Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sethy

Battlefield (seria)

Polecane posty

Lista zmian wprowadzonych dzięki becie: http://blogs.battlef...-beta-feedback/

Z ważniejszych to osłabienie AK12, zwiększenie odrzutu niektórych broni, zsynchronizowanie animacji dźgnięcia nożem z zaliczeniem zabójstwaklaszcze.gif , zmniejszenie obrażeń zadawanych pojazdom przez granatniki, wzmocnienie broni AA i osłabienie wskaźników laserowych. I oczywiście usunięcie namierzania w RPG i SMAW :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w końcu coś z tym nożem. Niech tylko podbiją recoil do AK-12 (do poziomu M16 obecnie) i będzie ok.

2 tygodnie.

EDIT: sprostuję o co mi chodzi z recoilem: NIE CIERPIĘ strzelać full auto w cel oddalony o sporą odległość i trafiać bez większych problemów... A to jest ultralowrecoil killin' machine D:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wciąż interesuje mnie sprawa noży. Z filmów z gamescomu i z bety wynika, że każdy nóż ma tą samą animację... Ale maczety nikt nie prezentował - może dla niej będą osobne? Oby ofc.

SCAR-H jest dobry w BF4, jedyny minus (IMO) to malutki magazynek. Cała reszta (no, odrzut na początku, ale to łatwo ogarnąć) w nim jest OK. Tylko niech poprawią to:

(1:42-1:50 mniej więcej). Ogółem, w becie wydawało mi się, że tylko snajperki mają jakikolwiek opad pocisku ;/

EDIT: czyżbym zabił temat? :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam krótkie pytanko, mam nadzieję, że mi pomożecie. Nie jestem totalnie w temacie, nie grałem w trójkę, o czwórce nie wspominając, chcę jedynie kupić te grę na prezent.

Jest jakiś sens silić się na pre-order? Jeżeli tak, to jaką wersję i gdzie kupić, by najlepiej na tym wyjść?

Nie chcę mi się szukać szczerze powiedziawszy, a Wy na pewno jesteście na bieżąco.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie najpierw dowiedz się jakiego kompa ma osoba, której kupować będziesz grę. Co do wersji to najbardziej opłacalna będzie chyba podstawka + DLC China Rising http://www.gram.pl/sklep/pc/battlefield-4. Po premierze nie będzie można kupić tego pakietu, a sama podstawka nie wiadomo ile będzie kosztować, możliwe, że te ~10zł mniej jak to było w wypadku trójki.

Kurde... aż sam się zastanawiam czy tego nie opłaci mi się bardziej kupić... a miałem nie brać żadnych DLC :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Laptop, Lenovo z i3 na pokładzie (jakieś 2200 zł za niego dał pół roku temu), w trójkę gra bez problemu.

Czy ja dobrze widzę - ta gra kosztuje 150 zł i ma jeszcze jakieś premium za 160? Kogo pogrzało...

To niestety pytanie dodatkowe - da się grać bez tego premium czy szybko opustoszeją te podstawowe serwy? Żebym tego bezsensu nie brał...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obstawiam, że będzie jak w trójce. Na mapy i tryby z premium będzie hype przez dwa tygodnie po ich wypuszczeniu, a potem ludzie wrócą do podstawki :) Przynajmniej w moim gronie tak było. A po ludzku, kupuj bez premium, nic nie stracisz, ludzie dalej będą grali na podstawce.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na mapy i tryby z premium będzie hype przez dwa tygodnie po ich wypuszczeniu, a potem ludzie wrócą do podstawki

Jesteś głupi czy z policji? Przecież premium nie daje żadnych trybów czy map, to jest po prostu płatność z góry za wszystkie planowane dodatki.

Poprzednie ostrzeżenie widzę, że nic Cię nie nauczyło. 7 dni odpoczynku od forum za takie zwroty.-mateusz(stefan)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na mapy i tryby z premium będzie hype przez dwa tygodnie po ich wypuszczeniu, a potem ludzie wrócą do podstawki

Przecież premium nie daje żadnych trybów czy map, to jest po prostu płatność z góry za wszystkie planowane dodatki.

