Skocz do zawartości
Gość Jedi_padawan

Rozmowy ogólne

Polecane posty

Piotrek - upomnienie za powtarzanie wciąż tych samych gier.

Qrczak - jest ambitniejsze :P Ja ostatnio grywam w Zepirates. Świetna online'ówka w pirackich klimatach. Dość fajna, a przy tym nie zabiera całego dnia na granie :)

Zepirates

Jakby któś chciał - mój nick w grze Gabriel_Drake. Jestem na 2 lvl, więc tylko drugolevelowcy moga pograć ze mną ;]

W skrócie:

Tworzymy pirata. Pirat nie ma konkretnych statystyk, a jedynie poziom doświadczenia. Im jesteśmy silniejsi, tym lepiej idzie nam walka. Kupujemy sobie broń i heja na geja ;] Broń ofkoz się psuje, więc trzeba naprawiać, co byśmy się nie obudzili z ręką w cukrze.

Można łowić ryby, by się nakarmić, bądź opylić je na bazarze. Z doświadczenia wiem, że karmimy pirata dopiero jak jest prawie na 0 licznika głodu ;]

Poza tym - mapka skarbów, mapka potworów, od 5000 exp praca, papuga (rózne rodzaje, mogą też walczyć! :D), a od pewnego momentu (5000xp) możliwość włączenia się do załogi, zaś później - wielkich bitw morskich.

Strasznie sympatyczna gierka i niniejszym polecam :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedys naprawde duzo gralem z kumplami w nukezonne'a. Ostatnio znowu zaczalem i szukam ludzi do klanu. Adresik:

http://www.nukezone.nu/

Na czym polega? Samotnie troche podobne do Ogame, bo jedynym celem jest rozbudowanie panstwa tak bardzo jak sie da. Podstawowa roznica jest brak licznikow czasow co oznacza natychmiastowe ataki, budowanie itp. Duza zaleta jest mnogosc taktyk (cos kolo 30 jednostek, z ktorych zadna nie ma przewagi nad innymi...) Najciekawsza jest gra w klanie, poniewaz w przeciwienstwie do Ogame tu prowadzenie wojen przynosi wymierne korzysci w postaci clan pointow i bonusow za ich zdobywanie. Nabor do "Polish Beer Team" trwa ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.swcombine.com/

To giera w przegladarce osadzona w realiach star wars tylko ze jest pewien problem:/ Przy rejestracji jest cos takiego "The email address you submitted to register does not match our rules requirements. Make sure you are not using any free email address." Znajomy mowi ze trzeba znalezc mail z takiej strony ktory ma skrzynki i platne i darmowe z taką samą domeną. Probowalem z wp ale to nic nie daje:/ Wie ktos jak sie na to rejestrnąc?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto gra w Harem? Jeśli ktoś gra to niech powie, czym jest to zacofanie, o które zapytuje szaman. Na oficjalnym forum gry nie mogę zapytać, bo za takie pytania tam jest ban (mam nadziej, że tu nie). A tak w ogóle to polecam pograć sobie w harem bo to całkiem niezła gra w stylu Ogame.

EDIT: To jak gra ktoś w harem? Jeśli nie to zapraszam naprawdę warto.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Legendy Zielonego Smoka

Po raz któryś już przeze mnie reklamowany :) Jako że tamten stary, prowadzony przez Dark Archona padł, to podsyłam jeszcze raz, z nowym adresem. Tym razem głównym adminem jest JOGi

W grze jesteś początkującym śmiałkiem, który ma za zadanie zabić zielonego smoka nękającego krainę. Gra jest turowa, raz dziennie jest reset odnawiający tury. Podczas rozgrywki zdobywa się doświadczenie, a po osiągnięciu odpowiedniej jego ilości można zdobyć poziom poprzez pokonanie swojego mistrza. Doswiaczenie (i pieniadze, na nowe uzbrojenie i rozne takie) zdobywa sie na dwa sposoby, poprzez walki z dzikimi potworami oraz player vs player. Cechą szczególną Zielonego Smoka, tak polskiego jak i angielskiego jest specyficzny humor gry (Ścierasz się z Diabelna nałożnica jego oręż to: Niesamowita rozkosz!) i różne mniej lub bardziej poukrywane lokacje i 'wspomagacze postaci'

Ogólnie raczej polecam, umila pare wieczorów i jest dosyć mocno uzależniająca :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Travian

Aż dziw że nikt tego linku wcześniej nie dał :wink:

W każdym razie świetna gra, ci którzy zniechęcają sie po samym jej zobaczeniu robią duży błąd.

O co tu chodzi:

Zaczynasz jako dumny posiadacz jednej wioski, garstki surowców i szerokich widoków na przyszłość. Rozbudowujesz kopalnie i farmy dla surowców, infrastrukturę miejską(wiejską ;]), typu market, magazyn, baraki, budujesz armie, najeżdzasz dla surowców lub dla rozrywki, przejmujesz lub tracisz wioski, niszczysz innych, sam jesteś niszczony(nie zawsze :wink:) , i ogólnie wiele zabawy, której nie da się opisać.

