Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zniwiarz

[X360] Jaką wersję wybrać?

Polecane posty

Znalazłem tylko to, ale nie wiadomo, czy to nie Falcony, a i cena zaporowa. Chyba je już powyprzedali, bo teraz nic nie mogę wynaleźć, a pamiętam, że jeszcze 4-5 miesięcy temu można było takie znaleźć w wielu sklepach internetowych.

Chyba pozostaje Ci dokupić dysk z allegro.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę nad kupnem Xboxa. Zastanawiam się nad Elite(w zestawie 5 gier, 2 pady oraz kabel hdmi) lub nad Slimka(4 gry, 2 pady i kabel hdmi). Elitka kosztuje 1089zl, natomiast Slim 1279 zł. W sieci raczej nie zamierzam grać i tu się rodzi moje pytanie - "czy opłaca mi sie dokładać te 200zł do większego dysku i Wi-Fi"?

Wiem, ze na pytanie co do grania w sieci sobie sam odpowiedziałem, ale liczę na Waszą pomoc i dobra radę :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej chwili lepszym wyborem dla Ciebie mimo wszystko jest Slim. Zawsze może Cię najść na XBL, a wtedy WiFi bardzo się przydaje. Sam szukałem ostatnio adaptera WiFi do mojej Elite - ceny zaczynają się od 200zł...

Slimka to jest nowsza, więc możliwe, że będzie jeszcze mniej awaryjna. Z drugiej strony Elite ma 2 lata gwary na osprzęt i 3 lata na RRoD i E74.

Podaj jeszcze, jakie są gry w obu zestawach. To może mieć kluczowe znaczenie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!

Mam zamiar kupić xboxa. Na konsole mam przeznaczone 700-800 zł i chciałbym kupić tego xboxa 360 slim 4gb ale czytałem że jak nie ma dysku hd to w grach występują bugi lub po pewnym czasie odtwarzacz dvd zaczyna rysować płyty?

Pytanie zadaję użytkownikom owego xboxa którzy mogli by wymienić - tej konsolki i tego że nie ma dysku.

P.S szukałem na google ale nic konkretnego nie znalazłem.

P.S czy do takiej konsolki można podłączyć przenośny dysk i normalnie na nim instalować gry? np Odwiedź moją stronę

P.S to będzie mój pierwszy xbox czy będzie się dało grać na monitorze philips 190c lub na 20 letnim philipsie (telewizor)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem zainteresowany kupnem XKlocka w wersji arcade :P .

Mam na oku 2 oferty:

http://allegro.pl/xbox-360-arcade-falcon-t...1242489460.html

i

http://allegro.pl/xbox-360-arcade-hdmi-gwa...1224252782.html

Którą wybrać?

Proszę nie pisać "weź elite",itp.

Tylko którą z tych dwóch ;) .

Pzdr.

Jak już chcesz żeby polecic to weź propozycję nr 1 :D Jest trochę atrakcyjniejsza...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta

Myślę, ze ta oferta Cię zainteresuje. co prawda nie jest to Xbox Elite, lecz slim, ale to chyba jeszcze lepiej. Na start dostajesz 3 gry i z 1200 zł zostaje Ci 150 zł na coś nowego. Ultima to pewny sklep internetowy i przesyłkę dostaniesz w miarę szybko. Przemyśl 2 razy, żebyś potem nie żałował (choć nie ma czego).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem konsolowcem, ale jeśli róznica jest tak mała, bez wahania brałbym slima. O ile wiem, są znacznie mniejsze problemy z RRODem (a teoretycznie w ogóle ich nie ma, nie wiem ile w tym prawdy). Poza tym najważniejsze zmiany to zmniejszona obudowa klik klik!, mniejszy zasilacz, wbudowane Wi-Fi i 5 portów USB + optyczne wejście audio. Poza tym konsola powinna być cichsza. Jak widać wszystko ona korzyść odświeżonej wersji... Pomijam, że najbardziej opłaca się brać wersję z dyskiem twardym, tym bardziej, że lada dzień w Polsce ma ruszyć Xbox Live.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do wybrania 2 konsole: Xbox360 oraz Xbox360 Elite. Zastanawiam się, którą warto wybrać i co ma lepsze elite czego normalny xbox nie ma? Mam nadzieję, że pomożecie mi w wybraniu 1 z 2 konsol. Czekam na odpowiedzi :tongue:

Praktycznie cały Twój post musiałem poprawić. Taki napad dobrej woli, następny tak niegramatyczny wybryk wyląduje w Koszu. Na lekcjach nie uczyli o interpunkcji i poprawnej pisowni? - Felessan

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli cenowo się niczym nie różnią to bierz elita w ciemno. Dwa pady, ładniejszy kolor, wbudowany dysk, zawsze 2 gierki są, i jeśli się nie mylę to HeadSet też jest. Nie wiem w ogóle nad czym się zastanawiać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...