Jump to content

Crooker

Forumowicze
 • Content Count

  307
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutralna

About Crooker

 • Rank
  Człowiek
 • Birthday 07/11/1990

Sposób kontaktu

 • Discord
  Array
 • Strona WWW
  Array

Informacje profilowe

 • Płeć
  Array
 • Skąd
  Array
 • Zainteresowania
  Array

Dodatkowe informacje

 • Ulubione gry
  Array
 • Ulubiony gatunek gier
  Array
 1. Crooker

  Muzyka Elektryczna.

  Te dobre, mroczne dnb to zaledwie połowa albumu, reszcie kawałków brakuje mocy i suną bardziej ku deep dnb. Ale album oczywiście pozytywny na 4 duże plusy.
 2. Crooker

  Rap z USA

  W gruncie rzeczy Tyler to bluzgi przetykane takimi sobie tekstami na bitach z Fruity Loopsa, a wszystko leci na ogromnym hajpie i otoczce kontrowersyjności. Co kto lubi - jak ktoś będzie w większości rozkminiał i jarał się teledyskami z jakimiś obrzydliwymi dla przeciętnego człowieka rzeczami, a nie muzyką to jego sprawa.
 3. Crooker

  Rap z USA

  Onyx, zresztą sam jest członkiem tej grupy. Pierwszy album oldskulowy, ale jak najbardziej ok (pamiętne 'Slam!'), jeżeli zbyt duży oldskul to jakieś nowsze.
 4. Jego ostatnia płyta z 2010 była słaba - zbiór melodyjek które nawet do instrumentalnego hip-hop'u się nie umywają. Natomiast Blue Lines cenię sobie bardzo, dobre, klimatyczne podkłady i świetne wokale. Co prawda z tripem nie ma to wiele wspólnego i brzmi po prostu jak dobra muzyka.
 5. Crooker

  Trance...

  Przecież bilet na ten wrocławski 150zł raptem kosztował, to całkiem tanio jak na takich artystów w line-up'ie. Na ten nowy też tak źle jest.
 6. Crooker

  50 Cent

  Kogo to obchodzi? Słuchasz jego muzyki, a nie jego zachowań. Jeżeli przejmujesz się sprawami prywatnymi artystów oraz ich zachowaniami poza scenicznymi niezwiązanymi czysto z muzyką to daruj sobie słuchanie rapu bo to szczeniackie.
 7. Crooker

  Rap z USA

  Przecież ten singiel to żenada po całości, szczególnie teledysk. Zmulona twarz Khalify, jego zmulone flow i monotonny pseudo-bangierowy bit. Jeszcze te zbliżenia na Khalifę wypuszczającego dym z tego bata ukręconego z jakiejś dobrej herbaty.
 8. Crooker

  Eminem

  Gimnazjalistki z plakatami Ema z Bravo zapełnią dowolny klub po brzegi i nabiją kiebzę, ale Em dostaje tyle pieniędzy z albumów, singli, etc. etc., że raczej nie odczuwa potrzeby przyjechania do postsowieckiego kraiku pośrodku Europy.
 9. Crooker

  Rap z USA

  Czym tu się dzielić? Z gorszym lub lepszym skutkiem próbuje się wpasować w nurt Dirty South, znajdujący się na fali wznoszącej od kilku lat, zapraszając połowę reprezentantów tego rejonu na swoje mixtape'y, a kolejna połowa z tych reprezentantów to jedynie wacki ze znanym nazwiskiem.
 10. Crooker

  Dubstep

  Dubstep jedynie w formie Radikal Guru ostatnio i jeżeli na mieście się gdzieś trafi na imprezie - reszta zbytnio mnie nuży, aby słuchac tego na codzień, osobną sprawą jest bananowa młodzież nie mająca większego pojęcia o gatunku, ale namiętnie ją wielbiąca ze względu na swoją popularność oraz ślęcząca na YT. Obstawiam, że dubstep skończy podobnie jak boom na d'n'b w latach 2007-2009, kiedy wielu DJ'ów przerzuciło się na to, ale sam gatunek powoli się wypali, pozostawiając coraz mniejsze pole do manewru i zwiększającą się monotonię. Zresztą, techstep, drumstep, hyperdub, ambient, glitch i kilka innych podgatunków z elementami dubstepu wyczerpuje go niemal do końca. A pierdzenie zniknie z klubów prawdopodobnie na rzecz co raz bardziej modniejszych minimali.
 11. Jak się nazywa muzyka konkretnie, którą zespół Scotta wykonuje w filmie Scott Pilgrim vs. The World? Przykłady wykonawców, linki do YT?
 12. Minimal'owi i tech-house'owi nadal bliżej do minimalu, nie do house'u. http://soundcloud.com/inspectahdoc/berg-nixon-box-escape http://soundcloud.com/inspectahdoc/jeff-sa...-the-woot-route
 13. Crooker

  Rap z USA

  Bo wytwórnie mają taki plan wydawania (rozłożony na konkretne dni)
 14. Słucha tutaj ktoś i jara się minimalem/tech house'm? Smętnie jakoś ostatnio w tym temacie a odkryłem nowe złoże tej dobrej muzyki.
×
×
 • Create New...