Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sethy

Battlefield (seria)

Polecane posty

Ten "Drone Strike" czy jakoś już nie jest aktualny - przynajmniej nazwa.

Poza China Rising wyjdzie jeszcze Second Assault zawierający 4, moim zdaniem w większości słabe, przerobione mapy z trójki (Caspian, Firestorm, Oman, Metro). Kolejny to Naval Warfare skupiający się na bitwach morskich. Będzie jeszcze jeden kręcący się wokół walki miejskiej i ostani "tajny". W sumie 5.

Ja sobie pogram dopiero po weekendzie, ale patrząc na to jakie problemy mają ludzie z działaniem gry może to i lepiej. Chociaż z drugiej strony niektórym podobno chodzi lepiej niż BF3.

Co do wersji polskiej to widziałem jakiś sposób z VPNem i jeden z wklejaniem angielskich plików lokalizacyjnych + modyfikacją rejestru. Podobno niektórym działa, ale na razie mało osób to potwierdza. Trzeba poczekać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego? Z tego co widziałem na gameplayach to przynajmniej jest dużo różnych przejść, a korytarze są bardziej skomplikowane. No i możliwość flankowania na zewnątrz całego komplesku. Nie zauważyłem też żeby walka skupiała się na 2-3 punktach tak jak koło flagi B na Metro. Chociaż dopóki sam nie zagram to nie mogę być pewny niczego. Inna sprawa, że Metro wrói w DLC...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do metra jest podobne tylko pod względem dynamiki starć. W metrze jedna drużyna zajmowała 2 z 3 punktów i wynik meczu był przesądzony. Tutaj mamy masę możliwości flankowania przeciwnika i mimo że miejscami robią się zatory to flagi często zmieniają właściciela a mecze nie kończą się wynikiem 800:0

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem także różne bugi graficzne i crashe gry,ale po aktualizacji nowych sterów do grafiki,wszystko działa jak marzenie.

Co do Operation Locker,to moim zdaniem jest w tej mapie,to czym metro chciałoby być, jak dorośnie.

Metro było bardzo przewidywalne, zaś locker ma swój klimat i nie jest tak przewidywalny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wam powiem, że mam mieszane uczucia bo mimo, że gram już 4-ty dzień to żadna mapa mi się nie podoba i nigdzie nie moge się odnaleźć

pozatym rex jest bezużyteczny przez ten DRASTYCZNIE zmniejszony rate of fire, domyślam się, że magnum tak samo i z tego powodu jest mi bardzo smutno :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi również mapy bardziej przypadły do gustu, aniżeli mapy z BF 3.

Lepiej się w nich orientuje, zaś widok walącego się drapacza chmur w Shanghaju urwał mi cztery litery.

Gdy grałem ponownie na tej mapie w trybie Conquest,to nikt nie zawracał sobie głowy przejmowaniem punktów, czy też wzajemnym mordowaniem,lecz wszyscy skupili się na ponownym wysadzeniu tego wieżowca.

Po 4 godzinach rozegranych w multi, szczere przyznaję, że BF4 przypadł mi zdecydowanie bardziej do gustu, aniżeli osławiona 3.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś czy da się w ogóle zmienić jeżyk w polskiej wersji gry na angielski? W BF3 się dało mimo tego że gra miałą PL/RUS instalkę i wystarczyło tylko w rejestrze zmienić z pl_PL na en_GB. Zmieniałem to w BF4 ale nic, wie ktoś czy da się coś z tym zrobić?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na obecną chwilę nie można nic zrobić. Podobno jeśli wystarczająco długo będziemy nękać support EA to w końcu trafimy na kogoś kto zmieni nam klucz na globalny, ale trzeba na to poświęcić sporo czasu. EA Polska niby rozmawia z DICE na temat paczki językowej, ale nawet jeśli to prawda, to nie wiadomo ile będziemy na nią czekać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc... Gold Battlepacka za pre-order nie dostałem (dzięki gram.pl...), veteran battlepack nie dostałem (ponoć dostają wszyscy ze statusem weterana, ale są jakieś bugi i dochodzą z ogromnym opóźnieniem) a bronzy to bronzy.

Nie zgodzę się, że Blokada to drugie Metro. Jako weteran metra, mogę wam powiedzieć, że Blokada to miks Metra z mapkami z CQ i normalnymi mapami. Mamy sporą odległość, mamy zamknięte, wielopoziomowe pomieszczenia - czego chcieć więcej do INF only?

Rex jest useless. Ten RPM jest tragiczny ;_; Wygląda też na to, że M416 teraz kosi tak, jak po premierze BF3. Mam lekkie ścinki. Czekam na patcha.

