Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

P_aul

[FPS] Federacja Pojedynków Sesjowych - kulisy

Polecane posty

Sorry, że tak zamulał z tą walką, ale komputerowa Kompania Braci tak mnie na powrót wciągnęła, że ciężko zmuszam się do wykonania innych czynności :P A dopiero zbliżamy się do końca pierwszej rundy... Powoduje to inny problem, dla mnie, że za bardzo nie chce mi się myśleć jakich by tu kawałków użyć :DAnyway, jest odpis.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie tempo mamy niezłe, ja swój odpis sporządzę jutro, ponieważ już ciszę nocną mamy, a ja piszę to wyłącznie przy akompaniamencie użytego kawałka (polecam, wkręca jak nic i pozwala wyczuć fazę).

No i Shadowku, knechci zostali spaleni jeszcze przez smoka, ale z drugiej strony: dopóki muzyka gra, dopóty takie szczegóły nie mają znaczenia:P

UNLEASH THE POWER OF THE MEEEEEETAL!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

<wyciąga żółtą kartkę>

BS i barowei, prosiłbym o trzymanie się kolejności ataków:

W1 Atak

W2 obrona i atak

W1 obrona i atak

W2 obrona i atak

W1 obrona

BS już zdążył się zapędzić. Teoretycznie mógłbym to potraktować jako faul. Ale, ponieważ mam coś jeszcze w zanadrzu, tym razem ci podaruję ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yare yare :P Musiałem nieprzytomny być. Ale skoro mój szanowny przeciwnik też odpisał możemy tym razem stwierdzić, że nic się nie stało? Zwyczajnie kopnąłem się przy liczeniu :P Nie zabijaj przyjemności z muzyki... to teraz tylko została mi 'obrona'. Post wrzucę... dziś, ale kiedy to nie wiem :P
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dwa spostrzeżenia:

Po pierwsze, dzięki za walkę Cruadin, świetnie się bawiłem, teraz tylko czekać na wyniki ;)

Po drugie, ja nie chcę walczyć z niziołką... walka psychologiczna na taką skalę mnie przeraża. Przypomnijcie mi bym jej nie wyzywał na pojedynek :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P_aul, misiaczku, przecież wiesz, że bym cię nie skrzywdziła :D

...Przynajmniej nie tak, żeby nie dało się tego wyleczyć po kilku latach wizyt u terapeuty... ;)

Natomiast jeśli chodzi o walkę poligonowo/FPSową - to moja pierwsza w życiu i bawię się świetnie ;) ciekawe, co się będzie działo dalej...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niziołko, nie przesadzasz?

Trzymając ciągle w rękach patelnię - teraz już jak miecz dwuręczny - kroczę w kierunku bohatera i używam Głosu: TWOJE WŁOSY JUŻ NIGDY NIE POWRÓCĄ DO DAWNEJ ŚWIETNOŚCI. A ponieważ w oczach przeciwnika od razu pojawia się nieskończony żal, moja patelnia zaczyna groźnie świecić - uaktywnia się jej bonus +5 na Emo, wysysając z niego na odległość życie.

Po pierwsze, czas dokonany(niby gdzie nieskończony żal?). Po drugie i ważniejsze: wiesz, jakie afro ma Slim Al? Potrafi wytrzymać uderzenia setek pocisków(shurikeny, dzienniki), więc raczej się nie zniszczyło. Tekst "Fryzuro, wybacz", był dla żartu. I po trzecie, nie spodziewajcie się dość częstcy odpisów(aczkolwiek i tak pewnie będą :P), bo dorwał mnie Marchewa(tak, kupiłem Straż!!onene:))

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybacz, brylancie -zmylił mnie brak wzmianki w opisie twojego zawodnika o niezniszczalności fryzury :cool: Poza tym - rozsiewanie Wątpliwości i Zwątpienia też jest ważna, bo przy odpowiedniej mocy takiego działania możesz np. upuścić na chwilę broń, żeby wyciągnąć lusterko i upewnić się, czy na pewno wszystko w porządku z fryzurą... a może rzeczywiście okaże się zniszczona, jak mi się wydawało? :P <Hehe, to byłby widok - Afro z równym przedziałkiem jako efekt uderzenia :D >

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry za tego laga, Black. Nieźle mi zabiłeś klina tym swoim kawałkiem i nie miałem pomysłu czym by się tu obronić:P

Na razie wszystko już jest, choć niestety nie trzyma takiej formy jakiej bym chciał. Ale co tam, trzeba utrzymać ciągłość walki, na pewno się jeszcze rozkręcę;P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak... obronę spróbuję napisać, może jutro. Na tym skończymy rundę drugą, a trzecią, już ostatnią, proponuję przełożyć na początek kwietnia. Ferie u mnie się już skończyły, a marzec zapowiada się bardzo ciężko. Poza tym, Blackowi kończą się pomysły powoli:P