Warto zwrócić uwagę, że na tym serwerze (.com) grają ludzie z całego świata, przez co można zawrzeć ciekawe znajomości i polepszyć swoją znajomość języków :wink:

Gra ma też jedną wadę - jak się wkręcisz, to robi się straszliwie czasożerna, choć i na to są sposoby.

Dla zainteresowanych grą, obecnie na pierwszym serwerze travian.com i trzecim travian.net wprowadona jest nowa wersja Traviana(troche zmian w stosunku do poprzedniej), na pozostałych jeszcze jest stara.

W razie czego służę radami :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie najlepsze są gry:

:arrow: ogame.pl - polega na tym że musimy rozbudować nasze kosmiczne

imperium i usówać z drogi innych graczy :wink:

:arrow: bloodwars.pl - obecnie sam w nią gra więcej informacj można się

dowiedzieć na www.bloodwars.pl ale napisze że wcielmy się w wampira którego celem jest pozbycie się wszystkich. W grze kupujemy, sprzedajemy, znajdujemy rózne przedmioty którym możemy się bronić typu: kask, kórtka, spodnie, wiele broni ktorych morzemy używać od odpowiedniego poziomu

(poziomy zdobywa się niszcząc innych graczy i chodząc na wyprawy.

:arrow: travian.pl - o tej grze krótko:"Gra jest osadzona na realiach średniowiecza, można w niej zawierać zojusze z innymi plemionami. Celem tak jak w ogame.pl jest być jak najlepszym i pokonywać innych "przywódców " plemion."

Gra wymagająca klienta:

:arrow: najpopularnijszą (chybs) grą wymagającą klienta jest Tibia jej oficjalna strona to tibia.com lecz na początek polecam tibia.pl ponieważ najduje się tam manual po polsku. Napisałbym o co w niej idzie ale tę przyjemnośc zostawie Wam.

Byer!!!

Myślę że pomgłem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Travian

[...]

Dla zainteresowanych grą, obecnie na pierwszym serwerze travian.com i trzecim travian.net wprowadona jest nowa wersja Traviana(troche zmian w stosunku do poprzedniej), na pozostałych jeszcze jest stara.

W razie czego służę radami :P

Zapomniales o jednym wspomniec... ze ruszyl calkowicie polski serwer! Zreszta ostatnio ruszyl i drugi... takze mamy juz dwa polskie serverki wypchane graczami. Calkowicie polska wersja, nowa wersja i wciaga =] Jak dla mnie Ogame to kladzie na lopatki...

http://www.travian3.pl/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.grondor-gra.yoyo.pl/register.php?ref=8

LUB

http://www.grondor-gra.yoyo.pl

Gra oparta na znanym z innych gier silniku.Jej zaletą jest najnowsza wersja silnika gry, niedawny start czyli niskie ID+szansa dokopania wszystkim w grze i zostania najlepszym, ciągły rozwój, pole do popisu dla znających PHP i chcących coś stworzyć :D Miła rozgrywka, dużo energii po prostu życi i nie umierać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

jestem ciekaw czy ktoś z Was zetknął się z grą Lifeoffside. Jest to bardzo wciągająca gra o tematyce piłkarskiej. Sami możecie zdecydować kim chcecie zostać: chuliganem czyhającym na innych kiboli na ulicy, przestępcą zarabiającym w nie do końca legalny sposób, czy też biznesmenen wkładającym ostatni grosz w stadion. Bez względu na to kim zostaniecie, zawsze możecie iść na mecz i pokazać innym jak powinna wyglądać porządna oprawa lub też wykonać sami lub z kumplami jakąś akcję na mieście.

Niedawno rozpoczęła się 4 runda, która przyniosła ze sobą zupełnie nową grafikę i wiele zmian wewnątrz gry. Więcej informacji znajdziecie TU - http://lifeoffside.com/newsletter/pl/.

Dla tych, którzy nigdy nie słyszeli o lifeoffside podaję stronę główną:

http://lifeoffside.com/

Pamiętajcie, gdy czegoś nie wiecie lub macie z czymś problem, zawsze możecie napisać o tym na forum:

http://lifeoffside.com/forum/

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja zapraszam na www.engaddi.yoyo.pl

gra w świecie fantazy, która toczy się w nieznanej erze, gdzie dla dobra nastał zmierzch, rasy wszelkiej maści poszukuą kraini, gdzie będą mogły przetrwać czyli tytułowe Engaddi (co po hebrajsku znaczy oaza).

Oczywiście jak grafika pokazuje, jest troche mrocznie, ale chyba o to chodzi. No i dla rozkręcenia gry potrzebni są utalentowani pisarze. :)

Pozdrawiam.

Nie narzekajcie na bugi, bo gra dopiero jest robiona :)

userengaddi.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...