Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Slateer

Call of Duty (seria)

Polecane posty

@Evil Duo: Mi nie chodzi o campienie. Wszystkie te staty wbiłem podczas stuprocentowego runu :P.

Ostatnio zauważyłem kolesia z Draugunovem+ACOG. Postanowiłem wypróbować to na L118 i... wyszło świetnie. Master statów tym nie wbijam bo zwykle są wyrównane ew. 2.0 max. Ale dostarcza to sporo funu ^^. Polecam dla każdego znudzonego normalnym shootingiem

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Evil Duo

Nowe mapki (razem z tymi dwoma z MW2) beda wydane tak samo jak to mialo miejsce z dodatkowymi mapami do MW2 czy Black Ops, czyli w formie platnego DLC. Cena nieadekwatna do zawartosci, ale i tak sporo osob to lyknie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz być z siebie bardzo dumny, camperze.

W moim rankingu, camperzy są tuż za cheaterami, jeśli chodzi o poziom irytowania/sekundę.

Pewnie, snajper powinien biegać po polu walki jak zwykły żołnierz z ak47. Niezła logika.

Argaris: w MW3 najwyższy ciąg ofiar jaki miałem to 17, ale tam chyba liczą się ofiary z predatora, czy helikopterów.

TesuŁ super, jakoś miliony trzeba zarobić

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do snajperstwa, to ostatnio taką też techniką gram w MW3. Ponieważ, żeby wysnajpić z normalnego celownika cokolwiek, trzeba ciągle campić, a i tak niezbyt dobrze pójdzie, bo konstrukcja map na to nie pozwala zbytnio (porównajmy sobie np. Pipeline i Crossfire z CoD4 z mapkami z MW3 :P).

Ostatnio biegam z L118 z celownikiem ACOG. Jeśli niezbyt dobrze mi idzie, sięgam po CM, lub M4. Granie snajpą w rushu jest dosyć przyjemne, czasem można naprawdę fajne wyciąć, no i każdy udany strzał przynosi pewien pierwiastek satysfakcji (a dźwięk L118 <3)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Evil Duo-logiki to możesz pogratulować sobie- to ty mówiłeś o kampieniu, nie o snajpieniu. To dwie różne rzeczy. Ja również nie lubię ludzi uznających QS za jedyną słuszną metodę używania snajperki.

Kampienie wyjaśniałem jakiś czas temu, ale wyjaśnię znów- to czajenie się w rogu pomieszczenia/tuż za wejściem do korytarza, tak, aby gracze włażący nam w celownik nie mogli się nawet obrócić.

Snajpienie to zwyczajne siedzenie ze snajperką i zdejmowanie ludzi z dystansu, czyli tzw. hardscoping.

Widać różnicę?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cofam to, co wcześniej powiedziałem o PP90M1. Gnat wymiata absolutnie. Wcześniej jakoś mi nie przypadł do gustu, ale teraz zauważyłem jego wielką szybkostrzelność, zerowy odrzut i całkiem niezłą celność. Tzw. time to kill jest bardzo mały w przypadku tej broni. Zacząłem używać jej w mojej klasie stealth-wcześniej G36C, w porównaniu z nim ma dużo lepszą mobilność, aim time, i jest lepsze w CQC.

Ciekawostka: ta broń, pomimo bycia SMG, ma całkiem niezłe obrażenia na odległość-zaliczyłem longshota na Bakaarze od placu budowy, przez centrum, po sam ulubiony budynek camperów (ten z podwójną klatką schodową).

Ponadto, również na Bakaarze, udało mi się uczynić dwa zabójstwa jedną kulą snajperską-pierwszy raz w CoDzie, poprzednio to wyzwanie leżało mi i kurzyło się. Do tego-wyzwanie Perfekcjonista (władowanie w przeciwnika całego magazynku ze snajperki). Hm, za taką ekonomię należy się coś jeszcze :tongue:

BTW. Wie ktoś, czy wyzwania z opróżnianiem całego magazynka we wroga można ukończyć, strzelając w wsparcie powietrzne? Wiem, że w BO się dało, czy w MW3 też? O ile kojarzę, chodzi tylko o pojawianie się znacznika trafienia...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie co do CoDa Black Ops.

Jak wlacza sie tryb prestizu, to czy cod pointsy (pieniadze), perki pro, karta cod (emblemat gracza i te tlo), statystyki broni (historia bojowa) zanikaja ?

