Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sethy

Battlefield (seria)

Polecane posty

Na BL widzę, że do odblokowania niektórych broni potrzebne są jakieś misje z kampani sad_prosty.gif Chociaż wolę już to (pewnie 5-7h) niż grind na CO-OPie jak w trójce. No i chyba potwierdza się, że po odblokowaniu wszystkich dodatków do jakiejś broni, przez zdobycie danej liczby killi, zaczynamy dostawać battlepacki dla tej konkretnej broni. Dzięki temu można odblokować wszystkie możliwe dodatki po prostu grając wybraną bronią. Zwykłe battlepacki mogą to tylko przyspieszyć, ale są losowe. Dobre rozwiązanie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie gra wymiata, mimo bugów - np z dźwiękiem. Flood zone to po prostu mistrzostwo, nieprawdopodobnie intensywan rozgrywka.

Gram póki co na serwerze mordorhq, z wyłączonym spottingiem 3D i regeneracjązdrowia żołnierzy i pojazdów. Genialnie jest.

Co do bojących się bana - gra na tym serwerze obecnie darklord (koleś z DICE), wszystko wiec w porządku smile_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z multi? Jest opcja wyboru głosów żołnierzy jak w BF3? Jeśli da się wybrać żeby żołnierze gadali w swoich ojczystych językach to nie jest tak źle. Polskie napisy jakoś przeboleję a kampanie przejdzie się na piracie (kup grę i ściągaj pirata żeby móc grać po angielsku. Only in EA)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeee tam. Nie będę instalował na nowo. Polski w grze jest ok, rzucają mięsem i w ogóle ;) ale mimo wszystko chciało by się posmakować też "inglisza". Tak dla informacji to polski w multi słyszymy gdy gramy jako Amerykanie, tzn gdy np żądamy ammo, apteczki itd, natomiast jesli gramy jako ruscy czy Chińczyki to wtedy przechodzimy na ich język w wyżej podanym przypadku.

Polski język jest natomiast w każdym przypadku gdy mamy info o np utraconej fladze itp.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powodzenia, ja nie mogę skorzystać nawet, bo przez cały czas jest 100% w tej wersji trial tongue_prosty.gif Bo rozumiem, że za każdym razem trzeba się łączyć przez ten program, tak?

Edit: Za każdym razem teraz FlyVPN robi mi jakieś problemy. Nawet jak uda mi się zalogować, to przerywa połączenie, bo złe hasło i login, czy coś (a są poprawne). I każe mi kupować pełną wersję programu. Ma ktoś takie problemy...? Wczoraj wieczorem udało mi się normalnie to odpalić i zagrać godzinkę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po kiego flyvpn? Wyszukaj Softether VPN gate, jest darmowy i bezproblemowy. Odpalasz tak jak na ich stronie pisze, po połączeniu i uzyskaniu IP (np koreańskiego ;)) odpalasz origina i battleloga bf4. Wyszukujesz serwer i grasz. Nie jestem pewien czy zamknąć trzeba vpngate po podłączeniu do serwera czy można to zrobić zaraz po odpaleniu battleloga. Spróbujcie i sprawdźcie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmowa z EA znaleziona na battlelogu: http://i.imgur.com/G9gTPiX.png

Przeprowadzona przez Polaka więc jest szansa że po premierze wystarczy skontaktować się z supportem i nasz klucz zostanie zamieniony na międzynarodowy z dostępem do wersji angielskiej.

I przy okazji premierowy zwiastun multi:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...