Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Franek_Dolas

Gothic 1

Polecane posty

A jaki jest stan płyty? CRC jest najczęsciej spowodowany znacznym zużyciem nośnika.

Pisałem że stan płyty jest bardzo dobry bo o nią dbam;] no i spróbuje z dysku jak pomogło:D Kurde zrzuciłem na dysk i w tym momencie w którym bład wyskakuje przy instalacji wyskakuje też przy kopiowaniu;/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może spróbuj użyć tego programu?

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&amp...ble+Copier+3.51

Mi ten program pomógł odczytać błędne sektory na płycie ze zdjęciami. Nie wiem do końca na jakiej zasadzie to działa, ale być może sprawdzi się to w twoim przypadku...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gothic I jest dosyc starą grą więc może nie dzialac plynnie z dwurdzeniowym procesorem, sprubój wyłączyc jeden rdzeń ;)

po co ma ktoś wyłączać rdzeń, jak jest taki programik do optymalizacji procesorów dwu rdzeniowych, żeby gry i aplikacje działały jak na jednordzeniowcy, nie zgrywajcie cwaniaków że umiecie jeden rdzeń wyłączyć, bo to nie sztuka jeździć samochodem z połową tłoków wyłączoną....

http://www.idg.pl/ftp/program.asp?id=11368&sys=pc

na AMD działa ślicznie

podobno na procesorach intela też działa

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rumpus - spróbuj po prostu zmienić folder, w którym ma być zainstalowana gra ;)

Ja miałem tak z GII NK z CDA, była jedna drobna ryska i wyskakiwał błąd danych CRC, zmiana folderu docelowego, w którym miała być zainstalowana gra, pomogło.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko wskazuje na to, że sektor tej płyty jest uszkodzony. Nawet jeżeli bardzo szanujesz tą płytę jedna mała ryska może być "zabójcza" dla zasobów płyty. Jednak to może być przypuszczenie i nie trać nadziei. ;)

Pozdrawiam

Morowis

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój problem: Instaluję Gothica, wgrywam moda Mroczne Tajemnice wraz ze wszystkimi dostępnymi patchami. Uruchamiam przez PlayerKit'a. Gra wchodzi normalnie do Menu, widzę logo Poziomek i tak dalej. Kiedy próbuję rozpocząć grę, w czasie ładowania, nagle wywala mnie na pulpit BEZ zadnych komunikatów. Czy spotkaliście się juz z czymś takim?

Mój PieC:

-Windows XP Professional Service Pack 2

-Procek Intel Core 2 Duo E4600 2.40 ghz

- 2 giga ram-u

- karta Gigabyte GeForce 8600 GT

Może karta gryzie się z tą grą? Podobnie jak z Red Faction [karty z serii 8xxx miały problemy z wyświetlaniem grafiki].

Dodam, że na starym kompie [Athlon 2000XP+, 256 mb ram, GeForce 4mx] Gothic instalowany z tej samej płyty, takoż mody działały bez zarzutu, więc to nie wina płyty, czy instalatora Mrocznych Tajemnic.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem podobny problem... Mam:

- XP Professional SP3

-Procesor Intel Core 2 Duo E8500

-4giga RAM

i Asusa Geforce 9xxx

Podczas każdego startu gra automatycznie mnie wywala,choć na drugim...

-Geforce 7600 Go

-1giga RAM

-procesor Intel Core 2 T5600

i XP Home Edition

...działa bez zarzutów.Co powoduje ten problem???

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad kupnem Gothica. Słyszałem o tej grze wiele dobrego, że dostarcza dużo rozrywki, po za tym cena jest bardzo atrakcyjna. Jednak mam pytanie. Oglądając pudełko Gothica w jednym z kieleckich sklepów dostrzegłem na nim napis: Gra nie była projektowana na Win XP. Zastanawiam się więc czy taka gra mi pójdzie. A więc zwracam się z pytaniem: Czy ktoś z użytkowników Win XP grał w Gothica na tym systemie i czy gra chodziła bezproblemowo?

Z góry dziękuję za odpowiedź

Mi chodzila choć przy 1024x768 moze częsc HUD-a wychodzic poza ekran nie wiem czemu :unsure:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój problem: Instaluję Gothica, wgrywam moda Mroczne Tajemnice(...). Gra wchodzi normalnie do Menu, widzę logo Poziomek i tak dalej. Kiedy próbuję rozpocząć grę, w czasie ładowania, nagle wywala mnie na pulpit BEZ zadnych komunikatów. Czy spotkaliście się juz z czymś takim?

Nie wiem czemu tak się dzieje, ale u mnie i u wszystkich moich znajomych się tak robiło. Może później ktoś napisze jak sobie z tym poradzić, ale na pocieszenie napiszę ci, że tak za 3-4 podejściem gra powinna się uruchomić.

Acha, i jeszcze mała rada: rób sejwy naprawdę często, bo gra może się wywalić na pulpit w każdej chwili, i to bez jakiegoś poważniejszego powodu, a w zasadzie to bez powodu... <_<

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak zrobić jednego questa pobocznego. Przyłączyłem się do Sekty i Kalom poprosił mnie o zamknięcie fabryki zioła w Nowym Obozie. Ale nie mam pojęcia jak się do tego zabrać. W dialogach nie pojawia się z nikim żadna nowa linijka; do tego przeszukałem cały tamtejszy obszar i nic. W sumie to przeszedłem już Gothica, ale ciekaw jestem, to jakby co to wiedzie... :]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jest problem z dołączeniem do Starego Obozu. Moja siostra wykonała kilka zadań: (z Scattym, Złym, Świstakiem, Rączką) zepsuła zadanie Thorusa (w najgorszy możliwy sposóB), zrobiła test zaufania Diega. Ale wciąż nie może dołączyć do obozu. Diego tylko mówi coś w stylu, że "Fisk jest na ciebie bardzo zły. Lepiej załatw kogoś na miejsce Mordraga." ocb? Grałem w Gothica tyle razy, ale nie wiem o co chodzi. Jakieś sugestie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...