Skocz do zawartości
Gość Jedi_padawan

Rozmowy ogólne

Polecane posty

A ja polecę wam grę w tematyce SW.:)

http://tjcg.pl/portal/news.php

(Dokładnie to to jest link do portalu tej gry,ale żeby mieć dostęp do gry to trzeba się zarejestrować właśnie tu,bo konto na portalu jest połączone z kontem w grze)

Zapomniał bym o czymś. Klimat SW jest w niej dość ważny,więc trzeba mieć rozbudowany profil itp.(Nie jest to gra dla "klikaczy""

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początek powiem czy napisze że wiem że już ktoś gdzieś wspominał o onlinie gamie gladiatus. Ale ja napiszę jeszcze raz i napisze z dwuh powodów. Pierwszy to by przypomnieć i może bardziej zainteresować tą grą a drugi poto by zaprosić wszystkich tu na forum do mojej gildi zwanej Ligą/Sprawiedliwych. Wiem wiem w opisie gildi napisałem by nie zgłaszać się z poziomem poniżej 5 ale po jakimś czasie zmieniłem zdanie.

jak ktoś niema jeszcze konta to tu jest link do strony głównej.

http://board.gladiatus.onet.pl/

NIE Bujcie się nie bedę was gryzł ani okradał ani robił innyh świnstw link ugury jest na stronę głównom.

P.S

jak jakieś problemy z rejestracją to proszę pytać na forum albo pisać na muj E-mile symo1@wp.pl.

Piszczie swoje nicki w gladiatusie mój to ten sam co na forum czyli symo.

jeszcze jedna wiadomość do MADEINHELL only tym razem bo zapraszałem go do mojej gildi a on nawet nie odpisał że niehce czy że mu się nie podoba.

biggrin_prosty.gif I ZAPRASZAM BĘDĘ NA WAS CZEKAŁ NA SERWEŻE 4. biggrin_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko tak krótko zapytam na jakim serweże gracie w Ogame bo tak pomyślałem wszyscy chwalą to zobaczę. Ale nie wiem na jakim serweże gracie więc pomyślałem wstrzymam się na razie i zapytam o serwer żebym z kim rozmawiać w sieci miał.

A i jeszcze jedno bo Czekam i czekam i nikt jeszcz w gladiatusie mi nie napisał podania dogildi ani nawet listu :cry: ale ja będe czekał nadal.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A i jeszcze jedno bo Czekam i czekam i nikt jeszcz w gladiatusie mi nie napisał podania dogildi ani nawet listu :cry: ale ja będe czekał nadal.

Człowieeeku... zakładanie własnej gildii w takiej grze nie ma sensu (no chyba że jesteś jakiś super mega madafaka z top 100) szczerze ci radzę, znajdź sobie jakąś porządną gildię, tam się przyczaj. A jeżeli tak cię ciągnie do rządzenia w gildii to załóż swoją jak będziesz miał jakieś znajomości w świecie gry.

Edit: a co do mojego nieodpisania... pewnie napisałeś ja ja już przestałem grać xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zauważyłam żadnej wzmianki na temat gry RedoraN www.redoran.net A szkoda, bo gra mnie jakoś wyjątkowo wciągnęła... Nie wiem, czy to dlatego, że jest w niej tylu ludzi zwracających uwagę na klimat (chociaż w Amorionie jest takowych więcej www.amorion.pl UWAGA! MULI SIĘ BAAARDZO!)czy miało a to wpływ coś innego...

Bądź co bądź - polecam gorąco, jak coś to pisac do Lalaith w Redo (ID : 2252) a w Amo do Ninette, (ID : 1501). W redoranie bywam częsciej :)

Gry na silniku Vallheru.

Pozdrawiam i zachęcam do gry!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No asz takim dyktatore to niechce być poprostu zalożyłem swojom gildie bo w jakom kolwiek innom gildie nie weszlem to albo jakomś całkowicie do bani nazwe miała albo niepodobał mi się emblemat. Więc postanowiłem założe se wlasnom gildie w której i emblemat i nazwa będzie mi odpowiadać.

