Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sethy

Battlefield (seria)

Polecane posty

Nie wiem co dokładnie zmienia dzisiejszy patch do bety. Nie zauważyłem żadnych zmian w wydajności. Za to po kilku minutach zaliczyłem pierwszego crasha w becie. Ciekawe czy ma to coś wspólnego z nowym fixem :D

Pytanie do kogoś kto odblokował już więcej battlepacków: Wiecie co to są "Headshot" i "Longrange"? Widziałem to na screenie. Na pewno nie są to żadne dodatki do broni ani kamuflaże. Kiedyś widziałem chyba jeszcze "Timer". Zupełnie nie mam pomysłu co to może być.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się.że są to emblematy.

Mnie po ostatnich poprawkach gra chodzi dobrze mimo nie najnowszego procesora. A ta snajperka która znajduje się przy punkcie "C" jest bardzo mocna, udało.mi.się dzisiaj rozwalić nią śmigłowiec i samochód opancerzony. Już nie mogę się doczekać premiery.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@KewL i TheEquinoxe

FY-JL (czy coś takiego), nie da się tego sprawdzić przez BLoga. Po prostu po meczu sprawdźcie zakładkę "Assignments" i tyle. Do Recon Basic jest bodajże 7 killi ze snajpy i 4 spawny na nas, gdy gramy jako recon. Recon expert to już wyższa szkoła - 50 maksman bonus, 200 killi ze snajpy i coś tam jeszcze. Skriny wykonam Frapsem najwcześniej dziś po 13, bo Print Screen albo zrzuca ekran ładowania albo czarny ekran -_-

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kmm101

Używaj frapsa/Dxtory do screenow xD Ok spoko obadam to potem i jeżeli faktycznie jest snajpera to będę katował rekona jutro cały dzionek biggrin_prosty.gif

Ps. Napisz jaki masz level bo coś mi się wydaje ze te zadania odblokowują się kiedy osiągnie się pewien level. Ja na 7lvl'u nie mam nic poza achikiem za Qonquest (ribbony, itd. zdobyć).

EDIT:

Yap, "Assignments" czyli zadania dostajemy przy wbiciu level'u tak i teraz na 8lvl dostałem zadanie do "karabinów" za, które dostane nieśmiertelnik. No i teraz wiadomo skąd się tyle nieśmiertelników nabrało tylko nie rozumiem czemu w BLogu nie uaktywnili zakładki z zadaniami o.O

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma już dodawania załączników? Bo w edycji jakoś tego nie widzę...

Skrin: http://img443.imageshack.us/img443/259/5v5l.png

Jak widać, wymagania są grube. 50 razy baretka za HSa z 250m (medal :O) i 10 razy za skuteczność w walce snajperkami + 200 killsów (z zadania, nie licząc punktu o killsach, wyjdzie nam 70 killsów za skuteczność i 50 killsów za maksmana - musimy więc ustrzelić jeszcze 80 ludzi po nabiciu tych 2 punktów :P)

Jest jeszcze coś takiego do strzelb (za veteran idzie camo blue tiger ^^), PDW i LMG. W sumie mam takie coś do wszystkich klas prócz szturmowca o.O

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wygląda u was sprawa z "płynnością" bety ? Ile macie klatek na jakich maszynach ? Tak to beta więc nie mam może i co narzekać ale spadki płynności przy każdym szybszym obrocie kamery,większej zadymie czy nawet przy celowaniu odbierają frajdę z grania.

Gram na high + AAx2 1920x1080 na sprzęcie z sygnaturki i jakoś wynik ~45klatek z częstymi dropami jest średnio przyjemny, tak klatki też idą w górę ale zdecydowanie częściej spadają ; ]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, dziś pobrał mi się 50mb patch i po nim faktycznie teraz działa płynniej, niż wcześniej. Dziwne, że dopiero teraz go pobrało, ale cóż :P Ogólnie już raczej nie będę grał, i tak trochę za długo zabawiłem w becie. Chcę odblokowywać wszystko po raz pierwszy w pełnej wersji ;p

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skrin: http://img443.images...43/259/5v5l.png

Jak widać, wymagania są grube. 50 razy baretka za HSa z 250m (medal :O) i 10 razy za skuteczność w walce snajperkami + 200 killsów (z zadania, nie licząc punktu o killsach, wyjdzie nam 70 killsów za skuteczność i 50 killsów za maksmana - musimy więc ustrzelić jeszcze 80 ludzi po nabiciu tych 2 punktów tongue_prosty.gif)