EDIT: GDZIE DO K.... NĘDZY ZNIKNĘŁA OPCJA KOLEJKI DO SERWERA

EDIT2: po tym poście przyszedł mail z kodami na battlepack ;_; no ale nic, czekam teraz aż go ten głupi BL odczyta ;D

(Wypowiedź bez ładu i składu ponieważ zmęczonym.)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ją tego battlepacka otworzyłem z poziomu gry na battlelogu nic nie było widać. Jak narazie przetestowałem tylko 2 mapy tą zalaną która mnie.wydaje się średnia i zaporę na mekongu(?) która już jest nieco lepsza ale grałem na large conquest przy 32 graczach i.wydawało mi się pusto, na większych serwerach pewnie jest lepiej. Bardzo.przyjemnie lata.się myśliwcami, są zwrotniejsze i bardziej.je czuć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pograłem z 5 godzin, moje wrażenia? Bardzo fajna gierka. Dostałem to co lubiłem w trójce + wiele udanych dodatków. Mapy są świetne, zarówno duże, średnie jak i małe. Przyjemnie się walczy, snajpienie to przyjemność, broni w końcu nie odblokowujemy tak szybko, a tryb Obliteration jest super. Z początku byłem sceptycznie nastawiony na Commandera, ale teraz mi się podoba :). Minusy to z pewnością bugi (trafiłem na serwer, gdzie runda trwała 80 minut bo nie było celów gdzie można było podłożyć bombę), czasem lagi, wywalanie z serwerów (o dziwo tylko na Conqueście) i długie wczytywanie map. Mimo to gra spełniła moje oczekiwania :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z kolegą powyżej - pomimo mojego wcześniejszego narzekania. Faktycznie jedyne problemy jakie napotkałem były związane z trybem conquest na 64 graczy, na reszcie trybów gra działa b dobrze. Także jakby ktoś chciał pograć z komunikacją głosową - to zapraszam (nick na battlelog mam taki sam jak na forum). Dodatkowo udało mi się wczoraj znaleźć fajny serwer - faki pseudo hardcore, gdzie zdrowie gracza jest włączone na 100 %, ale jest wyłączony cały HUD, razem z markerami minimapą i hitmarkerami - i niepowiem ma to swój klimat ( zawsze denerwowały mnie te wszędzie świecące się czerwone trójkąciki). Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Singiel to jest po prostu porażka. W singla bf3 nigdy nie grałem to nie wiem, tutaj pograłem bo chciałem odblokować broń. Wrogowie pojawiają się w losowych miejscach, ale najczęściej za twoimi plecami, kucają tyłem do ciebie a potem z tyłka wylatują im granaty w twoją strone (na prawdę) ogólnie AI nie działa. Oprócz tego są jakieś skrypty, że dostajesz dmg mimo tego, że nikt do ciebie nie strzela ale nie powinieneś jeszcze być w tym miejscu więc musimy cie zabić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do singla to o wiele za dużo bugów ... Jak na taką flagową produkcję EA. Czekam z utęsknieniem na łatki ... Jeśli chodzi o polonizację, to nie jest zła aczkolwiek irytują mnie przekleństwa, a raczej ich ilość ... Jak tu grać z synkiem 8-letnim jak co chwila mięcho fruwa w głośnikach ? ;-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Singiel to klasyczna pokazówka możliwości silnika. Niczego nie urywa, ale da się przejść. Zwłaszcza że w ten sposób można odblokować kosę, maczetę i parę pukawek.

Stealth jety na razie są bezużyteczne,TV do łodzi jest bardzo przyjemne i bardzo OP, mapki cudne, poprawią stabilność serwerów i będzie miodnie. Ciekawi mnie JDAM do attack jetów. Dzisiaj odblokuję to zobaczę co i jak :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tu grać z synkiem 8-letnim jak co chwila mięcho fruwa w głośnikach ?

Przekleństwa przeszkadzają ale mordowanie niewinnych ludzi broniących swojej ojczyzny jest już okej?

PS. o godzinie 10:00 włączyłem batelfilda i od tamtej pory 16 razy wyrzuciło mnie z gry przez crash/freeze/disconnect

Jak widać nie tylko ja mam z tym problemy

http://www.metacritic.com/game/pc/battlefield-4/user-reviews?dist=negative

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh.

Battlefield 4 to gra PEGI 18. Z oznaczeniem PEGI 18 związane są różne elementy, w tym przekleństwa, których - nie wiem czy trudno to sobie wyobrazić - żołnierze używają w dużych ilościach.

Singiel to porażka. Błędy, przestoje. Chcę pójść wykonywać zadanie - NIE, stój w miejscu 40 sekund i czekaj aż kumpel i koleżanka skończą pogawędkę. Matko, jak ja tego nie lubię. W Call of Duty to nie jest nigdy aż tak odczuwalne, w Battlefieldzie stawiają przed tobą chamską niewidzialną ścianę. Już lepiej mogliby zrobić normalne cut-scenki.

Pomijam błędy, które często się zdarzają, kiedy wyprzedzimy towarzyszy (bo np. nie chcemy człapać ślimaczym tempem, tylko podbiec do przodu). W takich sytuacjach trzy razy spadłem w otchłań niebytu, bo część poziomu się nie wczytała. Albo brak animacji schodzenia po drabinach, przez który zginąłem 19 (!!!) razy, spadając... DICE, weź się ogarnij i rób wyłącznie multi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...