Skocz do zawartości
Gość Jedi_padawan

Rozmowy ogólne

Polecane posty

Ja na necie gram w "Wolni Farmerzy", a wiecie dlaczego? Bo mnie kurde qumple z klasy mnie w to wciągneli, a gra jest naprawdę bardzo fajna. Co do innych gier na przeglądarkę to preferuje "FINAL FANTSY SONIC X5 i X6 (nawet je sobie na kompie zapisałem happy.gif )

Edytowano przez Felessan
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Terra Militaris masz własnego bohatera (później możesz mieć ich kilku) własne miasto musisz sie rozwijać przez 5 er.To wyboru 4 cywylizacje:Chiny,Rzym,Egipt i Persja (polecam Rzymem)Bardzo ładna grafika,sam możesz kierować wojskiem podczas bitwy (bohater też walczy) a do tego gra była pokazywana na gamescom i wyróżniona o coś tam .Jest o niej troche w CDA wrzesień/2010 w info.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę chyba polecić tutaj grę w klimatach S.T.A.L.K.E.R.a - StalkerPBF. Całkiem fajny klimat, opierający się głównie o nieco zmodyfikowane uniwersum Cienia Czarnobyla, z dużym stopniem swobody oraz interakcji; dostępne listy broni czy pancerzy są dosyć... ogólne - można dostać niemal dowolną broń spoza oficjalnej broni - zależy tylko, czy MG (poprzez handlarzy) zgodzi się ją ściągnąć do Zony i po jakiej cenie. Nie trzymamy się stricte realiów gry, tylko działamy na własną rękę w świecie gry, zmienianym przez nasze działania, a tymczasem historia Strieloka toczy się swoim rytmem - my niewiele mamy z tym coś wspólnego, chyba że zdarzenia zostaną tak pokierowane, że natrafimy na ich ślady. Wkrótce powinna zostać otwarta droga na północ Zony, do Czerwonego Lasu i dalej (na razie świat gry kończy się na Barierze), więc przybędą nowe tereny do eksploracji. Dostępne są wszystkie frakcje w grze, z każdą można wejść w interakcję oraz wstąpić do każdej (nawet do bandytów czy wojskowych!), ale nie każda przyjmie od razu, np. w szeregi Powinności nie wstąpi ledwie trzymający obrzyna kot. Trzeba udowodnić swoją wartość i to, że się przeżyje wśród nich.

Ale żeby dalej się nie rozpisywać, dam tylko adres i zachęcam do rejestracji i gry - www.stalkerpbf.jun.pl

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polecilibyście jakąś gre? próbowałem swojego czasu versus:the witcher i szukam czegoś co wciągnie mnie równie mocno, i będzie miało równie fajne community, ale nie jest olewane przez twórców ;p generalnie chodzi mi o jakiegoś fajną browserówkę najlepiej z rozwojem postaci (próbowałem jeszcze pride of taern ale szybko mnie odrzuciło) która nie znudzi mnie po 10 minutach

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wergeld - wypróbuj Drakensang Online.

http://www.drakensang-online.pl/

Gra wciąż się rozwija, ma całkiem spory świat, wciąż jest także aktualizowana. Sam zobaczysz, że gra w nią spora ilość ludzi. :wink:

A co do Versus: The Witcher - szkoda, że tak skończył. Skończył, bo nie zapowiada się na kolejne update'y, a gra zaczęła po prostu nudzić.

Edytowano przez Nolaan
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi by się przydała gra która nie wymaga dużo czasu i uwagi, żeby wystarczyło zerknąć kilka razy dziennie a i tak dobrze się bawić. Grałem kiedyś sporo w Plemiona i Ogame'a, ale ciągłe pilnowanie armii/floty, wstawanie w nocy żeby wysłać surowce na inną planetę/wioskę to nie jest coś dla mnie. Bitefight itp. też nie rozwiązuje sprawy, bo chciałbym grę która oferuje coś więcej niż schemat "Poluj=>atakuj przeciwnika=>do roboty=>poluj...". Jak na razie gram sobie w Settlers Online, ale jakaś taka niemrawa ta gra, trzeba poszukać czegoś innego.

