Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sethy

Battlefield (seria)

Polecane posty

Jak myślicie, czy po premierze BF4 serwery BF3 będą świecić pustkami? Jak teraz wygląda sytuacja w BF: Bad Company 2? Można popykać, czy raczej pusto? Pytam, bo to może rzucić jakieś światło na ewentualny stan serwerów BF3 po premierze BF4. Dopiero zacząłem grać w BF3 szkoda by było, gdyby nagle wszyscy się rzucili na BF4 :P A tego póki co nie zamierzam kupować.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kmm101 - preordery poszły słabiej chyba z paru przyczyn: wyższa cena zarówno za premkę jak i podstawkę, ledwie zauważalny postęp w grafice, dość niepokojąco słaba optymalizacja gry, przynajmniej w becie.

Nie gram specjalnie dużo więc te parę złociszy w ciągu roku mogę wydać, a jeśli bf4 okaże się usprawnioną wersją bf3 z lepszym balansem gry i dopracowanymi mapkami, to wystarczy mi by kasy wydanej nie żałować.

@nitrox - raczej o ilość graczy w bf3 nie masz się co martwić. Choć gra została raczej porzucona już przez DICE to wciaż pyka w to sporo graczy, w bc2 podobnie - sam dość często tam wpadam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak myślicie, czy po premierze BF4 serwery BF3 będą świecić pustkami?

Z tego co obecnie widać na serwach BF3 podstawka ma się dobrze - na srewach siedzi "twardy elektorat" BF3jezyk1.gif , gorzej z serwerami obsługującymi dlc z Premki - raptem kilka serwów na mapy z każdego dodatku przy wszystkich zaznaczonych trybach - podejrzewam że ci ludzie którzy kupili Premki BF3 ( szukając czegoś nowego w BF3) i obecnie "dogorywają" na serwach przeskoczą na BF4

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mi się coś śniło, czy premiera miała być 29...? :P Bo teraz wchodzę na Origina, patrzę: "Wojna zaczyna się za 2 dni i 14 godzin!", zaglądam dalej, napisane, że premiera 31 października. Hm... Byłem święcie przekonany, że we wtorek. Może to jakiś błąd? ;P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do osob ktore chca kupic bf4 w wersji pudelkowej. Czy posiadacie jakies info o steelbooku?

Gdzies przeczytalem ze dla pierwszych kupcow empik w dniu premiery bedzie dodawala steelbooki. Czy to jedyny sklep? Czy moze muve.pl albo gram.pl beda tez dodawac do preorderow? A moze mediamarkt itd?

Dzieki|!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy wpisywaniu klucza do Origin gra jest oznaczona jako (Polish,Russian) więc ten trick raczej nie zadziała z tym kluczem. Trzeba nagłośnić sprawę! Już stworzyłem o tym post na reddit.com/r/battlefield_4 i wysłałem wiadomości do deweloperów ale oni zlali sprawę i przekierowywali mnie do supportu który tłumaczy że nie ma sposobu na zmianę języka na tej ograniczonej regionalnie wersji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to nie ma angielskiego? To jakiś żart?! Ani napisów ani głosów? Polskie tłumaczenie było beznadziejne w trójce. Szczytem braku wyobraźni tłumaczy jest "Suppression Assist" przetłumaczone na jakieś dziwactwa zajmujące pół szerokości ekranu. Tego typu bzdur jest więcej. Poza tym tragiczny dubbing zabijający jakikolwiek klimat w grze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pobrałem angielskie pliki językowe, obczaję czy działają.

Gra na razie miodna. Jest trochę mniej istotnych bugów, jak np informacja o levelovaniu pojawia się 3x, plus w przerwie między rundami mamy np info, że awansowaliśmy, po czym zaczynamy kolejną rundę i [beeep], ciągle poprzedni level. Ale to pryszcz.

Operation locker wymiata. Dobra idę wybadać ten angielski czy działa, zaraz wracam.

edit:niestety nie udało sięzmienić języka w grze. Winny jest brak dwóch ważnych plików z głównego filderu gry:GDFBinary_en_EN.dll i GDFBinary_en_EN_64.dll. Dzięki nim będziemy mogli w rejestrze dokonać zmian języka i miejmy nadzieję będzie możliwość wyboru w grze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie proponuję spamować EA, założyć wątek na forum, niech coś zrobią i dadzą możliwość zmiany języka. A jak ktoś ma płytę, weźcie zobaczcie, czy płyta ma oryginalne dźwięki. Tak było w przypadku Mass Effect 2 - na płycie była ścieżka oryginalna, a grę dało się zainstalowac tylko po polsku. A z poziomu gry nie ma opcji zmienienia języka jak w BF 3 ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już założyłem wątek na reddit.com/r/battlefield_4 i poprosiłem admina o założenie jednego oficjalnego (strona regularnie odwiedzana przez deweloperów BF4 i pracowników EA) napisałem wiele postów, wiadomości prywatnych do poszczególnych osób (w tym sławnych "youtuberów" takich jak lvlcap, jackfrags z prośbą o nagłośnienie sprawy) i jak narazie zero odzewu, poza Alanem Kertzem który olał sprawę i odesłał do supportu (który w kilku treadach mówił że nie ma sposobu na zmianę języka w tej wersji gry -.-)

Z poziomu gry nie ma opcji zmiany języka gdyż w folderze gry nie ma plików innych niż rus/pl.

Proszę, dla wspólnego dobra - rozgłaszajcie tą sprawę!

Temat w supporcie EA:

http://answers.ea.co.../1717911#M16628

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomogą LVLCAP i Jack Frags - sprawa wygrana. Oni po prostu pozwolą sprawie dotrzeć wszędzie, do twórców i EA też. O ile pomogą...

EDIT: Somethin' is goin' on! Gram.pl chyba zaczyna wysyłać:

3x Battlefield 4 + dodatki (Chińska Nawałnica, Złoty Pakiet Bojowy)Na platformę PC Zwiń listę 465,60 zł Zamówienie w trakcie wysyłki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...