Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Zniwiarz

[X360] Jaką wersję wybrać?

Recommended Posts

Czy Forza2 to dobry wybór na pierwszą grę? Konkretnie chodzi mi o tą http://allegro.pl/item763237605_forza_moto...a_kolekcjo.html

Forzę Motorsport bardzo polecam. Ukończenie jej w 100% wymaga "trochę" wolnego czasu. Ja swoją kupiłem za 40 zł (seria Classics). Na początku grałem na arcade'owym poziomie trudności - 40% ukończonej kariery. Wyścigówka jak wyścigów, tylko nitro mi brakowało. Później zrobiłem nowego save'a z wyłączonymi wspomagaczami i zakochałem się :happy:. Gra zaczyna bawić dopiero wtedy kiedy nie masz tych wszystkich ABS'ów, kontrol trakcji, automatycznych skrzyń biegów itp. Walczysz wtedy nie tylko o zwycięstwo, ale utrzymanie się na torze :laugh:

Stało się! Można już zamówić xbox 360 Modern Warfare 2

Za ok 1300-1400zł cena nie jest aż taka zła...

Jakieś komentarze?

Jeżeli sprowadze konsole z UK będą działały gry w systemie Pal?

Będzie działało pod polskim napięciem?

I czy będę mógł zainstalować polskie menu?

Podaj jakiegoś linka cena nie jest zła ale dolicz niemałe koszty wysyłki z Angli do Polski oraz przejściówkę UK-PL chyba że takową posiadasz

PS Ten dysk WG mnie jest za duży ja mojej 60 nie zapełnię bez instalowania gier

PPS. Zobacz tą ofertę najlepsza oferta premiuma 60

oferta

:O :0 :8 Lol zatkało mnie spoko oferta ale poczekasz sobie z 3 tygodnie do premiery i tydzień na paczkę

1 Gry w palu będą działać bo to europa, menu i instrukcja ma język polski (w menu na początku się wybiera)

2. Przejściówka razem z kosztem wysyłki 20zł

PS Piękna obudowa lepsza niż PS3 i te 2 pady szok

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...