Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Franek_Dolas

Gothic 1

Polecane posty

Można zostać magnatem,trzeba iść do Kruka będąc strażnikiem bądź strażnikiem kopalni,dostaniesz serię questów po której będziesz mógł zostać szefem obozu przy kopalni.

Daje to wyższą wypłatę od Wyzyska (100 bryłek) i możliwość wydawania rozkazów strażnikom bez imienia,oraz pancerz magnata.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem zapytać się czy da się wykonać misje "Towarzysz" w MT najszybciej jak się da. To ta misja co podróżuje z nami Skrzypek po pokonaniu wszystkich przeciwników na Starożytnej Arenie. Chciałbym wykonać tą misje ale nie uśmiecha mi się ganianie z nim tam i z powrotem skoro mam przy sobie runy teleportacyjne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam sprawę. Postanowiłem wybrać się do Nowego Obozu, by poszukać tam Neka, jednak za Chiny nie wiem, gdzie ten obóz jest. kupiłem u Grahama mapę (niestety, brakuje sporego obszary na południowym zachodzie), ale niewiele mi to pomogło. Mógłby ktoś powiedzieć, kto może mnie tam zaprowadzić, albo mógłby ktoś opisać drogę?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogadaj z Thorusem on każe ci załatwić sprawę pewnego gościa na M. Samego kolesia znajdziesz przy bramie obozu ( tej drugiej nie głównej :P ) . On cie zaprowadzi do Nowego Obozu.

Podobnie gdy pogadasz z jednym z wysłanników sekty on tez pokaże ci drogę do obozu na bagnie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam sprawę. Postanowiłem wybrać się do Nowego Obozu, by poszukać tam Neka, jednak za Chiny nie wiem, gdzie ten obóz jest. kupiłem u Grahama mapę (niestety, brakuje sporego obszary na południowym zachodzie), ale niewiele mi to pomogło. Mógłby ktoś powiedzieć, kto może mnie tam zaprowadzić, albo mógłby ktoś opisać drogę?

Pogadaj z Mordragiem (to taki koleszka stojący przy ognisku niedaleko południowej bramy, jest inaczej ubrany niż ludzie ze Starego Obozu, więc powinieneś go łatwo rozpoznać) i powiedz mu, że chcesz dołączyć do Nowego Obozu, on cię tam zaprowadzi. Ale lepiej opłaca się najpierw wykonać wszystkie questy i dopiero potem tam pójść. A żeby znaleźć tego Neka nie musisz nawet się tak daleko fatygować, leży zaszlachtowany bodajże przez Kretoszczury w jaskini na północnym wschodzie od południowej bramy, wystarczy zabrać mu naszyjnik i dostarczyć go Złemu :tongue: .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam mały problem z Mrocznymi Tajemnicami. Więc to tak mam miecz Niosący Światło gdzieś przeczytałem że mogę go konsekrować (a właściwie robi to kowal z obozu przemytników). Ale nie wiem jak to zrobić, czy muszę się nauczyć kowalstwa od niego i dopiero wtedy pojawi się odpowiednia kwestia? Albo czy muszę jeszcze poczekać (3 rozdział)?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem , ale mam inny duży problem. W Mrocznych każą mi zebrać dowody na magów wody to zbieram to z portalem zapiski Saturasa i jeszcze świstek co każe mi riordian przynieść nie pokazuje sie na oczy magom tylko z góry wale do obozu pradawnych daje te dowody a i tak to za mało i niewiem już w końcu co zrobić...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...