Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zniwiarz

[X360] Jaką wersję wybrać?

Polecane posty

Witam!

1.Zastanawiam się na kupnem xbox'a 360 super elite[chyba, że nie dojdzie do polskiej dystrybucji to wtedy elite] lub ps3.Co bardziej mi się opłaca?

2.Czy pod tym tv będzie działać?http://www.pixmania-pro.co.uk/uk/uk/381470...television.html

3.Jak nie to czy ten monitor[chociaż gra na konsoli w 17" to chyba żadna przyjemnośc]http://www.nec.com.au/2b271851324f4decb9eac80cc39479de.htm

4.Czy Forza3 mnie zadowoli?Ponoć to świetna gra.

Dziękuje wszystkim którzy odpisali :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam osobiście od niedawna mam xboxa i Ci go szczerze polecam. Jedyna jego wada jest taka że jest głośny. Jeśli grasz na tv to to aż tak bardzo nie przeszkadza ale jeśli na monitorze (tak jak ja) i xbox stoi obok to jest to jednak trochę wkurzające. Do wszystkiego można jednak się przyzwyczaić więc i z tym nie będzie potem kłopotu. A co do twoich pytań to na tym tv ci odtworzy, na monitorze też ale byś musiał kupić przejściówkę do monitora i audio (ja zapłaciłem na allegro za to 51zł z przesyłką). W forze 3 nie grałem ale grałem w 2 i była super(podobała mi się bardziej od gt5 prologue!). Generalnie ja wybrałbym xboxa ale to ty musisz podjąć decyzję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Xboxa i teraz nie mam w co na nim grać, bo wszystko wychodzi multiplatformowe albo tylko na PS3 np. Uncharted 2. Ja bym wziął PS3 dla tego, że masz WIFI, Blu-Ray w cenie konsoli. Do tego świetne gry: GT 5, Uncharted 1 i świetna dwójka, dwa Motorstormy, 2 Resistance, świetny Killzone 2, świetne LittleBigPlanet. Do tego masa innych nadchodzących. Granie za darmo po sieci, więc nie musisz kupować żadnych goldów, sroldów itp. :P Poza tym według mnie PS3 ma lepszą przyszłość. :wink: A co do pada, to do każdego można się przyzwyczaić, można też kupić specjalne nakładki na gałki od pada do PS3 i wtedy gra się naprawdę cudownie. :smile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gry na PS3 mają region Free. Można sprowadzić nawet z Kazachstanu :)

Co do wyboru konsoli powtórzę to co pisałem już kilka razy. Popatrz na exclusivy

PS3/360

Uncharted 1,2/Gearsy 1,2

Resistance 1,2/Halo 3, ODST i jeszcze jakieś

Gran Turismo 5/Forza 3

Heavenly Sword/Fable 2

I tu się kończą dobre ex'y na Xboxa. Jest jeszcze Alan Wake, ale kiedy to wyjdzie? I nowy SC (Conviction).

Na PS3 z naprawdę dobrych gier jest jeszcze God of War i Motorstorm. No i LittleBigPlanet.

I teraz zobacz, który zestaw Ci bardziej odpowiada.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli mam rozumieć, że na Super Elite będzie bardzo ciężko o gry?

Jak ostatnio w Selgrosie pytałem to mówili, że ta wersja u nich będzie kiedyś^ ^

Ale to tylko sprzedawczyni.No, ale załóżmy , że chcę kupić ps3 - która ostatnio staniała.

Lepiej kupić ps3 czy ps3 slim?

http://allegro.pl/item773137015_ps3_hit_ty...b_4console.html

A to ,,cudeńko''?Kupie takie w sklepie?

I jest jeszcze Natal.Występuje coś takiego na ps3?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na PS3 nie będzie Natala. Będzie taka dokładniejsza podróba Wii mote'a.

Dysku 250GB nie bierz, zapłacisz za wersję z nim 100-150zł więcej, a możesz przez USB podłączyć dysk nawet 500GB. Poza tym, ja mam 80GB i nawet połowa nie jest zapełniona. Praktycznie tylko dema, bo jakie filmy (legalnie) można wgrać? Jakieś domowe, a takie lepiej oglądać na kompie. Podobnie z muzyką, do słuchania mam inne urządzenia.

Weź tę konsolę której design bardziej Ci odpowiada, bo zbytnio się od siebie nie różnią wewnątrz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli mam rozumieć, że na Super Elite będzie bardzo ciężko o gry?

Jeżeli nie wyjdzie w Europie/Wielkiej Brytanii to tak. Ciężko zdobyć w naszej "okolicy" gry NTSC, co jest dosyć zrozumiałe.

Sandro - Mówiłem o X0, nie PS3. PS3 ma blokadę tylko na filmy BR

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...