Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Franek_Dolas

Gothic 1

Polecane posty

Mój problem: Instaluję Gothica, wgrywam moda Mroczne Tajemnice(...). Gra wchodzi normalnie do Menu, widzę logo Poziomek i tak dalej. Kiedy próbuję rozpocząć grę, w czasie ładowania, nagle wywala mnie na pulpit BEZ zadnych komunikatów. Czy spotkaliście się juz z czymś takim?

Nie wiem czemu tak się dzieje, ale u mnie i u wszystkich moich znajomych się tak robiło. Może później ktoś napisze jak sobie z tym poradzić, ale na pocieszenie napiszę ci, że tak za 3-4 podejściem gra powinna się uruchomić.

Acha, i jeszcze mała rada: rób sejwy naprawdę często, bo gra może się wywalić na pulpit w każdej chwili, i to bez jakiegoś poważniejszego powodu, a w zasadzie to bez powodu... <_<

Musisz przewinąć filmik początkowy. Najlepiej kiedy pasek ładowania dojdzie za połowę wciskaj cały czas Esc. U mnie to pomogło.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co Ty gadasz, Alaricker...

Da się ustawić Atak pod LPM. Wystarczy "akcja" (tam gdzie jest "E") dać LPM, a jeśli nie działa, to powinno być gdzieś w opcjach "mysz w grze" czy coś takiego.

Jakby się nie dało, dać ataku pod LPM, to nie wiem co bym zrobił, bo nie wyobrażam sobie grania na strzałkach...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proste, wyprowadź go poza mury miasta i pobij. Jak go walniesz to zacznie uciekać i na jakiś czas się odczepi. Jak go pobijesz (ale nie dobijesz) też na jakiś czas się odczepi. Można też go zabić, wtedy się odczepi, na zawsze... ja tak raz zrobiłem, bo mnie strasznie denerwował ;)

@up: Argh, uprzedzony... ale ja tu wypracowanko mini pisałem ;p

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

orzechXIX - jak nie chcesz go zabijać sam, to wyprowadź go w stado topielców, ścierwojadów, etc. :P

Alaricker - na myszce się o wiele lepiej gra, wg. mnie, to i WSAD ;) Kursory tylko toleruję w grach typu: Fifa, PES, wyścigówkach i zręcznościówkach typu Rayman...

@Up: O Jezu, znowu uprzedzony, kurczę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...