@Wergeld

Może trochę więcej szczegółów? Bo samo "gra co się nie nudzi" jakoś tak słabo działa na wyobraźnie :)

@Agatix001

Jedyna nie-strategia którą kojarzę to Dark Orbit, ale nie wiem, nie grałem, nie umiem powiedzieć czy faktycznie fajne. Popularne na pewno, ale to nie jest wyznacznik jakości :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Nolaan no versus mial w sobie ogromny potencjal ale juz od poczatku zaczelo sie psuc na linii community-o2t no i niestety gra skonczyla, tak jak skonczyla, z bugami nienaprawionymi od 2 lat i brakiem jakiegokolwiek kontaktu ze strony tworcow ;p ale ludzie wciaz graja z tego co widze, ale to glownie poziomy >30 ale wiem z autopsji ze to juz takie przyzwyczajenie z ich strony wejsc, zagrac 10 walk i sie wylogowac

chyba sprawdze draknesanga, slyszalem o grze, wygladala ciekawo, chyba nawet mialem sie rejestrowac ale jakos tak zapomnialem ;) pora nadrobic!

@b3rt

no fakt "cos rownie wciagajacego co witcher:versus slabo przemawia na wyobraznie ;p chodzi mi o jakas okoloerpegowa

gierke, ktore wymaga wlaczenia przegladarki, ale nie polega na tym ze klikne dwa razy i czekam pol godziny az bohater spenetruje podziemia. swojego czasu gralem w battleknighta, ale niestety on byl na takim wlasnie schemacie.

Edytowano przez Wergeld
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba że tak. Możesz spróbować tego Drakensanga, ale od razu ostrzegam, że bez inwestowania prawdziwej kasy nie ma sensu w to grać (jak zresztą w większość gier od BigPointa). Z takich bardziej "wymagających" gier to możesz jeszcze zobaczyć Juggernaut Online i bardzo podobne do niego Legend: Legacy of Dragons. W ostateczności zostaje Crystal Saga, ale tylko jeśli nie jesteś uczulony na japońszczyznę. Gra jest naprawdę fajna, gdybym miał więcej czasu to sam bym w nią pograł, ale właśnie jest ten haczyk, że stylizacja jest przesłodzona do bólu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@b3rt

Założyłem konto w Juggernaut-online, gram koło godziny i nasuwa mi się pytanie-czy tutaj jest jakikolwiek rozwój postaci? statystyki, punkciki, skille, klasy? ;d Bo mam przykre wrażenie że liczą się tylko zakupione itemy, a szkoda bo gra się całkiem sympatyczne, ale jeśli nie ma tu grzebania w postaci, to jest to strasznie ubogie ;c

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, z racji tego, że w kwestii gier sieciowych jestem całkowicie zielony zdaję się na was. Szukam MMO. Takiego klasycznego, godnego polecenia fantasy MMO tyle, że w przeglądarce. Drakensanga Online znam, ale bardziej mi to przypomina Diablo niż takie Runes of Magic, a właśnie czegoś w ten deseń bym szukał. Tak aby stylem i możliwościami było jak najbardziej zbliżone do czołowych tytułów. Wiem, skromne wymagania. :P Czy jest szansa na takie cuś w przeglądarce, czy jednak nie obejdzie się bez klienta, czego chciałbym jak najbardziej uniknąć?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś tu pytał o "coś gwiezdnego ale nie strategie". Polecam Battlestar Galactica Online od BigPointa. Grałem dosyć dawno, ale pamiętam, że podobała mi się koegzystencja wysokolevelowców z newbie. Taki dobry gracz miał już wielgachny statek i prosił newbie w małej jednostce do zbierania surowców pomiędzy asteroidami czy jakoś podobnie to się nazywało ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

szukam gry przeglądarkowej, która starczy mi na dłużej. Nie chcę żadnego mmo (drakensang) tylko szukam coś w stylu plemion lub shakes&fidget. Tzn. jakąś strategiczną, w której buduje się wioskę/miasto oraz taką, w której prowadzi się własnego bohatera. Najważniejsze, aby nie były to gry niszowe, szukam najpopularniejszych/najlepszych gier z tego gatunku. Z góry dzięki za pomoc !

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...