Slowem: co zostaje, a co znika po wlaczeniu prestizu ?

Robilem juz kiedys raz ten prestiz, ale nie pamietam juz jak to bylo, a teraz sie znow zblizam do 50lv.

Aha i jeszcze: czy jak zmienie sobie nick w steamie, a co za tym idzie w grze, to mi sie zresetuja jakies statystyki czy cos ? Czy poprostu bede gral z tym samym co mam i pod innym nickiem ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile dobrze pamiętam kasa napewno nie ubywa, bo to by było bez sensu. Karta COD tak samo(jedynie dochodzą z kolejnym prestiżem nowe emblematy i tła) Statystyki broni jednak napewno się resetują,a historia bojowa to ogół całej twojej gry więc to nie znika. Jedynie pojawia się wraz z wbiciem bodajże 10 lvl-u.

Co do perków PRO tak samo, zawsze zanikają wraz z nowym prestiżem.

Opcja włączenia nowego, powinna być gdzieś w zakładce Historia bojowa(po wbiciu maxa na 50 lvl, powinno być obok paska "Nowy prestiż, lub następny", ale mogę się mylić szczególnie że 15 prestiż mam od kwietnia :wink:

Napewno też nic się nie dzieje z twoimi statami po zmianie nicka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu ubywajaca kasa bylaby bez sensu ;D ? Chodzi o to, ze teraz mam chyba z 50k i po prestizu moglbym kupic praktycznie wszystko, bez zarabiania ponownego (no tylko lv trzeba wbic)

A co do statystyk broni to chodzi o to, ze wyzwania sie resetuja ? (np zabij 100 wrogow z m16 czy tym podobne)

A statystyki w historii bojowej, np ze zabilem z kalacha 1000osob, a z commando trafilem 1000 headshotow - to sie nie resetuje i trwa niezaleznie od prestizu ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A statystyki w historii bojowej, np ze zabilem z kalacha 1000osob, a z commando trafilem 1000 headshotow - to sie nie resetuje i trwa niezaleznie od prestizu ?

To tutaj się nie zrozumieliśmy. Ogólne staty w historii bojowej nie znikają. Tzn liczba killi, deadów, asyst, headshotów, najlepszej serii ofiar, ratio i jeszcze bodajże 2 pomniejszych rzeczy. Tego jestem pewnien, gdyż przez 50 lvl-i nie mógłbym zabić 36000 przeciwników :tongue:

Jednak statystyki broni i wyzwania, się resetują.

Jeszcze co do kasy, to rzeczywiście ona ubywa. Ja dużo wydawałem, więc wydawało mi się że kasa zostawała, a że dużo tego nie było... :tongue:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedawno ukończyłem kampanię Modern Warfare 3 i muszę powiedzieć że jak zwykle to kawał dobrej roboty. Masa epickich scen, ciągła akcja bez chwili wydech i o dziwo całkiem strawna fabuła. IOd strony technicznej również jest super gra chodzi płynnie nawet na starszych komputerach a w dodatku całkiem ładnie wygląda, a technologia zastosowana w MW3 pamięta zamierzchłe czasy :)

Multiplayer również jest super. Kawał dobrej roboty :D

Polecam obejrzeć filmik:

Niekrty mówi w nim między innymi o walce fanów BF3 i MW3.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eh, po ujrzeniu outmappera na Outpost (i to jeszcze Polak...) zapragnąłem go zaraportować. I co? Na oficjalnym forum MW3 odnalazłem kilka takich tematów. W każdym pełno było postów, twierdzących, że: 1) VAC jest zautomatyzowany, i nie przyjmie pomocy z zewnątrz, 2) deweloperzy mają graczy pecetowych w głębokim poważaniu. Wpadłem w nastrój refleksyjno-nostalgiczny. I tu się pojawia pytanie: która część MW jest milsza, lepiej się w nią wam gra-MW2 (ewentualnie AlterIW Net) czy MW3?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo co ja powiem. Oczywiście, że AlterIWN. W MW3 na razie spotkałem tylko 1 polaka, do którego można było się przyznać. Reszta to n00by i dzieciaki (ew. duże dzieciaki, które ewoluują inaczej). Jeśli spotykam polaka, to nawet nie gadam z nim po polsku, bo to zaczyna być wstyd ;/.

