Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zniwiarz

[X360] Jaką wersję wybrać?

Polecane posty

Oba zestawy są warte uwagi, tyle że ten pierwszy jest sprowadzany z Anglii, tańszy ale trzeba będzie trochę poczekać aż "dojdzie". Drugi ma dodaną FM3, ale taniej będzie kupić osobno konsolę (tą z pierwszego linku) i grę, którą można dostać już za ok. 160zł (nowa).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam osobiście od niedawna mam xboxa i Ci go szczerze polecam. Jedyna jego wada jest taka że jest głośny. Jeśli grasz na tv to to aż tak bardzo nie przeszkadza ale jeśli na monitorze (tak jak ja) i xbox stoi obok to jest to jednak trochę wkurzające. Do wszystkiego można jednak się przyzwyczaić więc i z tym nie będzie potem kłopotu. A co do twoich pytań to na tym tv ci odtworzy, na monitorze też ale byś musiał kupić przejściówkę do monitora i audio (ja zapłaciłem na allegro za to 51zł z przesyłką). W forze 3 nie grałem ale grałem w 2 i była super(podobała mi się bardziej od gt5 prologue!). Generalnie ja wybrałbym xboxa ale to ty musisz podjąć decyzję.

Głośny?hah,instalujesz gre na dysk twardy i xbox jest cichy,sam posiadam xboxa elite i moim zdaniem lepszy od ps3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli ktos nie wie co kupic ps3 czy xboxa,niech zada sobie pare pytan:

-DVD z OGROMNA liczba gier czy blu-ray z mala liczba gier

-rozdzialka 1080p czy 720p

-granie po sieci z ponad 30mln(xbox360) ludzi czy z ponad 10mln(ps3)

-ladniejszy wyglad nie ma znaczenia

-pady moim zdaniem do xboxa sa lepsze(jedna galka na gorze druga na ukos na dole,bardzo wygodne)

-Wiekszosc gier na xboxie wyglada lepiej niz na ps3.

-W xboxie wszystkie bledy naprawiono,instalujesz gre na dysk twardy i szybciej ci sie wczytuje i xbox jest bardzo cichy,chlodzenie poprawiono,nowy naped.

Moim Zdaniem Konsola microsoftu jest lepsza.

Posiadam Xbox 360 elite,a gry mam takie: GTA EPISODES FROM LIBERTY CITY,dead space,fifa 09,left 4 dead,halo 3 odst,Fight Night ROund 4,spider man 3,i dokupuje ASSasin II albo draGON BALLA

Cichy? Hah, instalujesz i nadal hałasuje, sam posiadam X0 60gb Pro i nadal jest głośny. Pod tym względem klocek nie może się równać z PS3

moj elite jest cichy :P

Divesik, ale zauważ, że dodają 250 GB dysk twardy. Jakby mnie się ktoś pytał, to zgarniał bym wersje z MW 2 (fajniuchna obudowa).

ciekawe czy jest dyk 250GB odzielnie sprzedawany,bo by sie przydal :P

rozdzialke 1080p ma xbox

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

k0rdi13 kup PS3 i będziesz wiedział co to cicha konsola, jak dla mnie na xboxie w nocy słabo się gra, i choć mam tylko 360, przymierzam się do kupna PS3...

DVD z OGROMNA liczba gier czy blu-ray z mala liczba gier

Eee? Przecież większość gier to multiplatformówki, a co do exów, to PS3 ma moim zdaniem lepsze (KZ2, U1/2, LBG...), chociaż tu akurat co kto lubi, ale argument że ma mało gier był dobry dwa lata temu.

-Wiekszosc gier na xboxie wyglada lepiej niz na ps3.

Tu się można kłócić, większość wygląda tak samo...

W xboxie wszystkie bledy naprawiono,instalujesz gre na dysk twardy i szybciej ci sie wczytuje i xbox jest bardzo cichy,chlodzenie poprawiono,nowy naped.

