Skocz do zawartości
Gość Jedi_padawan

Rozmowy ogólne

Polecane posty

Nowa gra browserowa na forum, jej tytuł to "Serail", zapraszam na <ciach> gra jest nowa, więc proszę o rozbudowywanie jej razem ze mną.

Na Forum Actionum panują inne zasady - promujemy tylko dobre rzeczy. Więc najpierw rozbuduj grę/forko i dopiero wtedy z tym przyjdz. Jeśli liczysz, że tanim kosztem będziesz ją rozbudowywał - nie masz szans by ją tu zareklamować //slee

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Chciałem po raz kolejny zareklamować grę Dark Throne, konkretniej z okazji rozpoczęcia publicznych testów nowej wersji gry (Silver) i zbliżającej się wielkimi krokami premiery pełnej wersji :)

http://beta.darkthrone.com/index.dt

2. radzę pousuwać te jajka z sygnaturek -> ja warna dostałem :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słusznie Seba zauważył - jak by nie patrzeć to referal, łamie regulamin GwS oraz forum. W regulaminie GwS jest adnotacja, gdzie można takowe umieszczać - jest to jedyne "legalne" miejsce na takie rzeczy na FA. Daję Wam czas do wieczora na poprawę zachowania :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. Zmieniłem już sygnaturkę.

Swoją drogą jednemu smoczkowi udało się już wykluć i zobaczcie co z niego wyroslo Tjrx.gif

Teraz czekam, aż pozostałe 4 zaczną dorastać ;)

1uKw.gifPwhT.gifEit4.gif6Zaj.gif

Mam nadzieję, że kilka osób się zlituje i pomoże im klikając;>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli jest się fanem resident evila wielką gratką jest gra Resident Wiivile. Ogólnie polega to na tym że poruszasz się po świecie za pomocą węzłów (tak jak w Myst'cie, choć tu kończą się podobieństwa), gdzie od czasu do czasu trzeba zaklikać zombiaka, bądź zagrać w minigierkę (od strzelnicy [Resident evil 4], przez zaklikanie Nemesisa nim do nas podejdzie [Resident evil 3: Nemesis], po mordowanie regeneratorów na czas [znów Residnet evil 4]. Oczywiście to nie wszystko). Wbrew pozorom bardzo przyjemne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj znalazłem dwa fajne RPG-i. Pierwszy dzieje się w świecie Harry'ego Potter'a. http://hogwart-rpg.pl/start/

Gra jest dosyć rozbudowana i przyjemnie się w nią gra. Zdobywasz doświadczenie, umiejętności, przedmioty itp. Niestety jest dosyć czasochłonna bo zadania wykonuje się w czasie rzeczywistym. Ale, że gra wciąga to... spróbujcie. Konto można łatwo usunąć jakby ktoś nie miał ochoty na dlaszą grę.

Druga gra jest zrobiona w identyczny sposób. Różnicą jest to, że dzieje się w świecie Władcy Pierścieni. Oto link: http://www.lotr-rpg.pl/

Edytowano przez Spooky Albert
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja za to polecam gorąco grę Bruinena - Gomka Woda, szczególnie znawcą Tolkiena (ale osoby posiadające chodź ksztynę wiedzy o mitologi Tolkienowskiej powinny sobie poradzić - przyznam, że osobiście nie znam się na jego mitologi, wręcz mnie nudzi). Głównym atutem jest szczególny nacisk na klimat fantasy, dzięki, któremu możemy przeżyć już 11(może 10) Erę. Jeszcze raz polecam, jednak chcę odwieść od gry ludzi, którzy mają problemy z staro-polskim językiem (jak i naszym obecnym polskim) i z wczuwaniem się w klimat. Naprawdę warto zajrzeć, można przeżyć na prawdę ciekawe "sesje" po przez pocztę, czy również rozmaite w karczmie przy pilnym oku MG. Od czasu do czasu, można natrafić również na rozmaite zapisy do przygód, naboru na daną rangę, czy specjalna rasę.

wiedźmin VS ?? co to daj adres czy cos tam

Wyręczę kolegę: http://versus.thewitcher.com/

Jest możliwośc wybrania języka polskiego, na pewno trafisz na opcję.

Edytowano przez kong
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.soccerproject.com/

Lepszy manager od Hattricka. Tu zajmujesz się nie tylko transferami, liczbą miejsc na stadnionie ale także liczbą toalet, dbasz o stan murawy, oświetlenia itp. Zatrudniasz swój sztab wysyłasz ich na kursy dzięki czemu stają się lepsi. Piłkarze mają wiele cech, mają kontrakty na pewien okres i żeby je przedłużyć musisz podnieść stawke. Możesz im zaproponować dom lub samochód (za który oczywiście ty zapłacisz). Dużo by o tej grze mówic, trzeba ją poprostu sprawdzić. Początki mogą być trudne ale wszystkiego dowiecie się z FAQ-u, forum lub poprostu zbadacie to na własnych doświadczeniach ;). POLECAM!!!

Edytowano przez Smok1993
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja za to polecam gorąco grę Bruinena - Gomka Woda, szczególnie znawcą Tolkiena (ale osoby posiadające chodź ksztynę wiedzy o mitologi Tolkienowskiej powinny sobie poradzić - przyznam, że osobiście nie znam się na jego mitologi, wręcz mnie nudzi). Głównym atutem jest szczególny nacisk na klimat fantasy, dzięki, któremu możemy przeżyć już 11(może 10) Erę. Jeszcze raz polecam, jednak chcę odwieść od gry ludzi, którzy mają problemy z staro-polskim językiem (jak i naszym obecnym polskim) i z wczuwaniem się w klimat. Naprawdę warto zajrzeć, można przeżyć na prawdę ciekawe "sesje" po przez pocztę, czy również rozmaite w karczmie przy pilnym oku MG. Od czasu do czasu, można natrafić również na rozmaite zapisy do przygód, naboru na daną rangę, czy specjalna rasę.

czy trzeba znac mitologie (bogów itp.)????

i czy są tam wszystkie rasy (Uruk-Hai,Smoki,gobliny)???????

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy trzeba znac mitologie (bogów itp.)????

Nie, nie trzeba, ale warto się zapoznać z nią, chodź by dla upiększenia sesji.

i czy są tam wszystkie rasy (Uruk-Hai,Smoki,gobliny)???????

Niestety nie! Do wyboru mamy: Elfa, Leśnego elfa, Drowa(morcznego elfa), Człowieka, Krasnoluda i Hobbita. Kiedyś organizowano nabór na orka i dunedaina, obecnie co jakiś (długi) czas organiozowany jest nabór na wampira.

Jeśli chodzi o pytania dotyczące gry, można do mnie walić śmiało, ale nie gwarantuję tego, że odpowiem na nie. Drugą możliwością (chodź mało prawdopodobną do realizacji) jest użycie jednego z nr. gadu do "growych znawców", niestety nie ma ich na gg, bądź nr. są nie aktualne. Ostatnia możliwość to oczywiście forum, na którym nie tylko zapytasz, czy porozmawiasz, a ukażesz swój projekt (np. rasy) adminom i innym graczą.

Edytowano przez kong
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plemiona to przeglądarkowa gra online, której akcja osadzona została w średniowieczu. Każdy gracz posiada małą wioskę, którą ma doprowadzić do władzy i chwały.

Kliknij tutaj aby sie zarejestrować

od siebie dodam że gram na 14 świecie w plemieniu aCL, mam ponad 300pkt,

was również zapraszam do gry ;), oraz pisania opini/komentarzy dotyczących gry

Edytowano przez peter13135
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...