Aktualnie mam zamiar wrócić do korzeni (czytaj CoD4). W AlterIW trochę ciężko znaleźć normalny server do SD HC. Dziś takowy znalazłem, jednak wbił gość z M21, który chyba miał zepsute WSAD sądząc po jego aktywności ruchowej...

@Spectre: Jeden mój kolega chwalił się, że wbił parę razy na Outpost poza mapę w tym raz "prawie" wbił MOABA... Pamiętasz może nick?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam w planach sprawienia sobie małego prezentu gwiazdkowego w postaci kupna MW3, i tu mam kilka pytań:

1. Podobno znowu nie ma dedyków. Mocno to przeszkadza? Powtarzają się sytuacje z MW2 typu cheaterzy, gigantyczne lagi itd?

2. Duży jest stopień zmian w multi? Na lepsze, a może na gorsze?

3. Ma dużo większe wymagania od MW2?

4. I ogólnie, warto kupować?

Z góry dzięki za odpowiedzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Przeszkadza. Lagi są dość częste i wkurzające. Do tego zmiany hosta. Generalnie ogromna wada gry, może wyprowadzić z równowagi.

2. Nie mam MW 2, więc się nie wypowiadam.

3. Grafika się wcale nie zmieniła, więc i wymagania takie same. Ale optymalizacja nie jest już skopana, jak w Black Opsie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Podobno znowu nie ma dedyków. Mocno to przeszkadza? Powtarzają się sytuacje z MW2 typu cheaterzy, gigantyczne lagi itd?

2. Duży jest stopień zmian w multi? Na lepsze, a może na gorsze?

3. Ma dużo większe wymagania od MW2?

4. I ogólnie, warto kupować?

1.Biorąc pod uwagę gigantyczne opóźnienie na IWNecie, przeszkadza bardzo. Tak naprawdę problem z głowy mają jedynie duże klany, posiadające server.... Jeżeli już szukamy np. Dedyka HC to większość stanowią servy 9999999 XP, Tactical Crounch (jakiś żart chyba NO RUNNING! Podziwiam pół-mózgów wymyślających "tryby gry". Want Slow Game? Sell MW3). Reszta to servy z campingiem dozwolonym i dużym pingiem. W zakładkę "Servery" już nie mam po co zaglądać...

2.W porównaniu do MW2 jest mniej dynamiczne... to jedna z głównych wad. Tak jak wcześniej było mówione MW2 można było zaliczać niezłe killstreaki w ciągłym Runie (<3) Tutaj należy zapomnieć o bieganiu środkiem mapy i wykonywanie "uników", nagłych zwrotów i nabijaniu wysokiego killstreaka runem. W MW3 rozgrywka wygląda bardziej "Take Cover-Shot-Run-Take Cover-Shot itd."

Poza tym pola bitwy zmieniły się. Nie ma już budynków z rozbudowanymi wnętrzami i... ogólnie budynków jest mniej(yyy.. są jakiekolwiek? Poza Arkadem :P), oraz miejsc, które nie podobały się twórcom i je wyrzucili, ponieważ nie dość, że się nie podobały, to jeszcze zawsze siedzieli tam Camperzy... Beznadziejne rozwiązanie "Usuńmy wielopiętrowe budynki! Wyeliminujemy camperów!". W rzeczywistości wyeliminowano miejscówki, które pozwalały na naprawdę epickie akcje (opis 2 z nich w moim poście chyba na poprzedniej stronie). Camperów jest sporo, może nie tyle co w MW2, ale wciąż żyją i zatruwają życie komu się uda. Lubiłeś konstrukcję map z MW2 i MW1? Nie patrz na MW3 :P

3.Wymagania nie zmieniły się... Zauważyłem chyba nieco więcej lokacji, w których gra postanawia zjeść mi nieco FPS-ów, które tak lubię... ale poza tym tak samo.

4.Jeśli jesteś po graniu w CoD4 lub Alter IWNet, to lepiej nie patrz na to... Przez kilka pierwszych dni/tygodni będzie fajnie, ale pojawią się myśli "Ech... no i po co ja czekałem tak na to MW3? Alter IW/BO/CoD4/WaW/Whatever jest lepsze..."

