Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zniwiarz

[X360] Jaką wersję wybrać?

Polecane posty

Czy Forza2 to dobry wybór na pierwszą grę? Konkretnie chodzi mi o tą http://allegro.pl/item763237605_forza_moto...a_kolekcjo.html

Forzę Motorsport bardzo polecam. Ukończenie jej w 100% wymaga "trochę" wolnego czasu. Ja swoją kupiłem za 40 zł (seria Classics). Na początku grałem na arcade'owym poziomie trudności - 40% ukończonej kariery. Wyścigówka jak wyścigów, tylko nitro mi brakowało. Później zrobiłem nowego save'a z wyłączonymi wspomagaczami i zakochałem się :happy:. Gra zaczyna bawić dopiero wtedy kiedy nie masz tych wszystkich ABS'ów, kontrol trakcji, automatycznych skrzyń biegów itp. Walczysz wtedy nie tylko o zwycięstwo, ale utrzymanie się na torze :laugh:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podaj jakiegoś linka cena nie jest zła ale dolicz niemałe koszty wysyłki z Angli do Polski oraz przejściówkę UK-PL chyba że takową posiadasz

PS Ten dysk WG mnie jest za duży ja mojej 60 nie zapełnię bez instalowania gier

PPS. Zobacz tą ofertę najlepsza oferta premiuma 60

oferta

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:O :0 :8 Lol zatkało mnie spoko oferta ale poczekasz sobie z 3 tygodnie do premiery i tydzień na paczkę

1 Gry w palu będą działać bo to europa, menu i instrukcja ma język polski (w menu na początku się wybiera)

2. Przejściówka razem z kosztem wysyłki 20zł

PS Piękna obudowa lepsza niż PS3 i te 2 pady szok

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...