Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

P_aul

[FPS] Federacja Pojedynków Sesjowych - kulisy

Polecane posty

Wiem, przepraszam, po części moja wina. A to było tak:

sobota- PM od Dagara z wynikami(zacytuję: "niebo a ziemia")

niedziela: PM od baroweia, kolega ma zawaloną głowę. Wysłane PM do MJanka z prośbą o pomoc. Brak odzewu.

Tedy czas na ochotników z poboru. Hmmm, pm poszła. Jak tylko dostanę wyniki, podaję! Proszę o trochę czasu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, Aiden, wyrastasz na dominatora, dwie walki i dwie wygrane w pięknym stylu. Proponuję by teraz rozegrać kilka walk bez twojego udziału aby ci na minusie mogli się odbić, a pozostali zyskali szansę na walki o mistrzostwo. Ale najpierw ostatnia walka inauguracyjna - TAG! Mogę ponownie sędziować, kto się tam zgłaszał? Jakie drużyny? :D Gdy tą walkę skończymy znowu dwie dwóch na dwóch można rozegrać. Ponadto wspominaliście coś tam o walkach muzycznych. Jeśli jest dość chętnych to może nie jako specjalną, ale całą osobną kategorię? Choć może najpierw rozegrajmy jeden pojedynek specjalny by sprawdzić, czy formuła działa ;) Tym samym kalendarz walk:

- TAG! w najbliższych dniach

- Special muzyczny po tagu

- ULTRA ze mną w roli jednego z walczących (dawno się zapowiadałem)

Co dalej, zobaczymy ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jeszcze odnośnie tej walki TAG, to biorę w niej udział ja z brylantem w jednej drużynie, a Dagar z MJankiem w drugiej. Ja jednak mogę zrezygnować i zrobić okazję dla zdobycia punktów komuś nowemu, jeśli tylko ktoś ma ochotę mnie zastąpić. Jeśli jednak nikt się nie zgłosi, to wezmę udział z chęcią i pokażę na co stać połączoną moc ninja i rock'n'rolla ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cruadin - primo przejrzyj uważniej bazę, a secundo to skoro zgłosiłeś się do walki ze mną to dorzucę informację o tym do bazy, oraz skład TAGa. Proponuję dać z jeden dzień ewentualnemu chętnemu do zastąpienia Aidena, potem zaczynamy tą szopkę =)

Swoją drogą tak mi przyszło na myśl - jak mają wyglądać walki o pas w TAGu? Bo po jakimś czasie aktualnym mistrzom może znudzić się wspólna walka i chcieliby zmienić teamy. Czy dopuszczamy taką sytuację, czy też walka, jeśli tylko jeden z mistrzów jest w drużynie to zwykła rankingowa? A jeśli wystarczy jeden mistrz do walki o pas to siłą rzeczy pas do zdobycia jest jeden, kto go w razie czego przejmie? :D

EDIT - Jako że to masa żmudnej roboty kolejni dołączający się wojownicy będą wpisywani do rankingów dopiero gdy stoczą przynajmniej jedną walkę. Chyba, że Turkowi będzie się chciało ich wklepywać, albo MJanek zrobi gotowca do podmienienia ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za nieuwagę, sam nie wiem jak, ale przegapiłem wpis w bazie. Cóż, zdarza się. Jeśli chodzi o mający się odbyć TAG to zgłaszam się na zastępcę Aidena. Można być zapisanym na dwie, nierozgrywające się równocześnie walki naraz? Pytam, bo przecież w tej chwili jestem zapisany też na ULTRA z P_aulem, więc...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, a miałem coś podobnego zaproponować P_aul :-] Chodziło mi właśnie o to, żeby ktoś wprowadził listę walk, żeby inni nie czekali całe wieki aż przyjdzie im wreszcie się zmierzyć na arenie. Pytanie tylko: w tej obecnej sytuacji (walka TAG i SPECIAL) jest jakaś szansa na równoległe ich przeprowadzenie czy nie? :smile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

POSTANOWIENIA OGÓLNE

(...)

> Wszystkie walki o mistrzostwo, oraz większość pojedynków rankingowych toczy się w "Hali Walk FPS".

(...)

Zgodnie z tym zapisem walkę TAG! o mistrzostwo trzeba rozegrać w Hali, natomiast nic nie stoi na przeszkodzie, aby w tym samym czasie rozegrać zwykłą walkę rankingową na Poligonie. Właściwie to właśnie taką interpretacje miał mieć ten punkt (aby uniknąć prowadzenia w tym samym czasie dwóch walk w jednym temacie i jednocześnie nie blokować innych), ale najwyraźniej nie zrobiłem go wystarczająco wyraźnym, za co przepraszam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... TAG! To czterech graczy piszących. Z drugiej strony możemy zaryzykować odpalenie specjalnej i zobaczyć czy nie będą sobie przeszkadzały. Co do drugiej Hali to nie sądzę by była potrzeba, póki co nie ma aż tylu chętnych do pojedynków.

Skład taga - brylant, nie przeszkadza ci zmiana Aidena na Cruadina? :D Z kim wolisz być w teamie? :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej popieram wniosek! :) Po pierwsze - Radyan jest jednym z głównych twórców tego działu, po drugie - jest legendarny, po trzecie - to Radyan! :D, po czwarte - może zachęci go to do powrotu, albo chociaż rozbicia butelki Kubusia na drzwiach Hali :) Po piąte - należy mu się! :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...