Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Franek_Dolas

Gothic 1

Polecane posty

Trafił mi się okrutny problem... Otóż, gdy próbuję nagrywać filmy frapsem w Gothicu, mimo że gra ma 70 klatek na sekundę, to działa jakby miała 1 fps... Tymczasem ( na tym samym PC) jak kręce filmik z Wiedźmina (na full) to gra chodzi przy nagrywaniu z prędkością 45- 70 fps (rozdzielczość 1280:1024 32 bity)... Trochę to dziwne, zwłaszcza, że gothic 1 jest u mnie nawet na minimum (640: 480 16 bitów, wszystko na minimum...)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gram w gothika 1 i mam teraz misje że mam przynieść zioła z bagien dlatego Y,Beriona ale tam kręcą się węże błotne.Walcze z nimi ale nie moge zadac nawet minimalnej straty energii jestem na 14 lvl i posiadam broń zadającą 55 obrażeń.Nie wiem jak silne są węże błotne więc zwracam się do was z pytaniem czy te węże są po prostu tak silne że tam broń nie będzie im zadawać obrażeń czy to jakiś błąd w grze bo słyszałem że są błędy powodujące nieśmiertelność niektórych wrogów.Pytam bo nie mogę znależć lepszej broni.Mam prośbę jeśli po prostu te weże sa tak silne to ni piszczie gdzie mogę znaleźć lepszą broń bo sam chce to odkryć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby grał magiem, to dałby radę. Węże błotne nie są nieśmiertelne - ale na razie nie bedziesz w stanie ich pokonać. Pozbieraj rośliny, i unikaj ich na razie. Jak bedziesz silniejszy to polecam jednak wrócić do tych węzy, bo dają dość sporo XP.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak będziesz musiał wrócić potem do tych węży błotnych gdy będziesz musiał zrobić ulu-mulu na razie daj sobie spokój jak będziesz miał co najmniej 25 lvl i dobrą broń to możesz wrócić i je pozabijać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy porozmawiasz z Cor Angarem, powie Ci, iż musisz zebrać najsilniejsze zioła, gdy porozmawiasz z nim jeszcze raz i powiesz że nie umiesz znaleźć to powie żebyś poszedł do Fortuno :)

P.S Nargogh, proszę , nie udzielaj się, jeśli nie jesteś czegoś pewien.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS: Ukończyłem Gothica 1 kilkanaście razy, i nigdy nie miałem problemu ze znalezieniem tych ziół. Więc nigdy nie musialem się zastanawiac gdzie jeszcze je mozna zdobyć.

Alez ja nie chowam urazy. Ale coby offtopu nie robić to zamiast napisac to w oddzielnym poście, dopisze to tutaj :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do węży to na razie próbuj ich unikać, jeśli zależy ci na ich zabiciu a nie możesz znaleźć lepszej broni to wpakuj trochę punktów nauki w siłę. Zawsze możesz te węże zaciągnąć do jednego ze strażników świątynnych, poradzi sobie z nim 2 uderzeniami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za szybką odpowiedź już zdobyłem te zioła omijając te węże. Ale gothic to szczerze powiedziawszy najlepszy rpg w jakiego grałem choć grałem już w morrowinda czy obliviona. Dotąd najlepszy wydawał mi się Fable z CDA ale ta gra jest po prostu za prosta przeszłem ją prawie wogóle nie umierając .A gothic to prawdziwe dzieło sztuki mimo że ma już 8 lat na karku to oprocz grafiki ciężko to poznać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do was pytanie. Ale żeby nie było że zdradzam fabułe.

W pojedynku ze Śniącym u mnie stał nic nie robił trochę mi się to wydawało dziwne i weszlem na jakieś forum o gothicu a tam goscie pisali ze u nich sniacy schodzil nawet z tego miejsca i chodzil po planszy inni pisali że strzelał kulami ognia może mi ktoś napisać jak powinien wyglądać pojedynek ze Śniącym? I dlaczego u mnie stał i nic nie robił więc ten pojedynek był dziecinnie łatwy?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie

Śniący cały czas stoi na tej platformie i trzeba wbijac mu te ostrza w te kapliczki (w środku znajdują sie serca) które stoją dookoła tego wzniesienia gdy wbijesz pojawia sie demon i tak ileś razy nie pamiętam juz jak dużo.Przynajmniej ja tam miałem

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem zapis tuż przed uśpieniem Xardasa ale jak tam ide z nim walczyć to nadal nic nie robi a te kule chociaż dużo utrudniały bo szkoda mi trochę że nie mogłem zagrać uczciwie. Ja już gothica przeszłem tylko wyszło że tak jak na kodach chociaż demony sie pokazywaly tylko Śniący nic nie robił

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Utrudniały jak utrudniały, bo dla odpowiednio rozwiniętej postaci kule ognia są jak draśnięcia, a te demony idą na 2-3 hity.

Więc aż tak dużo nie stracisz. Swoją droga

wykończyłeś wszystkich opętanych kolesi w pobliżu ? Bo jak nie, to możliwe, że dlatego Śniący nic nie robi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...