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedawno kupiłem i abstrahując od singla multi to póki co wielkie rozczarowanie. Najskuteczniejszy sposób na fragi = akimbo + campa... W ogóle akimbo w tej grze to jest jakieś przegięcie, jak to w ogóle ma prawo być tak celne? Większość osób z tym biega bo jest bardziej skuteczne niż LKMy i choćby shotguny. Na prawdę kiepsko, jeżeli nie znerfią tego w jakimś patchu niedługo to szczerze zastanowię się nad zakupem jakiejś innej gry. Match making to porażka, bo nigdy nie uwzględnia danego poziomu czy osiągnięć gracza, tak więc na pierwszym lvlu najprawdopodobniej staniemy na przeciwko ludziom co od dawna mają po kilka prestiży, have fun. Dedyków jeszcze nie sprawdzałem. W MW2 grało mi się bardzo przyjemnie, choć też mnie momentami irytowała. Tutaj od początku mam negatywne odczucia. A no i mapy są nijakie, ta na placu budowy chociażby, aż prosi się żeby można było wejść na ten budynek i rusztowanie, niestety nie w tej grze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Argaris- outmapper miał nick "Hellmagers". Dodam, że na czacie wszem i wobec wyrażał swe niezadowolenie, że MOABa nie wbił.

Hm, może pobawię się trochę AlterIWN. Na razie chwilowo zostanę przy MW3, bo wpadł mi w oko SPAS-12 z tłumikiem.

W ogóle z shotgunami głupio czynią-w MW2 są bronią zapasową i wymiatają, w MW3 są bronią główną i niedomagają. Zaprawdę niezgłębione są chore umysły ludzi odpowiedzialnych za balans (nie tylko shotguny,akimbo...).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.e-key.eu/index.php?cPath=1_39&cparent=1

Powie mi ktoś gdzie jest haczyk w tej różnicy cen? Mowa oczywiście o najnowszej części CoD. Jako, że mam dużo wolnego czasu, a i opinie o MW 3 najgorsze nie są, jestem zainteresowany kupnem owej gry. Black Ops powoli umiera z tego co zauważyłem grając w ostatnich dniach w multi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Spectre: Echh... To niestety nie mój znajomy :(... a to oświadczanie swojego niezadowolenia byłoby do niego podobne xD. Tak w ogóle to próbowałeś może bawić się Modelem 1887? Uważam, że jest godny uwagi, nawet pewien czas się nim bawiłem. Głównie na Seatown, gdzie raz udało mi się samym Shotgunem i Semtexem wbić staty około 3:0.

@Rennard: Ja z MW2 pamiętam kilka rzeczy: Camperstwo, Tuberstwo, Laggerstwo i wielu fajnych kumpli na steamie. Mimo tej całej irytacji tą częścią, jestem bardzo zadowolony, że ją kupiłem... dziwne, ale prawdziwe.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.e-key.eu/index.php?cPath=1_39&cparent=1

Powie mi ktoś gdzie jest haczyk w tej różnicy cen? Mowa oczywiście o najnowszej części CoD. Jako, że mam dużo wolnego czasu, a i opinie o MW 3 najgorsze nie są, jestem zainteresowany kupnem owej gry. Black Ops powoli umiera z tego co zauważyłem grając w ostatnich dniach w multi.

Zobacz w jakim języku jest to tańsze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Język to EN/RU więc chyba jest OK. Cóż, spróbuję, sklep ma dobre opinie, jak się uda to będę się cieszył, a jak nie to trudno. 119zł nie wydam, gdyż w MW 3 będę miał okazje pograć jedynie do 1 stycznia. Później czeka znowu ciężka praca i zero pobytu w domu ;/ . Zatem do zobaczenia na polu bitwy miejmy nadzieję - już niebawem :) Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Argaris- owszem, próbowałem. Nie najgorszy, chociaż, jeśli chodzi o ogień pojedynczy, wolę SPAS-12: lepszy zasięg, lepsze obrażenia (mniej dmg na śrucinę,ale śrucin jest więcej) i czynność między strzałami jest szybsza. Niemniej, Model 1887 jest okej, przynajmniej nie zasysa tak bardzo, jak w MW2.

BTW.Wie ktoś, czy istnieją serwery dedykowane rankingowe? Tzn. da się zdobywać XP i używać własnych klas? Jeśli tak, to bonusowe pytanie: jak zainstalować serwery dedykowane?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...