do Isaaca to już nie ma odwrotu i nie może grać w podstawową grę. Ciesz się że masz DLC od razu. Chociaż lepiej że ja wymaksowałem grę przed DLC bo wtedy miałem większą frajdę z odkrywania nowości DLC, a ten kto ma to od początku to nie ogarnie co jest nowe a co nie. W każdym razie kupujcie Isaaca bo mega warto!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam HiB3 ale niestety nie mam opcji żeby wygenerować ten klucz.

Wchodzisz na stronę, do której link otrzymałeś po zakupie HiB #2 lub HiB #3, klikasz "get your steam keys" i tam pojawiła się dodatkowa pozycja - Cortex Command.

Na gamefly od -50% do -75% na wybrane gry Activision

http://www.gamefly.co.uk/download-games/search/?kw=ActivisionWeekend&sec=PC#.UGXrLVFPeQo

Call of Duty: Modern Warfare 2 - 9,99Ł

http://www.gamefly.co.uk/Download-Call-of-Duty-Modern-Warfare-2/5001448/

Call of Duty: Modern Warfare 3 - 19,99Ł

http://www.gamefly.co.uk/Download-Call-of-Duty-Modern-Warfare-3/5002142/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wchodzisz na stronę, do której link otrzymałeś po zakupie HiB #2 lub HiB #3, klikasz "get your steam keys" i tam pojawiła się dodatkowa pozycja - Cortex Command.

Hymm... http://vpx.pl/i/2012/09/29/PFLvx.png nie wiem czemu tego nie widzę.

Przypominam, że to nie jest dział pomocowy. Proszę takie pytania zadawać w Pomocnej Dłoni.

[wies.niak]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hearts Of Iron III za E2.49 (rabat "-75 %") na Steam: http://store.steampowered.com/app/25890/ .

Ale ostrzegam - to gra dla największych, strategicznych hardkorów.

Poza tym potwierdzam, że w archiwum zakupów paczek The Humble Indie Bundle, można sobie wygenerować klucz steamowy do gry Cortex Command (już dodana do Biblioteki :trollface:). Wystarczy wejść na stronę akcji, kliknąć (na dole) na "Lost Keys", przejrzeć pocztę, a w otrzymanej wiadomości kliknąć na link do gier z The Humble Indie Bundle 3. Bynajmniej ja tak uczyniłem.

A na koniec ciekawostka: naszego rodzimego McPixel, poleca już ponad 200 ludzi na Steamie... Gratulacje dla autora tej pozycji. Jak widać na rzeczy absurdalne, również jest spore zapotrzebowanie :trollface: .

Edytowano przez Wuwu1978
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś stwierdzi, że się uwziąłem na ten sklep... ale Muve Digital jest po prostu DROGI. Torchlight II możemy kupić w wersji elektronicznej za 69,99 zł, zaś na oficjalnej stronie producenta za 19,99$ (ok. 63 zł) - co najważniejsze, można płacić przez PayPal smile_prosty.gif. Sam wstrzymuję się z zakupami na Muve Digital (i szczerze odradzam ten sklep), bo to szczyt wszystkiego, żebyśmy płacili drożej niż po przeliczeniu na złotówki za granicą... dokładnie to samo było z Season Pass do Borderlands 2 (cena na Steamie bez żadnej promocji była w przeliczeniu dokładnie ta sama co na Muve).

EDIT @ down - mylisz się. Z prostych obliczeń wynika, że 29,99 Euro x 4,11 = 123 zł, a na Muve jest za 120 zł, czyli cena niemalże identyczna. W takiej sytuacji wolę kupić na Steam, niż wesprzeć monopolistę w Europie środkowo-wschodniej. ;] A jak na Steam będzie promocja, to z pewnością cena jeszcze spadnie, jak nie na Season Pass, to na pojedyncze DLC.

@ Quetz - ja nie piszę, że wszystkie gry są drogie, ale wykorzystują sytuację w branży i walą zachodnie (albo nieco wyższe od zachodnich) ceny, bo ciemny lud to kupi.

Edytowano przez Prometheus
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś chciał KONIECZNIE mieć Medieval II: Total War w swojej Bibliotece Steam, to ma ku temu okazję, bo gra jest teraz w promocji "-75 %" i w cenie E2.49: http://store.steampowered.com/app/4700/ .

O kolejnych pierdołach do Team Fortress 2 już nie będę wspominał (chociaż może to kogoś interesuje...).

dokładnie to samo było z Season Pass do Borderlands 2 (cena na Steamie bez żadnej promocji była w przeliczeniu dokładnie ta sama co na Muve).

Jeżeli chodzi o Borderlands 2 i oszczędności, to są dwa wyjścia:

1. Kupić przez Keye.pl, ale tej metody nie polecam, bo zawsze jest ryzyko (małe, ale jest) bana na konto lub (w najlepszym razie) usunięcia gry.

2. Poczekać na promocję na amerykańskim Amazonie i kupić za zielone dolarki, bo to że kiedyś będzie u nich w promocji, to jest bardziej, niż pewne. Metoda pewna, skuteczna, a co najważniejsze - bezpieczna. Tu nam żaden ban nie grozi. Jest tylko jedno "ale"... Trzeba poczekać :trollface: .

Edytowano przez Wuwu1978
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak czytam o tym, żeby nie kupować na keye.pl to walę fejspalma. Sklep ma klucze z pl dystrybucji, inaczej nie dałoby się wybrać języka pl, a wy narzekacie, że dadzą bana. Kupiłem tam dwie gry, żadnego problemu, gram już jakiś czas. W dodatku jest to skan, a nie zwykły email, więc jak steam się coś będzie pluł to macie dowód w postaci skana klucza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...