Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sethy

Battlefield (seria)

Polecane posty

Mi się bardziej wydaje, że coś na punkcie C zostanie zniszczone. Może ten przewód (nie wiem jak to nazwać) się odczepi i poleci na ziemię?

Takie pytanko, może ktoś będzie wiedział. Zakupiłem pre-order na muve.pl i dostałem klucz DLC do BF4. Wie ktoś może czy jeśli teraz go dodam, to będę go miał gdy dostanę BF'a? Bo z jednej strony boję się, że o tym zapomnę, a z drugiej, że jak teraz dodam, to przepadnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, na keye.pl. Napisałem im, że wysłali mi użyty klucz, powiedzieli, że się pomylili i zrobią reklamację. Zobaczymy...

A co do gameplayów to nie oglądam, czekam aż sam zagram, choćby na piracie, nim oryginała pobiorę za 5 dni.

edit: krótki gameplay solo na każdej z map mulit. Wygląda to słitaśnie, Dawnbreaker z odrzutowcami między drapaczami chmur... WOW.

http://www.reddit.co..._maps_previews/

edit 2

10-minutowy gameplay na flood zone. Żeby tylko mój piec wyrabiał... Trzymać kciuki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta Flood Zone lepsza niż na początku mi się wydawało. Po pierwszych krótkich urywkach zapowiadało się słabo, ale po zobaczeniu gameplayu LvlCapa i JackFragsa wygląda to całkiem fajnie. Dawnbreaker też zapowiada się nieźle. Szkoda tylko, że te gameplaye są z PS3, bo tekstury wyglądają jak z początku wieku i nawet dla kogoś kto gra na LOW strasznie razi to w oczy. Niestety filmiki z linku MrBulletproofa zostały usunięte przez EA, ale niektóre mapki da się znaleźć szukając na YT.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mirror do usuniętych filmików z mapek, jakość tylko 480p, choć wygląda jeszcze słabiej.

http://www.dailymoti...l#video=x16fol8

Teraz pytanie: orientuje się ktoś jak zostać dzięki VPN koreańczykiem, ew mieszkańcem singapuru? W tych państwach można grę odpalić już 28-go więc z tego co wiem, dzięki VPN można odblokować bf4 także u siebie. Podobno teoretycznie ban za to grozi, ale takie same strachy chodziły przy okazji premiery bf3, "zangielszczania" rosyjskiej wersji gry itd... Ktokolwiek wie?

edit: gra w Korei, Taiwanie i Singapurze startuje o pólnocy 29-go, ale, że po odblokowaniu gry dzięki VPN będziemy parę godzin do tyłu z czasem więc grę powinniśmy dać radę odpalić po południu 28-go. Oby.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://imgur.com/a/At6E7#3 tutaj jest poradnik z reddita, może się przydać :) DICE nie będzie banowało, ale też nie zaleca zabaw z VPN, bezpieczniej jest poczekać na premierę w swoim regionie.

Mam pytanie odnośnie zakupu BF4. Do premiery już tylko parę dni. W Empiku pre-order kosztuje 20 czy 30zł, nie jestem pewny, a na sklepie internetowym ten sam produkt ma cenę 145zł. W jaki sposób odbiorę BF4 jeśli kupię pre-order w salonie Empiku? Ile ogólnie zapłacę za grę?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy kupisz preorder w Empiku to przy odbiorze odejma tą kwote przy wlasciwej zaplacie za gre.

Czyli jeśli na plakatach reklamujących grę w dniu premiery widnieje kwota 120zł, to mając zakupiony pre-order przy odbiorze zapłacę 100zł? Jaki jest interes w sprzedawaniu pre-orderu, skoro gra w pre-orderze kosztuje tyle samo co w dniu premiery, a zawiera dodatki?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vupeeny zmieniajo, czituchy jedne tongue_prosty.gif

Ja poczekam na pudełeczko do (mam nadzieję) 29 jak to było z BF3 (miałem 2 czy tam 3 dni przed premierą o ile dobrze pamiętam) ^^

EDIT1: dłubio w polskim BLogu - jak były cyferki i literki przy kończeniu śledzenia czegoś w becie, tak teraz mam na Battle Feedzie - kmm101 finalizuje śledzony element. Huhu, przetłumaczyli mój najczęstszy tytuł w raportach z bety (Łowca nieśmiertelników ^.^).

EDIT2: dorzucam Operację Blokada:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...