Czyli w konsekwencji daje nowe mapy i tryby, bo to zawierają dodatki.

Wymagania systemowe miażdżą. Mogę liczyć na to, że jak trójka działała, to to też pójdzie? Grał ktoś w betę i jest w stanie potwierdzić?

Swoją droga, świetnie z tą premierą wyszło, wysyłka 30, tuż przed długim weekendem, czyli dojdzie 4.11 najwcześniej. Miód.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie nie zauważyłem, że tam jest jeszcze jeden dzień dziury. No to miło, bo już patrzyłem za empikami, by osobiście to odebrać i wręczyć już 30.

No dobra, to zamawiam. W ostatnim CDA pisali, że można zwrócić w ciągu 7 dni, to najwyżej paragon zostawię, jak nie będzie działać ;)

Patrząc na trailery trochę przeraża ten ogrom map, ale na 15'' może będzie hulać. Jak w becie optymalizacja ssała, to chyba nie mają już zbyt wiele czasu na poprawki ;p

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś głupi czy z policji? Przecież premium nie daje żadnych trybów czy map, to jest po prostu płatność z góry za wszystkie planowane dodatki.

Stary ile ty masz lat.... Normalnie brak mi słów.

Czyli wg ciebie kupując premium jedynie płacisz za dodatki i ich nie dostajesz?

Oczywiście, że dostajesz dodatki! Także moja wypowiedź pod tym względem prawidłowa. Premium daje tryby i mapy, które normalnie musiałbyś kupować...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wgl tak wracając do gry.. zauważyłem, że levolution zawsze następował w becie. Czy jest tylko jeden levolution na mapę? Nie może być kilka takich zmian podczas gry? Jeżeli będzie po jednym na mapke i będzie zawsze następował, to będzie to troche nudne ... tak jak się to robiło w becie po kilku/nastu grach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Killeras

Nie, jest to "ficzer" zamówienia przedpremierowego. Potem za dodatek musisz zapłacić oddzielnie lub kupić Premium.

@TvSuperStar

Levolution nie oceniaj tylko po naszym kochanym wieżowcu. Levolution to też zamykanie kontenerów itp. ogółem - interakcja z otoczeniem. Będzie 1 "massive game-changing event" na mapę + te popierdółki. Alarmy samochodowe, odcinanie prądu - te sprawy.

Zamówienie potwierdzone. Osiem dni.

Najpierw bawicie się w singla czy od razu multik? tongue_prosty.gif

Ja zapewne ukończę singla, bo próbkę multi miałem już w tym miesiącu i dopiero po skończeniu singla skoczę w jakąś małą mapę (Operacja Blokada, nadciągam!) ogarnę broń startową i lecim na duże mapy biggrin_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sadze zeby tryb single zajął wiecej czasu niz 7h. Podobno w tv leci juz reklama bf:P chcialbym ją zobaczyc:) A podobno dodatkek z mapami z trojki ma być dostepny na xboxa w dniu premiery tylko nie pamietam czy na 360 czy opiero na one, bardzo chciałbym zobaczyc jak wygląda levolution na operation firestorm ;p

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@NorbissBoss

XBO first access. Ponoć 2 tygodnie wcześniej (premierka) mają mieć. Reszta (premki) dostaje normalnie po tych 2 tygodniach. O ile to info jest prawdziwe :P

Co będzie Levolution na Kaspianie wiemy wszyscy, ale czy tylko mnie ciekawi jak to będzie na Metrze? Tam nie ma nic takiego do zniszczenia...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozpędzony pociąg metra wbijający się w peron :) Albo zawalające się tunele. Ale jeżeli na Kaspianie główną atrakcją będzie antena to może się okazać że te "big map changing events" wcale nie będą takie big. Bo w końcu co zmieni zawalenie tej anteny? Pojawi się parę klocków utrudniających ruch pojazdom, ale przecież i tak na tej łące rzadko dochodzi do starć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...