Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zniwiarz

[X360] Jaką wersję wybrać?

Polecane posty

Mam szereg pytań:

1. Czy Xbox w wersji Elite posiada kabel HDMI oraz 2 pady?

2. Jak się zainstaluje grę na dysku twardym w Xboxie to grę można uruchomić ją bez płyty?

3. Ile miejsca na dysku zajmuje Forza Motorsport 3, GTA IV i Left 4 Dead 2?

4. Co zawiera Xbox Super Elite?

Czekam na odpowiedź.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Kabel HDMI posiada, podatkowy pad tylko w Super Elite i odpowiednich bundle packach.

2. nie

3. FM ok. 10GB (liczę z dodatkową płytką), L4D i GTA ok. 5GB.

4. 2 pady, dysk 250GB, jakąś grę MW2/FM3 i czasami specjalny przedni panel do konsoli.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do poprzednich zapytań, po co instalować grę na dysku, skoro i tak potrzebna jest płyta?

I w odpowiedziach pojawiało się też, że można ściągać thrilery i dema. Ale w jaki sposób, skoro x-box live jest niedostępny w Polsce?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do poprzednich zapytań, po co instalować grę na dysku, skoro i tak potrzebna jest płyta?

Żebyś mógł usłyszeć jak oddychasz.

I w odpowiedziach pojawiało się też, że można ściągać thrilery i dema. Ale w jaki sposób, skoro x-box live jest niedostępny w Polsce?

A kogo to obchodzi, że nie ma XL w Polsce?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ciach!] - Kagex

Po to się instaluje grę na dysk, żeby napęd ciszej chodził i żeby laser się nie zużywał w napędzie. Poza tym, żeby były szybsze loadingi. Wystarczy pomyśleć.

A co do XL to każdy ma to gdzieś czy jest legalnie czy nie, bo i tak każdy ma zarejestrowane konto na UK i z niego korzysta. Nie będzie sobie odbierać grania online przez to, że w PL nie ma usługi.

P.S. Zadajesz głupie pytania, masz głupie odpowiedzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie cytujemy ostatniego posta - Kagex

Po to się instaluje grę na dysk, żeby napęd ciszej chodził i żeby laser się nie zużywał w napędzie. Poza tym, żeby były szybsze loadingi. Wystarczy pomyśleć.

A co do XL to każdy ma to gdzieś czy jest legalnie czy nie, bo i tak każdy ma zarejestrowane konto na UK i z niego korzysta. Nie będzie sobie odbierać grania online przez to, że w PL nie ma usługi.

P.S. Zadajesz głupie pytania, masz głupie odpowiedzi.

I tak było trzeba od razu :smile: . I nie, nie grożę Ci. Chciałem tylko właśnie takiej odpowiedzi. I jeżeli masz zamiar dodawać jeszcze głupie odpowiedzi, nie rób tego. Jest wiele mądrzejszych osób od ciebie, które z chęcią pomogą.

Nie kłócić się, nie obrażać, nie grozić, nie spamować, nie statsić i wszystko nie, rozumiemy się? Mówię do obojga - Kagex

Ależ panie Moderatorze, spór doszedł w końcu do porozumienia :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boję się, że jeśli ustawię Londyn, a XBL wejdzie do Polski to po następnej zmianie mogą mnie zbanować, za złamanie zasad.

MS nie banuje za konta na UK/US. Ja od ponad roku "mieszkam" w ambasadzie w Londynie i nie narzekam, kiedy oddałem konsolę do naprawy (padł laser) odesłali ją po 1.5 dniach serwisowania i żadnego bana czy czegoś podobnego nie dostałem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbanować mogą Cię i teraz, i w przyszłości. A z tego co pamiętam to na liście i tak nie ma Polski, więc wyboru dużego nie masz.

BTW: Podłość ludzka nie zna granic: http://www.xbox.com/pl-pl/live

Czyli kupując jakieś gry w Polsce, np. Bioshocka 2, ME 2, MW2 mając polskie konto po prostu w nie nie zagram?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yup. Dodatkowo - jeżeli masz wybrany PL język & region na koncie offline (konsola bez dostępu do neta) to gra, jeżeli ma taką możliwość, automatycznie zmieni sobie język na PL. Jeżeli nie - będzie Ang.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem opłacałoby się, ja niedawno kupiłem z Forzą 3 za 1000 zł i też jestem zadowolony (ale 1 pad i 120gb nie superelite).

Jeśli jest nowa nie używana to dobra cena chodź nie kupiłbym bo te gry mnie nie kręcą ale jeśli tobie się podobają to polecam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najnowsza jest wersja Elite jeśli o to chodzi jeśli o co innego to Jasper z sierpnia 2009.

Arcade jest biały nie ma dysku ale można dokupić, Elite jest czarny i ma dysk 120gb zdarzają się też wersje SuperElite 250gb z dwoma padami.

Co do chłodzenia i awaryjności to nie wiem ale jak sobie wgrasz grę na dysk to miej się konsola grzeje więc mniejsze prawdopodobieństwo RRODA jest.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...