Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sethy

Battlefield (seria)

Polecane posty

Jak tam wrażenia z Hardline'a? Cicho tu strasznie, a przecież premiera już dawno była. Dzisiaj pograłem chwilę na koncie kolegi i mogę stwierdzić, że gra się przyjemnie, ale bez takiej rewelacji, która spowoduje, że wydam tyle pieniędzy. Może z czasem mi to przejdzie, ale jak narazie to mam takie mieszane uczucia. Może z czasem to się zmieni. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądając KromkęChleba na yt często dochodzę do tego samego wniosku nt. BF:H - odskocznia od klimatów wojennych. Czy w dobrą stronę?

Ja nie wydam na tą grę tyle kasy. Gdyby to było DLC to Czwórki to może. Ale w tej chwili jest to niedopracowana i niezbalansowana gra - w becie widywałem błędy, które pamiętam jeszcze z bety Trójki, brak balansu w broniach, prawie całkowity brak zniszczeń (wjedź sobie rozpędzonym transporterem opancerzonym czy raczej jego namiastką, która tam jest w mały krzaczek to się na nim zatrzymasz).

Skoro nawet youtuberzy, którzy dotychczas w sumie bronili BF'a 4 (który był i w dalej jest pod wieloma względami niedopracowany) teraz też narzekają to coś jest z tą grą nie tak.

Poza tym sam widzisz, te rozmowy tutaj na temat Hardline'a, odnoszę wrażenie, że chyba całe forum zakupiło tą grę tak tu ostatnio tłoczno - to chyba najlepszy dowód co ludzie sądzą o tej grze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi podoba się bardziej niż BF4.

Miła odskocznia od stada czołgów na każdym kroku.

Szybka akcja, dobre mapy i przyjemna rozgrywka. Z balansem jest tak sobie, ale patch już w drodze.

Znowu mamy klasę medyka z wypaśnymi gadżetami i jeszcze lepszymi karabinami szturmowymi, ale mimo wszystko da się to przeboleć. Inżynier z PDW zmiata wszystko na bliskich dystansach, a na dłuższych ogarnięty snajper, czy szturmowiec uzyskują przewagę.

Ja zakupu nie żałuję, chociaż na Hardline wszędzie lecą fale hejtu.

Mimo wszystko - powiew świeżości po ostatnich BFach. Zobaczymy, czy tytuł jakoś sensownie się rozwinie po DLCkach, czy po prostu wrzucone zostaną pojazdy opancerzone i bojowe helki, sprawiając że Hardline zostanie tylko BF4 w innym ubraniu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem w jakiej kondycji BF:H na pc-tach dożyje pierwszych dlc. Sprawdź sobie ile ludzi gra obecnie na PC w multi bf3, bfh i bf4.

Oszczędzając ci trudu - zarówno w bf4, jak i w bf3 gra więcej niż w hardline. W szczytowym momencie kilka dni po premierze gdy wreszcie gra ukazała się w Europie grało w godzinach szczytu ok 23 tys graczy (w bf4 wkrótce po premierze to było ok 125 tys).

W tej chwili maks. liczba graczy w bfh nie przekracza 17 tys i wydaje się że co powoli spada. Jeśli ktoś ma konsole to ok, tam jest sporo graczy, ale na szczęscie pc-towcy potrafią wyciągać wnioski i nie kupili tego moda do bf4 za cenę pełnej gry.

Może jak gra spadnie do ~40 zł jeszcze będzie miała drugie zycie. W tej chwili bardzo wątpliwe by w momencie ukazania się ostatniego dlc grało w to na PC choćby parę tysięcy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedno DLC do Czwórki daje mapy z Trójki (Metro, Firestorm, Caspian i Oman [tak wiem Oman był już w 2]).

Jednak żadne nie dodaje map z BC 2. Któraś pewnie była podobna tylko.

EDIT:

Potwierdzam, że więcej RAMu pomaga BF4 chodzić tak jak powinien. Zmieniłem tylko 4 GB ramu na 16GB (reszta kompa cały czas ta sama) i gra chodzi +70 fpsów podczas gdy na 4 GB miałem zakres 20-120 patrząc na kontener (!!!) i nic kompletnie nie robiąc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko kto w ogóle kupuje jakiegokolwiek BFa żeby grać w singla? Rozumiem jakby jeszcze dodali do gry możliwość zabawy z botami, żeby oswoić się z mapą, bronią i pojazdami (nieraz bardzo mi czegoś takiego brakuje), ale taka zwykła kampania single? Niby rozumiem, że jest to taka fajna reklamówka i w ogóle, ale i tak nie wiem czy w grach nastawionych na czyste multi, warto na coś takiego marnować czas i zasoby, które lepiej byłoby poświęcić na dopracowanie samej rozgrywki...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po ostatnim patchu Origina mam kłopoty w Hardline z "przechodzeniem" - w trakcie rozgrywki -> freez gry i Battlelog pisze "Przechodnie" - widziałem w necie, że problem był już w zeszłym roku ale nie mogę znaleźć sensownego rozwiązania - pomoże ktoś ?

edit: wyłącz Origin w grze - nie pomogło

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to ja, czy snajperki w BF4 są lekko bezużyteczne? Dzisiaj odblokowałem drugą i obydwie są pump-action, ale dostać tym one shot kill graniczy z cudem.

Naucz się strzelać w głowę - wtedy wszyscy będą padali na hita.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...