Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zniwiarz

[X360] Jaką wersję wybrać?

Polecane posty

nauczsiepanpisacistawiacznakiinterpunkcyjneboczytacsietegonieda

Może podał byś jakieś konkretniejsze informacje o tych konsolach? Są nowe czy używane, kupowane w sklepie czy internecie. Jak mają się ceny i dodatki do obu zestawów. Ta biała konsola to arcade czy premium, a może core?

Jak mielibyśmy doradzić cokolwiek, skoro nie wiemy co właściwie chcesz kupić?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam zamiar zakupić X360 Slim 4GB na Allegro tylko nie wiem jaką wybrać aukcję. Nie ze względu na akcesoria, bo wszystko jest takie same + kabel HDMI ale chodzi mi o opinię sprzedawcy i firmy kurierskiej.

Do wyboru mam te aukcje:

1. http://allegro.pl/xbox-360-slim-4gb-kabel-...1340093889.html Kurier: GLS

2. http://allegro.pl/xbox-360-4gb-kinect-read...1352825537.html Kurier: UPS

3. http://allegro.pl/xbox-360-4gb-wifi-hdmi-g...1348592593.html Kurier: Siódemka (pierwszy raz o niej słyszę ;o)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do sprzedawców to najlepiej kupuj od tych, którzy mają najmniej negatywnych komentarzy. Chociaż ja przy zakupie na taką kwotę w ogóle nie brałbym konsoli od człowieka sprzedającego rzeczy "hurtowo".

A kurier "Siódemka" nie jest zły, parę miesięcy temu dostarczał on do mnie zestawik Guitar Hero (czyli nie mała paczka w sumie) i wszystko było cacy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Na wstępie zaznaczam , że przez 10 lat już gram na kompie i do tej pory nie miałem praktycznie styczności z konsolami dlatego gdybym pisał jakieś głupoty to się nie denerwujcie :)

Mianowicie mam takie pytanko. Chciałbym zakupić sobie x-boxa i mam okazje kupić x-360 arcade za 600 zł . Czy warto kupić go za taką cenę? I w ogóle jak już bym kupił to jak to się mniej więcej podłącza , jak używa takie podstawy obsługi jakby mógł mi ktoś objaśnić to również byłbym wdzięczny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze nie x-box, tylko xbox jak już. Konsola jest nowa czy używane, jeśli to pierwsze można się zastanowić, jeśli drugie to odpada - nie opłaca się. Poza tym miło było by dowiedzieć się jaka płyta główna siedzi w konsoli. Jeśli chodzi o podłączenie to wielkiej filozofii tutaj niema, jeden kabel AV (analogowy lub HDMI, w zależności od odbiornika), jeden zasilający i opcjonalnie enthernetowy. Pomylić się przy tym nie sposób.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ma 4GB pamięci to pewnie jest slimka (ta nowa, czarna?), czyli tutaj akurat o płytę nie trzeba się martwić. Niestety taka ilość pamięci nie wystarczy na instalację gier, za to na save i patche jak najbardziej powinno styknąć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczy tak , czy slimka to nie wiem bo jeszcze nie widzialem . To jest taka oferta w plusie ze jak sie wybierze jakas tam taryfe to mozna go kupicza te 600 zlotych ale jeszcze sie nie dowiadywalem dokladniej bo to po pierwsze oferta dla mojego taty nie dla mnie :0 a po drugie to narazie jest w delegacji to nie bylo jak :P. Ale przypuszczam ze tak bo jak w necie sobie patrzylem i wpisalem ta nazwe to tylko slim mi znajdywalo

A z tymi grami to jak jest ? Mozna je instalowac ale nie trzeba? Moge po prostu same sejvy zapisywac i wystarczy wkladac plyte zeby zagrac czy bede musial dokupic dysk dodatkowy zeby zaistalowac gry i dopiero moge w nie grac?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A takiego xboxa to mozna podlaczyc i do telewizora i do monitora od kompa?

I jeszcze jedno . Mówicie , że żeby grać nie trzeba instalować. A sejvy ile miejsca mogą zajmować ? Bo jeśli po kilka , kilkanaści mega z każdej gry to narazie nie dokupował bym dodatkowego dysku?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie ten temat ale poruszany był kilka postów wcześniej dysk twardy tak więc chcę się o coś zapytać. Jak wiemy dyski do X360S są [ciach] drogie (290-380zł piechotą nie chodzi...) mowa oczywiście o oryginalnych. Na szczęście wiem, że można kupić dysk do laptopa WD z serii BEVS, BEVT, BEKT, BJKT, BEAS. I moje pytanie brzmi: czy po kupnie dysku mogę od razu włożyć go do slotu czy trzeba go "przerobić" pod Xboxa? Dokładnie chodzi mi o ten proces: http://xboxforum.pl/sprzet-f27/jak-podpiac...r%5D-14421.html

Przekleństw na forum, nawet wykropkowanych, nie tolerujemy - Felessan

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...