Łał, niedługo konsola MS będzie tak samo mało awaryjna, jak PS3 w dniu premiery...

-granie po sieci z ponad 30mln(xbox360) ludzi czy z ponad 10mln(ps3)

Skąd te statystyki? btw. Xbox Live ma ok. 20mln użytkowników... A tak w ogóle, to można też walnąć przed twoim argumentem "płacenie i granie po sieci z ponad 30mln (lol) lub darmowe granie z ponad 10mln (lol, statystyki z kapelusza...).

Dodatkowo za PS3 przemawia kompatybilność z słuchawkami czy dyskami, a nie tylko drogie sprzęty od MS.

Ale MS ma faktycznie lepsze community...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema

Na święta przymierzam się do kupna Xboxa 360. I tutaj pytanie: co należy dokupić, na co zwracać uwagę przy zakupie? Dodam, że w kwestii konsol jestem laikiem, jak dotąd przez 7 lat do grania służył mi komputer :icon_biggrin: Z góry dzięki za radę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drooper na datę produkcji, bo na święta markety mogą wciskać jeszcze stare Premiumy 20GB (FALCON), a dostępne są już 60GB (Jasper), no i jeśli zdecydujesz się na Premiuma/Elite to nic nie musisz dokupywać, jeśli bierzesz Arcade to będzie pewnie potrzebny kabel ethernet (do netu), headset (do rozmów w necie), i pewnie i tak dysk :P

Zadawaj bardziej szczegółowe pytania na przyszłość. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drooper na datę produkcji, bo na święta markety mogą wciskać jeszcze stare Premiumy 20GB (FALCON)

Że co? Jak widziałeś 20-sto gigowego Falcona w premiumie, to gratuluje, bo jesteś moim miszczem. Takie rzeczy nie istnieją. W takich 20-stkach siedzą jeszcze xenony bądź zephyr'y. Jakby tam siedziały Falcony, to byłby uberluksus...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niechcę tutaj wprowadzać zamętu, ale osobiście przesiadłem się z Xbox`a 360 na PS3. Przemówiło do mnie jedno: Darmowa usługa sieciowa. Boli bardzo, że MS każe płacić sobie za granie w multi i dodatkowo jeszcze oficjalnie ich Live nie ma w Polsce. Fakt, MS Polska mówi coś o "Polskim Live", ale tylko mówią i żadnej konkretnej daty nie ma. Dlatego wybrałem PS3. Prócz tego: większy dysk, WiFi, Bluetooth (w "Slimce").

Co do twojego pytania o forze 3. gra jest super hiper gitara. Masa samochodów, piękna grafika (choć mogłaby być lepsza), masa torów i kupa frajdy z jazdy i nie tylko jazdy.

Co do TV. 32 cale i HDReady... Nie brzmi fajnie, szczególnie że nowe Xbox`y (już wszystkie) mają wyjście HDMI, osobiście używam tego http://www.allegro.pl/item824325317_samsun...y_le32b530.html

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może szanownego pana naprostuje bo trochę się u mnie zmieniło [na lepsze :D]

Telewizor mam Full HD 42" ,X0 super elite więc Ps3 większego dysku wcale nie ma...[250GB]

Grałem u kolegi na ps3, jak chcesz mieć fajną grę to kup uncharted 2 , ale i tak wole X0 od Ps3,

ma lepsze gry i w ogóle :D

Ps.Za neta płacisz, ale jest dużo lepszy...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do fajnych gier jest wiele fajnych :P Multiplafromowych i zdecydowanie uważam że to i tak nie ważne czy na PS3 czy na X360. Osobiście wydaje mi się że PS3 jest odrobine lepszym sprzętem niż X360. Nie wiem jak to jest z dyskiem w PS3, ale w instrukcji widziałem, że można normalnie go hmm wymienić. W przypadku X 360 jak będziesz chciała np. większy dysk to masz murowanego banana. Microsoft dobrze, że banuje za piractwo, źle że jak nie zarabia na swoich cholernie drogich akcesoriach to ludzi odcina od usługi za która wymaga za zapłacenia i to nie małych pieniędzy (jak za abonament w grach MMO, no może delikatnie taniej), którą to usługa powinna być za darmo. A i nie wszystkie gry wyglądają super hiper. Gdyby M$ nie chciał zbytnio i za szybko zarobić na pewno nie musiałby się "godzić" na zwykłe DVD i nie miał nietrafionego strzału z HD DVD. To tak o tym jaki M$ i Xbox jest zły.

