Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sethy

Battlefield (seria)

Polecane posty

Jest pewna zasada w FPSach, albo snajperka jest pump action, ale wtedy masz jakieś 75% szans na one shot kill, albo masz w niej normalny magazynek, ale musisz trafić wroga dwa albo trzy razy. Jeśli jest pump action, ale tylko headshot zabija, to jest w zasadzie bezużyteczna.

Poczekaj aż odblokujesz SRR-61 wink_prosty.gif

Wątpię, żebym tam dotarł. Mam zamiar grać snajperem dopóki nie odblokuję wszystkich gadżetów dla tej klasy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, a ja ostatnio zagrałem meczyk, w którym drugi raz w życiu byłem zmuszony zagrać snajperem (jakoś nie bardzo lubię po prostu), bo banda ziomków w Szanghaju skampiła się na dachu z punktem odrodzeń i prowadziła stamtąd wesoły ostrzał naszych pozycji. Wlazłem więc na wyższy dach, z którego miałem na nich idealny widok i powyjmowałem ich jak kaczki z najbardziej podstawowej snajperki. To musiały być jakieś ciężkie nuby, bo nawet nie próbowali uciekać z zagrożonej pozycji, tylko respili się na sobie do momentu aż ich wszystkich nie wytrzebiłem. XD I owszem, próbowali coś tam do mnie strzelać, ale jakoś im to nie wychodziło... :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jest pump action, ale tylko headshot zabija, to jest w zasadzie bezużyteczna.

Nie, nie jest bezużyteczna. Po prostu nie jest taki, że pierwszy lepszy laik weźmie sobie snajperkę i będzie latał robił quickscopy bądź też strzelał ludziom w mały palec u stopy i zabijał na hita z 500 metrów. Snajperki traktuj jako broń trudniejszą do nauczenia się do używania efektywnie i nie koniecznie przeznaczoną dla każdego.

MW2

To wiele wyjaśnia

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wiele wyjaśnia

Nie wyjaśnia nic, w ciągu plus minus 400 godzin w multi użyłem snajperki może dwa razy. Swoją drogą odblokowałem dzisiaj zamek dwutaktowy czy jakoś tak do jednej snajperki, jej skuteczność wzrosła dwukrotnie. Ale, jako że mam już odblokowane wszystkie gadżety dla snajpera, pora jej nigdy więcej nie użyć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wyjaśnia nic, w ciągu plus minus 400 godzin w multi użyłem snajperki może dwa razy.

Miałeś to w rękach ze dwa razy, nawet nie miałeś czasu nauczyć się tego używać i marudzisz, że bezużyteczne?

Jeśli nie dajesz rady na normalu to zawsze możesz spróbować iść na HC, tam możesz z kilkuset metrów trafić w stopę a i tak zabijesz. Albo tak jak piszesz już nigdy ich nie używać, tak jak pisałem nie każda broń jest dla każdego.

W każdym razie powodzenia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie byłem snajperem, zawsze wolałem w zwiadzie bronie DMR. Jedynie na trybie hardcore grałem snajperkami. Ostatnio jednak, najpierw w Trójce, a teraz w Czwórce nauczyłem się z nich strzelać. Jak nie trafię głowy to i tak potem zdążę go dobić. No ale na taką grę potrzebowałem prawie 300 godzin w obu częściach, a żeby zacząć dobrze snajpić na normalu też musiałem sobie trochę potrenować. Polecam też laser, który pokazuje gdzie trafi kula. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Specjalnie idiotyczny jest fakt, że zamki dwutaktowe istnieją i rozwiązują cały problem, ale musisz się męczyć z bronią przez jakiś czas żeby zdobyć te 60 zabójstw i je odblokować. Powinny być za 30, a najlepiej to 20.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem w szczerym szoku, ale po premierze Hardline i ogłoszeniu Battlefront wciąż powstaje nowy content do BF4. Nowe mapy, nowe bronie, a teraz mapy nocne. Wygląda to dość ciekawie, ale muszę zadać pytanie - czy to na pewno gra EA? Nie dość, że dodatki powstają po premierze kolejnej części, to jeszcze są darmowe?

Film prezentujący mapy -

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To gra DICE, bo w końcu dostali w miarę wolną rękę. Inna sprawa, że Hardline jest jedną wielką porażką, skoro w USA są ledwo dwa działające serwery... Liczba graczy oscylująca wokół 4-6 tysięcy (w weekend, wakacyjny weekend) na świecie, gdzie w BFBC2 grało w tym samym czasie prawie 3k to trochę bardzo porażka...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mówili Miniu i Kromka (jeśli ktoś zagląda na ich kanały) to Hardline całkiem znośnie sobie radzi na konsolach, ale co do PC to racja, gra jest praktycznie martwa i cieszę się, że go nie kupiłem, bo byłoby to zwyczajne marnowanie pieniędzy. Pewnie zresztą i tak nie pograłbym w to dłużej niż kilkanaście godzin.

A właśnie, co do tych dwóch mapek - czy one będą dostępna za darmo dla wszystkich, czy tylko dla premiumów? O mapach tylko wiem, że mają być, ale właśnie nie mam pojęcia jak będzie z ich udostępnieniem. Mam nadzieję, że skoro mapki darmowe to dadzą je wszystkim, bo nie ukrywam, że chętnie postrzelałbym się w jakiejś nowej scenerii. Ktoś zorientowany mógłby napisać jak to będzie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

całkiem znośnie sobie radzi na konsolach, ale co do PC to racja, gra jest praktycznie martwa

Wystarczy wejść na bfhstats.com i bf4stats.com i porównać co się dzieje.

PC: BFH 2,6k BF4 35k

PS3: 4,4k i 24k

X360: 2,7k i 16k

PS4: 19k i 32k

X1: 12.5k i 24,5k

Na PC nawet w Trójkę gra obecnie 5,3k, gdzie reszte podałem ilości szczytowe w ciągu ostatnich 24h, w tej chwili te wyniki są jeszcze niższe.

Widać, że gra na pececie jest właściwie martwa, radzi sobie jedynie jako tako na konsolach ale i tak gorzej od prawie dwuletniej jeśli się nie mylę Czwórki. A kiedy wyszedł Hardline? W marcu? Lepiej niech EA sobie weźmie tą nauczkę do głowy i pomyśli co zrobili źle zanim zdecydują się chociażby oficjalnie ogłosić następnego Battlefielda...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet gdyby tak było to nie dałoby się uniknąć porównań jednego tytułu do drugiego bo to w sumie gameplayowo jest przecież nadal BF. Błędem było imo w ogóle robienie takiego BFa na pół gwizdka i wyobrażanie sobie, że może to odnieść jakiś sukces. Ta gra po prostu jakaś biedna była...

Wszystko wprowadzane w aktualizacjach będzie darmowe i dla wszystkich. smile_prosty.gif

Dziękowacz. :]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...