A co do top 100 to może i w nie jestem ale poziom 15 mam gdzie gosciu pierwszy na top liście poziom 109 ma. Na topliście miejsce 6.087 zajmuje ale na arenie 1.546 więc asz taki najgorszy to niejestem.

P.S

Jeszcze raz ZAPRASZAM DO MOJEJ GILDI.

SeRwEr 4

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę polecić Ikariam: http://www.ikariam.pl/ jest to gra podobna do Ogame'a (realtime i w sekundach odliczane powstanie budynku) design jest podobny do Settlersów 3, rozmieszczanie budynków w mieście jest podobne do rozwiązań z traviana, a sama gra jest umiejscowiona w starożytnej Grecji. W sumie nawet ciekawa gierka ciekawe na jak długo mnie wciągnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrzyłem kilka stron wstecz i nie widziałem aby ktoś ten tytuł podawał więc ja was nakieruje na tom wspaniałą gore RPG zwaną DUELS gra jak każdy RPG polega na zbieraniu exp points i levelowanie ku gurze wymieniając punkty doświadczenia na wytrzymałość prędkość siłę i parę innych. Fajne jest że przy rejestracji tworzymy własnego bohatera czyli włosy twarz tułów (bieliznę) i płeć oraz rasę dwie są elfy i ludzie.

Potem można wybrać tło w naszym awatarze na przykład las wokoło Arena i inne. Gra oferuje też brak odliczania pomiędzy walkami, symulacja walki na arenie, bardzo ciekawa oraz czat pomiędzy postaciami zresztą sami zobaczycie to są fajne screny z gry

http://www.techcrunch.com/wp-content/duels1b.png

http://www.techcrunch.com/wp-content/duels2s.png

P.S

Macie jakieś pytania to piszcie z chęciom odpowiem (jestem pod nickiem symo)

http://www.duels.com/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli komuś się znudziło ogame, albo nie pasują mu zasady tej gry (chociażby fakt, iż gracze z kontami premium mają szereg ułatwień) to zapraszam na www.cosmopulse.net

Jest to tak jakby ogame, ale o wiele bardziej rozbudowane i co najważniejsze całkowicie darmowe (żadnych dodatkowych opłat).

Wielkim plusem jest to, że nie trzeba przez cały czas się bać, że ktoś strąci nam flotę, którą budowaliśmy przez wiele tygodni, to nie ogame ;)

Gra jest super, przez cały czas są wprowadzane ulepszenia, które podpowiadają twórcom sami gracze.

Zapraszam do gry, mój nick to WujekJac, a sojusz AA ;) Nie ma żadnego rozgraniczenia na serwery, bo na razie gra tam chyba lekko ponad 1500 osób.

Zapraszam B)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapisałem sie do Duels i musze powiedziec ze gierka wymiata :) pare klas, dużo skilli, questy, tournamenty itp najbardziej mi się podoba że po jakimś czasie nie staniesz sie farmą dla jakiś wymiataczy bo żeby ktoś cię mogł zaatakować musisz przyjąć wyzwanie :) a i nie ma ograniczenia ile walk możesz na dzień...można siedzieć cały dzień albo w ogóle dla mnie gra genialna :D jak coś to gram pod nickiem Tryt...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już za dwa tygodnie odbędzie się pierwsza tura wyborów na Prezydenta USA... w internetowej grze Farmersi! Kadencja Prezydenta będzie trwać 2 miesiące, a kandydatem może zostać każdy gracz (zamknięcie listy kandydatów 25 kwietnia).

Administratorzy gry postanowili część swoich uprawnień przekazać 'wybrańcowi ludu'. To pierwszy tego typu eksperyment w tej grze. Czy dodanie wątku politycznego do gry ekonomicznej jest trafionym pomysłem? Czas pokaże...

