Skocz do zawartości
Gość Jedi_padawan

Rozmowy ogólne

Polecane posty

Nie polecam Liberation. Raz, że gra brzydka, dwa bohaterka drętwa, voice acting to jest jakieś nieporozumienie, w dodatku obiekty się doczytują na oczach, strasznie tandetnie to wygląda, widać, że konwersja z dużo słabszego sprzętu. Nie wiem czemu, ale ta gra wygląda jakby Ubisoft oddał ją jakiemuś nowemu studiu aby pokazał swoje "umiejętności".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Up

Jest specjalny temat przeznaczony do takich pytań.

@temat

Mam takie jedno pytanie, bo mój kolega ma wkrótce urodziny i chciałem mu sprawić jakiś fajny prezent. Pomyślałem, że może jakąś fajną kolekcjonerkę, lub coś w tym stylu. Znalazłem w internetowym sklepie Assassin's Creed IV: Black Flag za 189 zł w wersji na Xbox 360.

I tu zrodziło się pytanie. W tym samym sklepie podstawowa wersja tej samej gry także na tą konsolę kosztuje 219 zł. Czy Edycja Czaszki zawiera także grę, czy są to jedynie takie dodatki i inne rzeczy z nimi związane?

Z góry dziękuję za odpowiedź ;).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kilku dni na Steamie jest w systemie "Free to play" Loadout. Teraz właśnie pobieram sobie tą gierkę i tak się zastanawiam czego mam właściwie oczekiwać. Patrzyłem się u Wonzia jak nagrywał gameplay i graficznie wygląda dosyć sympatycznie (wypisz, wymaluj=B.Heroes). Widać też, że to jest kpina z gier (świetnie zrobione postacie), widziałem także wymagania i gra pójdzie nawet na sprzęcie z przed kilku lat. Mam nadzieje, że się nie zawiodę.

- Tu możecie zobaczyć jak to wygląda.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie (nie jestem pewny czy to ten temat). Czy jeśli posiadam np COD: MW2 na PC, a mój kolega ma tą gre na

XBOX 360 / PS3 to czy możemy zagrać w trybie kooperacji/multi razem? Jeśli tak to jak to zrobić?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Anczaj - wydaje mi się że ten element się nie zmienił za bardzo. Może trochę był lepszy ... ale nie jestem pewna.

Dawno nie grałam w dwójkę i dlatego nie ręczę za to.

Wiem że w The Third i IV są takie same, ale jak mówiłam wydawało mi się że trochę lepszy był model jazdy niż w dwójce.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Anczaj - w czwórce i tak jazdę pojazdami możesz sobie odpuścić :) Tam model jazdy równie dobrze można by było wyrzucić i nikt by się tym nie przejął zbytnio.

Całą grę praktycznie nie używałam pojazdów tam ... i wszystko było jak należy.

Nawet brak radia nie doskwiera bo w komórce możesz go słuchać

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@eyvon14moutaire Sandbox w stylu GTA w którym można sobie odpuścić jazdę? To jak elder scrolls w którym można odpuścić walkę, lub super mario w którym można odpuścić skakanie. To była dobra rekomendacja tej gry. Ciekawość mnie zeżre :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

^ Haha niech cię zżera dalej :D Dla Mnie ostatnie Saints Row wyszło poza wszelkie bariery gatunkowe :)

Pomijając że od The Third obawiam się że Volition popadło w twórczy obłęd :D Daaawno się tak nie uśmiałam jak przy tej serii.

Gdyby tak wrzucić pomysły z Saints Row IV do Grand Theft Auto San Andreas wyszedłby sandbox idealny moim zdaniem :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W SR IV zrobiono coś, co moim zdaniem sensu nie miało. W "czwórce" usprawniony został model prowadzenia pojazdów, na bardziej realistyczny. A, że wprowadzono super sprint, oraz inne umiejętności, to korzysta się z nich bardzo rzadko. Volition mogłoby w jakieś aktualizacji, lub modzie dodać do "Trzeciego" ten sam model.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

^ W sumie w paru misjach musisz jeździć pojazdami więc przynajmniej nie jest to makabryczne przeżycie.

Zresztą jak ktoś będzie uparty i mu supermoce nie będą pasowały to dobrze że ma lepszy model jazdy samochodami.

Zgadzam się Volition mogłoby jednak pokusić się o łatkę z tym modelem jazdy do Saints Row The Third - choć przyznam że nie pamiętam żebym tam zgrzytała zębami na prowadzenie samochodów

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W "trójce" model prowadzenia tragiczny nie jest, ale rzeczywiście - nie obraziłbym się na taki patch. W każdym razie w The Third prowadzenie wydawało mi się bardziej sztywne.

Kiedy grałem bezpośrednio, czyli ukończyłem Third'a, i przystąpiłem do instalacji SR IV, musiałem się trochę czasu przyzwyczajać do nowego, lepszego prowadzenia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dwójce model jazdy był chaotyczny cokolwiek.

Dało się go jednak ogarnąć z trudem, ale jak już przyszło do pościgów samochodowych to już była masakra.

Pamiętam że w Saints Row 2 był taki jeden zakręt którego przez całą grę nie mogłam pokonać bez zaliczenia stłuczki czy przejazdu po chodniku ... przez całą grę. :/

W czwórce się zgodzę jeżdżenie jest fajne ... ale lwią część czasu wolę nie używać aut :D

Zresztą już większość misji fabularnych wymagała użycia aut.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Anczaj - co ja poradzę że ten jeden zakręt mi tak zapadł w pamięć ? :D

Tylko on mi się tak dał w skórę. Bardziej zgrzytałam zębami że sterowanie helikopterami w misji

gdzie mamy transportować rannego Gata

właśnie wspomnianym pojazdem.

Rany ... ja to chyba z 30 razy powtarzałam ! Tak beznadziejne było sterowanie tym durnym helikopterem.

Nie cierpię w sandboxach samolotów ... jedynie samobójcze loty Dodo w GTA III były ciekawe. Chociaż samobójcze ...

No dobra w IV i The Third jakoś nie pamiętam żebym narzekała na sterowanie bojowym śmigłowcem - a w czwórce kocham to latające ustrojstwo Zinów :D

Ten latający "motocykl" jest genialnym urządzeniem (nie wiem czym to jest tak naprawdę)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z maszynami latającymi mam ogólnie problemy na klawiaturze. Dlatego m.in. nie skończyłem ostatniej misji w GTA IV :P A przelot przez tę obręcz w GTA SA żeby wskoczyć do samolotu długo śniła mi się po nocach

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...