Tak więc, dziękuję za dotychczasową walkę - finałowe starcie na pewno nam nie ucieknie;]

No i sorry za double post, nie będziecie czynić krzywdy, prawda?D:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, niestety, ale finał walki trochę nam się przeciągnie :/ Obecnie nam obu z tego co zrozumiałem skończyły się ferie i trzeba wrócić do harówy... A poza tym w kwietniu nie ma szans, żebym się tutaj pojawiał częściej nic na 5 minut (będzie wpis w nieobecnościach) więc finał - wydaje mi się - będzie w maju... pod koniec pewnie :-) BTW. chyba to nawet dobrze, że po początkowym zapale jakoś się wypaliłem i nie mogłem wymyślić jakiś ciekawych kawałków z skutkiem ataku... Eh.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No patrzcie państwo! Miałem ferie w tym samym czasie, co zawodnicy ;). No dobra, pozostało mi chyba tylko oficjalnie ogłosić, że walka zostaje zawieszona, a kolejne odpisy odwołane... do odwołania. Tzn. jak obaj zawodnicy znajdą czas. Tym samym Poligon zostaje zwolniony. Zapraszamy następny zespół.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, teraz to ciebie poniosło :P Jeśli patelnia miałaby wyparowywać w blasku słonecznym, to nie mogłabym nią walczyć w świetle dnia, czyli wyparowałaby tuż po tym, jak ją wyciągnęłam(poza tym - nie ma określonej pory dnia w tej chwili :P ). To co, ja mogę sobie założyć, że ty jesteś światłoczuły i też zaraz wyparujesz? :P

Poza tym - weź to na logikę! To nie ja i mój ekwipunek mamy się bać słońca, tylko odwrotnie :cool:

Poza tym - już nic nie rozumiem...

25 luty - masz R1 W1

26 luty - masz R1 W1

26 luty - masz R2 W1

Albo ty gdzieś popełniłeś błąd, albo ja czegoś nie rozumiem z tym nazewnictwem :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz już tak ;] Dobra, wobec tego za pozwoleniem zedytuję nazwy tych walk, żeby wszystko się zgadzało i żeby ułatwić sprawę sędziemu... I przy okazji napiszę kolejnego posta :D Uwierz mi, mojej Patelni tak łatwo się nie pozbędziesz :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja postać:

Nazwa: Burek

Wygląd: Wilk, który ma czarną sierść, ogniste szpony i ma czerwone oczy, łazi na 2 łapach.

Umiejętności: Spalenie miotaczem ognia powoduje, że przeciwnik się pali :tongue: . Strzelanie z AK- 47. Atak szponami i kłami. Furia ( zamiana w wikołaka; daje to, że rzuca kulami ognia i, że sierść mu się pali). Przywołanie eksplodujących wilków.

KONIEC! Dziękuję za uwagę. :happy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam P_aula i Cruadina, że musieli tak długo czekać na wynik, ale na moje zwykłe obowiązki nałożyło się nowe uzależnienie od Bleacha (już 86 odcinek :P). A kiedy już się zorientowałem, że pojedynek jest zakończony, to okazało się że nie mam sędziów pomocniczych. Teraz jednak podsumowanie zostało wysłane, a w związku z tym pojawił się problem. Ponieważ po przejrzeniu zasad stwierdzam, że nigdzie nie jest napisane, ile punktów należy przyznać walczącym za remis i czy w ogóle taka sytuacja może mieć miejsce (czy też przeprowadzać wtedy rundę bonusową - dogrywkę).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie nie dziwię się wynikowi, po akcjach Cruadina naprawdę z niepokojem oczekiwałem rezultatów. Gratuluję koledze, to była świetna walka =)

A co do remisu to w rankingach przewidziałem taką możliwość. Proponuję po jednym punkcie dla każdego z walczących. Jedyny problem... będę musiał stoczyć jeszcze jedną walkę nim będę mógł zaatakować pas :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie remis nie powinien być punktowany tak samo jak wygrana. Lepszym wyjściem było by, gdyby w wyniku wygranej zwycięzca otrzymywał 2 punkty, a w przypadku remisu każdy po jednym. Wymagało by to jednak gruntownej zmiany całego systemu punktacji, tak wiec nie mam zamiaru nalegać na taką zmianę. Jednak wskaż mi, gdzie jest zapisana kwestia punktowania remisów, ponieważ musiałem ją przeoczyć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm? To za wygraną dajemy tylko jeden punkt? Goddammit zupełnie pogubiłem się w regulaminach :D Zapisu o remisie nie ma ale w tabelkach dałem Z/R/P (zwycięstwa/remisy/porażki). Dużo walk jeszcze nie było, więc można dokonać szybkiego przeliczenia punktów.

Nowy system:

zwycięstwo +2

remis +1

porażka -1

Co wy na to?

Dobra, poprawka, przejrzałem regulamin i stary system jest lepszy :D Według niego za remis obaj dostają zero i wydaje mi się to sprawiedliwe ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...