Jump to content

Recommended Posts

Forum Actionum -> Gramy -> Dyskusje o grach (Komentarze) -> Call of Duty (1, 2, 3, MW1, MW2)
Niby tak, ale lepiej moda się zapytać, bo to jednak temat o konsolową wersję jest a nie na PC :=) Przy okazji konsolowcy mają fajnie, że mają aż cztery wersje na X-pudło dopieszczone do granic możliwości i me pytanie - a jak posiadacze Xklocka na FA się do tego odnoszą? Czują się jakoś wyróżnieni? :happy:
Link to comment
Share on other sites

Tutaj dyskutujemy tylko o wersjach konsolowych. Jednakże, jako, że MW2 jest multiplatformówką, to możecie się wypowiadać gdzie chcecie ^^' Jednak, raczej w Komentarzach nie mile będzie widziane "Wcisnąłem X, zmieniła mi się broń, wcisnąłem do połowy lewy trigger, docisnąłem do końca, wcisnąłem prawy do końca i zniszczyłem dziada!", a tutaj tak =]

MW2? Czekam. Jedynkę ukończyłem dwa razy, podobała mi się, więc giercować będę. Na gameplay'e standardowo nie patrzę, bo to nie ma dla mnie sensu.

Link to comment
Share on other sites

Powiem jedno. Mam już kandydata do gry roku ^^. Gra jest fenomenalna. Singiel naprawdę miażdży, chociaż niczego naprawdę nowego od czasu CoD4 do gameplayu nie wnosi. Ale to nie przeszkadza stać się najlepszym FPS-em w historii. Grafika jest nierówna. Czasami miejscówki potrafią zauroczyć, a niektóre elementy widziałem już na poprzedniej generacji. Do K2 i U2 graficznie nie ma co porównywać, ale wygląd i tak jest ponad średnią. A multi? Masakra. Mnóstwo ulepszeń, dodatków i innych popierdółek, które motywują do parcia w lewelach. Mnóstwo broni (tylko 2, może 3 są takie same jak w MW, ale na 30 broni to prawie nic). I ulepszeń do nich jest od... no, jest bardzo dużo. No i jest aż 70 poziomów (plus prestige). Wkurza jedynie lokalizacja w multiplayerze (megaemocjonujący napis "strzał w głowę" zamiast "headshot", co to jest u licha?). Grę polecam, jest naprawdę zajeświetna.

Link to comment
Share on other sites

Powiem tak - z tłumaczenia przez translator można się śmiać, ale jeśli chodzi o single to rażących błędów nie uraczyłem. Wydaje mi się, że w tej części robota nie została zwalona, ale jeśli chodzi o multi... screeny z kwiatkami z tego newsa wystarczają za odpowiedź tongue.gif Naprawdę można się nieźle uśmiać.

Link to comment
Share on other sites

Tak się zastanawiam, czemu jeszcze nie ma takiego tematu tutaj na Next-Genach?

Więc chciałbym poruszyć sprawę i ogłosić jakby centrum wiedzy o nowym dziecku Treyarch.

Może już gdzieś już jest taki temat, ale chciałbym porozmawiać z wami, czy nowe Call of Duty będzie godnym następcą świetnego Modern Warfare 2.

Link to comment
Share on other sites

Ja myślę, że żadnej rewolucji nie będzie, jak to miało miejsce mp. z CoD2 do CoD4. Mimo tego Treyarh nauczyło się na błędach i sądzę (po gameplayach itp), że będzie to udana gra i z pewnością godna, by zastąpić swojego poprzednika. Serwery dedykowane, więcej trybów - będzie zabawa :)

Link to comment
Share on other sites

Temat niepotrzebny, bo o danej serii - jeżeli jest na każdej z platform, także na PC - rozmawiamy w dziale "Gramy PC" -> "Dyskusje o grach". Tak już się utarło. Po co dublować temat? Nie rozmawiamy i tak o sprawach technicznych, tylko o jakości.

Link to comment
Share on other sites

Wersja PL na xbox 360 jest na 100% a z saveami to nie wiem ,a tak poza tym czy to dobry temat na takie pytanie :icon_question:

Odpowiedź na 2 pytanie powinny działać :smile:

Po prostu taka głupia sprawa że pożyczyłem od kolegi angielską wersję i grałem dośc dużo w multka.Nabiłem sobie 36 lvl i odblokowałem dużo usprawnień.Niestety grę musiałem koledze oddac;) Przez pomyłkę kupiłem na allegro wersję pl i dlatego zastanawiam się czy te wszystkie levele i usprawnienia będą mi działac w tej wersji.Nie uśmiecha mi się tego wszystkiego nabijac od nowa:(

Link to comment
Share on other sites

Tak, będą działać. To jest wszystko zapisywane na serwerze Activision, więc nawet jakbyś grał na nowym Xboksie to ważne, żebyś grał ze swojego gamertaga a wszystko będzie, język tutaj nie ma absolutnie nic do rzeczy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...