Farmersi to gra strategiczna obsługiwana przez przeglądarkę internetową (farmersi.pl), w której gracze prowadzą swoje farmy w USA w XIX wieku. Jako jedna z niewielu gier przeglądarkowych wymaga strategicznego myślenia i przy okazji uczy ekonomii w praktyce, a dzięki systemowi turowemu nie wymaga poświęcania dużo czasu.

banner-xs.jpg
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do roskoszowania się pięknem gry

Dolphin Olimpics 2

W tej grze głównym zadaniem gracza jest wzbicie się jak najwyżej wykonująć tysiące różnych trików za które dostaje się punkty.

W grze są dostępne 2 tryby gry:

1 gramy na czas. W ciągu 2 minut trzeba wykonać jak najwięcej sztuczek przewrotów i obrotów za które dostaje się punkty. ( tip kiedy po wzbiciu się w powietrze spowrotem opadamy trzema zawsze opadać dziobem w duł inaczej stracimy rozpęd i trzeba od początku skakać[ za każdym wzbiciem się w górę skaczemy wyżej)

2. Czyli Free Swim w którym nikt ani nic nas nie pogania i skaczemy w zwyż tylko. (albo inne sztuczki wykonuje ) ale najlepiej w tym trybie jest się wzbijać w górę bo można ujżeć cudowne widoki.

P.S

Muj rekord to 11.889.000

i dotarłem asz do Jowisza

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ze swojej strony mogę polecić znakomitą grę Carom3D

Jest to znakomity symulator dużej liczby gier bilardowych (np. 4ball, 8ball, Rball, Snooker)

Klienta gry można pobrać ze strony www.carom3d.com

Po pobraniu klienta należy zarejestrować się (Sign Up w oknie logowania) po czym zalogować się na swoje konto i wejść na jeden z serwerów (kilkanaście w zależności od poziomu gracza)

No właśnie- poziomy czyli levele! To jest jedną z unikatowych cech tej gry! Grając zdobywamy punkty doświadczenia, za które wskakujemy na wyższe levele i otrzymujemy punkty do rozdania w oknie umiejętności! Levele i punkty przekładają się na wiele czynników np. celność uderzenia czy umiejętność podkręcenia bili.

Możemy zapisać się do jednej z istniejących gildii lub założyć własną!

Aby zagrać wchodzimy do pokoju lub zakładamy własny i czekamy na przeciwnika. W jednym meczu może wziąć udział maskymalnie 6 osób (3x3)

Wśród grona graczy przeważają Brazylijczycy i Polacy

Co do samej rozgrywki to jest ona wykonana w sposób perfekcyjny! Realna fizyka bil, wygodne i jakże intuicyjne sterownie (uderzamy w bilę pchnięciem myszy!), dobra grafika to największe plusy tej gry. No i oczywiście levele, które motywują graczy do dalszej gry są ogromną zaletą tego tytułu!

Serdecznie polecam!

Do zobaczenia w pokoju :D

BTW. mój nick to rzezol (najczęściej gram na serwerze free)

PS. Ja i moi dwaj koledzy założliśmy gildię Ozorkow_Masters. Serdecznie zapraszam do zapisywania się! KAŻDY zostanie przyjęty! Po więcej info odsyłam na oficjalną stronę naszej gildii rzezniczak.adrian.googlepages.com

Do zobaczenia w najlepszej grze bilardowej online na świecie!

Pozdro

Edytowano przez Rzeżol
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna stronka, w której zdobywasz smocze jajo i rozwijasz je podając na forach, opisach, profilach itp. Jajo/smok rozwija się przez kliknięcia. Ja mam takie:

;)

8mre.gif

LAOd.gif

NHIf.gif

uyTq.gif

wNRG.gif

KSYT.gif

HaGy.gif

iqwa.gif

F1ay.gif

STRONA GŁÓWNA - DRAGON CAVE

Smoki są na tej stronie o pełnych godzinach (np. 9.00, 10.00 itp. a czasem trzymają się tam nawet do pół godziny) i tam można je zdobyć. :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...