Sony i PS3 nie jest lepszy. Wpierw 40GB, później 80 i nagle Sony oznajmia, że pojawi się 120 GB jedyna i słuszna konsola Sony i co? I nagle pyk, pojawia się 250 GB i spycha delikatnie 120GB z pola widzenia klientów. Ot nabijanie kasy. Sony zyskuje na pewno tym, że mam SCEP i działa tak jak powinno działać, czyli w pełni wspiera platformę czyli PS3 i PSP. Więc nie jest najgorzej i zdecydowanie lepiej niż w przypadku Xbox`a. A gry jakie się pojawiają to nie wszystko bo nieudolność MS Polska w pełni odcina nas od Live i jego dobrodziejstw i niejako od 75% tego co konsola oferuje. De facto Xbox 360 bez Live to produkt tak wybrakowany, że chamstwem jest sprzedawanie tek konsoli za 999zł / 1000zł / troszkę ponad w niektórych przypadkach u na w kraju, a nasze rodzimy oddział tylko obiecuje, ale im więcej obiecuje i im więcej mówi, że polski Live będzie to tym bardziej gracze / użytkownicy wpadają w furie. Nie dziwnego, że ludzie którzy dostaną bana / ich irytacja sięga zenitu wybierają Sony i PS3.

PS. To że płaciłem za Live nie sprawia, że jestem radosny z tego faktu i szczerze powiedziawszy uważam, że jest kaprawy. Na PS3 grałem już w M.A.G i grało mi się o wiele lepiej niż w Bad Company, MW1, Halo 3 niż w M.A.G na PS3. Wystarczy tylko powiedzieć, że za 30zł miesięcznie za Live mogę sobie tą kase przeznaczyć na cos innego bardziej pożytecznego

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że to nie jest strach, ale! Jeżeli MS Polska reklamuje Xbox`a w Polsce z Live to niech go zapewni. Dla mnie jest to i tak oszustwo. Płacić za granie online, a co to jest MMO :P I do Live, założenie konta na UK, USA (ja tam miałem) wcale nie jest ok. I to nie jest w porządku. Nie dajmy się oszukiwać. A później płacz, że mapek nie można pobrać, że coś nie działa itd. Chodzi o sam fakt braku wsparcia i tyle. Poza tym polityka MS wcale nie pomaga i awaryjność sprzętu nadal pozostała. Zacofanie technologiczne też jest do bani

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Zacofanie technologiczne też jest do bani". Zacofanie, na jakiej podstawie to mówisz? Gry na obie konsole wyglądają identycznie, niektóre nawet lepiej na X0. Lepszy pad. Facebook, wyporzyczalnie filmów itp. itd.

Grałeś po nowym upade? Raczej nie... A jeżeli masz konto na UK to spokojnie mapki możesz ściągać :D

Zresztą grałem w Uncharted 2 i nie ma się czym zbytnio zachwycać, owszem gra dobra, nawet bardzo, ale to jednak wciąż stary szablon....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zniwiarz ale wyluzuj ;) zrozum ze nie kazdy tak jak ty woli xboxa :> ja osobiscie wybralem ps 3 ktorego kupuje kolo 5 grudnia .. przewazyly 2 gry ( uncharted i grand turismo 5 ), darmowa usluga sieciowa oraz blue ray na ktorego bede kupowac filmy ( mam juz 2 ) ( ale x box i tak ladniejszy jest xD )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...