Myślę, że maksymalnie jutro będę w stanie zobaczyć tą snajperkę. Zostało mi w sumie tylko 10 baretek za marskmana.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ram pam pam - http://battlelog.bat...s/213271590/pc/

Pełny spis, dotarłem tu poprzez Game Activity biggrin_prosty.gif

EDIT: to niesprawiedliwe! Zadanie do noża (Blade Runner) jest dopiero za rangę 100 wg bety :C A jest to taaaaaaakieeeee łatweeeeee :C

EDIT2: zadania frakcji (goldy) są bardzo fajne! biggrin_prosty.gif "Made in China, American Classics, From Russia with lead" biggrin_prosty.gif

EDIT3: łeeee, połowa tych zadań jest za 10lvl -_-

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Właśnie dotarłem do swojego... i już właściwie miałbym je zrobione, ale wymagany jest 10 poziom.... Czytaj nie ma mowy żebym wbił golda do wtorku. Co najwyżej wbiję serbro... cóż confused_prosty.gif Posprawdzam w pełnej wersji...

@EDIT: Ok pogubiłem się http://battlelog.battlefield.com/bf4/pl/soldier/The_Equinoxe/assignments/197315861/pc/#as09

Pdw Basic wymaga posiadania 20 poziomu, a już wykonałem to zadanie. Natomiast Recon Basic wymaga 10 i jego już nie mam :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@TheEquinoxe

10 lvl "czyta" normalnie, tylko z lvl 20, 50 i 75 są jajca (czytaj: dostajesz nieśmiertelniki z tych lvli) i dodaje kilka zadań najwyraźniej.

EDIT: @NorbissBoss

Za 1szy poziom zadania nieśmiertelnik, za drugi poziom zadania kamuflaż, a za trzeci (nie wiem czy wszędzie) broń.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanie. Postępy z bety się zapiszą czy wszystko pójdzie na marne? Nie chciałbym teraz dużo grać, a potem wszystko od nowa odblokowywać.

Pograłem ostatnio snajperem na Obliteration. Gra się świetnie. Wreszcie ogarniam zabijanie tą klasą na normalu. Raz miałem głupi squad, więc mam dla Was radę. Jeśli traficie w tym trybie na nubski squad jak najszybciej trzeba zmienić, bo zamiast walczyć o bombę (ew. snajperom jeszcze wybaczę) to oni kampią pod punktami wroga podczas ataku na tereny naszej drużyny. Za innym razem miałem bardzo fajny squad. Ogarnięty pilot, dobry gracz niosący bombę, ktoś jako strzelec i ja jako "ochroniarz" tego gracza z bombą. Czołg zablokował przejazd na moście, bierzemy skuter wodny i płyniemy. Dopływamy do drugiego brzegu, tam pilot ze strzelcem rozwalają wrogów robiąc nam przejście, podkładamy bombę, akcja w której zabijam 4 graczy jednym magazynkiem + granatnikiem i na koniec jeszcze uszkodzenie czołgu granatnikiem. Wygrana, a ja w tamtym momencie zadecydowałem o zakupie pre-ordera. Mam tylko nadzieję, że inne mapy będą równie świetne do tego trybu co ta.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem pare testów to podziele się wynikami tutaj, może kogoś zainteresuje

i5 3570K @ 4.5 GHz

GTX 780 @ 1200 MHz core, 6600 MHz mem (nie szalałem z podkręcaniem)

Grałem na ustawieniach ultra, tryb domination

w tle leci zapętlona Mariah Carey (nie wiem czy to miało jakiś wpływ na klatki)

1. Gra w trybie borderless (okno bez ramki) + battlescreen na drugim monitorze

Jak dla mnie najwygodniejsza opcja do grania bo można przełączyć się szybko na battleloga i ekran nie miga

Min: 32

Max: 78

Avg: 54.4

2. Borderless ale już bez battlescreena

Min: 43

Max: 119

Avg: 64.8

3. Fullscreen bez battlescreena

Min: 45

Max: 110

Avg: 68

4. Fullscreen + battlescreen

Min: 31

Max: 105

Avg: 64.9

Mam nadzieje, że pełna wersja będzie lepiej działała.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...