Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sethy

Battlefield (seria)

Polecane posty

Ech, parę razy już mi się zdarzył nagły freeze... I miałem też nadzieję, że te przeraźliwie długie loadingi będą w pełnej wersji nieco krótsze. Jednak nie.

Ale jest jedna fajna rzecz - statystyki zapisują się na bieżąco. Zaliczyło mi 4 ładne heady, które rozdałem przed crashem gry, sprawdzałem specjalnie w Battlelogu.

P.S. Czy ktoś, kto kupował na Originie, mógłby mi powiedzieć kiedy pobrali wam pieniądze z karty/konta? Bo wydaje mi się, że mi jeszcze nie... A przecież już gram :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie instaluje się moja kopia gry, niestety jest jak napisaliście - wersja PL bądź RU do wyboru.

Cóż zobaczymy jak ten dubbing wyjdzie w praniu.

Dla mnie jest to śmieszne, żeby zestaw dodatków - Premium kosztował więcej, aniżeli sama gra.

Co do ograniczenia użycia warstw, to także niezbyt fajne zagranie ze strony EA.

Jak tak dalej pójdzie, to faktycznie, za niedługo będziemy płacić za ammo do broni.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla wszystkich którzy z zapałem czekają na godzine 00:00, muszę poinformować iż pograłem trochę dzięki sztuczce z VPN, oraz stwierdzam że gra dalej jest zj******na :) Netcode...o ile w becie w miare ok było - to tutaj znowu nie działa. Gra się wiesza, freezuje, dzwięk czasami wyłącza się podczas gry, tryb defuse nie działa (tzn teoretycznie można grać, ale nie wiem po co bo wszystko tam leży) czasami pojawiają się artefakty i bugi graficzne, laguje, wywala z serwerów, mapy są takie oooooo....dodam że beta działała mi naprawde dobrze i szczerze powiedziawszy bardzo mi się podobała (w sumie to też mi się podoba, no ale cóż konkurencji nie ma), hahaha i jeszcze na zakończenie - jest voip w grze, ale można na nim usłyszeć jedynie ruskie gawędy. Jak to coś ma startować w jakieś esporty ( tak wiem UPACZUJO) to ostani gasi światło :)

Oczywiście wybuchy, super duper grafika, efekty, pościgi działają - ale nic poza tym.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehhh DICE, nie umiecie naprawić błędu z zapętlającym się dźwiękiem i crashem, czy po prostu wam się nie chce ;_;

Skończyłem singla. Ciekawe i w sumie tyle można o nim powiedzieć no i oczywiście tragicznie krótki - zacząłem grać ok. 17 i skończyłem z przerwami ok. 20 minut temu...

To teraz lecim na multika na jakąś godzinkę i do spania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie wrocilem z empiku kolo dworca w Krakowie(jestem na wyjezdzie biznesowym) i Zakupilem bf4. Otrzymalem metalowe pudelko i normalna gre. Po otworzeniu normalnego pudełka okazalo sie ze sa tam 3 płyty wszystkie oznaczone disc 1.... O co common? Tez tak macie? Dopiero jutro będę instalować ale chciałem się dowiedzieć czy to błąd w nadruku czy rzeczywiście mam 3x pierwszy dysk instalacyjny...

Ps. W tym empiku mieli z 50 metalowych pudelek

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bład w nadruku.

Cytat z Battlefield.pl

"Gra w naszym kraju jeszcze nie miała oficjalnej premiery, choć zapewne w niektórych sklepach stoi już ona na półkach. Polski oddział EA zaliczył małą wtopę przy wydawaniu gry na nasz rynek. Wszystkie 3 płyty DVD które znajdziecie w pudełku oznaczone są w ten sam sposób (Disk 1). Aby rozróżnić płyty trzeba znaleźć specjalny kod umiejscowiony nad napisem Disc 1 na płycie, są one następujące:

Nośnik 1: 101110303304

Nośnik 2: 101110303305

Nośnik 3: 101110303306"

Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Steel boxy? ...no proszę czego to nie wymyślą icon_wink.gif a np. takie Gram.pl gdzie kupiłem swojego BF4 wrzuciło przed chwilą info na mojego maila ze swoją promocją -> kod do aktywacji double XP BF4 od 1 do 3 listopada - miłe icon_smile.gif

Kto od nich kupował niech zerknie w swoją e-skrzynkę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zdenio - ten patch nie wiem co poprawia, ale nie crashe, są jak były. Dziwne przy okazji, po instalacji miałem już folder patch ważący ok 600mb, wczoraj po pobieraniu prawie 700mb patcha wciąż mam folder patch 602 mb.

A teraz prywata - poprawiony emblemat, 3 warstwy mniej, a jakość lepsza - fajnie jest go oglądać na pojazdach smile_prosty.gif

2955056738694365595.png?v=1383214639

Zwężenie czarnej linii po przejściu z czerwonego pola na białe to złudzenie optyczne, linia ma tę samą grubość.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam w sumie takie szybkie zapytanie (podejrzewam, że kiedyś mogło zostać zadane, ale w takim temacie i przy takim przyroście postów niechybnie przepadło) - czy Premium kupione przy okazji Battlefielda 3 przechodzi także na część czwartą? Podejrzewam, że tak, ale wolę się upewnić :D

W sumie pytam na przyszłość, bo czwórki i tak czy siak nie kupię przez najbliższe pół roku/rok (najwyżej u kogoś sprawdzę kampanię singlową), zamiast tego poczekam aż wydadzą wszystkie DLC i ogłoszą jakąś promocję albo coś ^_^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko ja mam kosmiczny stuttering? Gra gubi klatki niezależnie od tego czy mam V-sync czy nie. Czy gram na ultra w 1440p czy na niskich w 720p. Początkowo wydawało mi się, że gra nie lubi się z Crossfire, więc wyłączyłem jedną 7970 i zostałem tylko na drugiej. Nope. To samo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra chodzi bardzo płynnie, jest postęp w porównaniu do bety. Teraz mogę odpalić większość ustawień na wysokie i dalej mieć ~60fps. Problemem dla mnie jest natomiast język polski w grze, może to dziwnie zabrzmi, ale ja po prostu się gubię w polskim menu :D Przydałoby się też zmniejszyć kontrast, ciemne miejsca są dosłownie czarne i nic nie widać :/ No i ciężko jest wbić na serwery :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm? Oczywiście, że nie przechodzi tongue_prosty.gif Premium = wszystkie DLC, więc to by było zbyt piękne. BF3 Premium i BF4 Premium to inne, osobne "usługi".

Eh, pisząc tego posta zapomniałem z jaką firmą mamy do czynienia... i niekoniecznie chodziło mi o DLC, ale te inne dodatki jakie przychodzą z posiadaniem Premium jak np. poradniki, priorytet w kolejce na serwer albo coś w tych gustach, takie popierdółki jakby :P Skoro przy okazji wspomniałem o dodatkach to poza dwoma o jakich mówiło się przed premierą (coś z dronami i ten cały China Rising-coś tam) to wiadomo może ile ogólnie ma ich wyjść? W przypadku trójki dosyć szybko było wiadomo, że będzie pięć DLCków, a tutaj są jakieś informacje? ^_^
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...