Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zniwiarz

[X360] Jaką wersję wybrać?

Polecane posty

No wiesz zależy ile będziesz potrzebował miejsca, czy będziesz ściągał demka, DLC, trailery, bo raczej do samych save'ów 60Gb starczy, ale skoro różnica w cenie to 70zł to raczej lepiej kupić elite, dokupienie 60Gb to jest 300zł a tu masz 120gb na jednym dysku więc wychodzi taniej, a no i o ile dobrze się orientuje to na elite można grać w gierki z Xboxa (tego starego) a na innych wersjach nie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xbox Arcade to chyba najbardziej nieopłacalny zakup. Nie dostajesz do niego nic oprócz pada i pudełka.

Po co kupować Xboxa Elite? Aby się przekonac kup wersję Arcade a nastepnie wydaj kilkaset złotych na różne dodatki które sa w Elicie typu kabel HDMI, 2 pad, dysk, etc. Dodam, że w wiele gier nie da się grać bez zainstalowania ich na dysku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w wiele gier nie da się grać bez zainstalowania ich na dysku.

Takie gry to tylko na PS3 :P

Instalowanie gry na dysku X360 nigdy nie jest wymagane aby gra chodziła. Jedyne co to daje to maksymalne zmniejszenie głośności konsoli (chodzi tak, jakby nic nie robiła ;) ) i malutkie zmniejszenie czasów ładowań.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na czarnym -> 600zł

Allegro -> 800-1000zł

Nie dla idiotów -> 1000-1300zł

Ostatnio widziałem Xboxa Elite w Euro AGD we Wrocku za 999zł ze wszystkimi bajerami, jak są droższe to pewnie z grami.

Pamiętam np. któreś Final Fantasy tak mi się ścinało, że musiałem je zainstalować na dysku. Pierwszy raz miałem taką sytuację i wtedy lekkie zdziwko miałem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Ci powiem, że sam kupiłem xboxa 360 w sklepie www.3kropki.pl. Na początku chciałem kupić na allegro ale po fali BANÓW które dał Microsoft bałem się że dostanę konsolę z banem. ELITE jest najlepszy bo mas szybszy procek, lepszy napęd i większy dysk. A co do FORZY to nie trzeba jej instalować ale nie masz wtedy multi i dod. tras i samochodów. No oczywiście bardziej Ci się rysuje płyta

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzychu, kto Ci takich bzdur naopowiadał?! Elite wcale nie ma szybszego procka ani lepszego napędu, poza większym dyskiem ma takie same komponenty jak wszystkie Xboxy.

"...po fali BANÓW które dał Microsoft bałem się że dostanę konsolę z banem..." - Wyobraź sobie, że ludzie informują na aukcjach wyraźnie o tym, że konsola została zbanowana.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...