Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

P_aul

[FPS] Federacja Pojedynków Sesjowych - kulisy

Polecane posty

Walka SPECIAL, hm? Niech będzie - jeśli Shadow tylko potwierdzi chęć udziału (bo jeszcze się w pełni nie zdeklarował na PW :tongue: ), to byłby ktoś chętny sędziować naszej walce? Walka, poza skupieniem się na muzyce nie różni się praktycznie niczym od normalnej, a w roli sędziego widzę nie tyle ocenianie kawałków (bo są gusta i guściki), co ich zgranie z opisami ataków/obron. Come on, będzie śmiesznie - mam parę metalówek, którymi chciałbym zmieść okolicę :laugh:

@brylant

Zobaczymy jak będzie, jeśli tylko pomysł się przyjmie to ja z chęcią stoczę kolejną walkę :tongue:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta, potwierdzam chęć udziału, ale głównie preferowałbym pojedynki muzyczne :tongue: Poza tym ta kategoria pasuje mi jak diabli :happy:

Imię: Matt Black

Wygląd: Mierzący jakieś 180cm wyznawca Rogasia z czaszką wyrytą na jego kaloryferze. Całkiem nieźle zbudowany z rączkami sprawnymi jak wszyscy diabli; długą, mroczną fryzurą. Nosi tylko czarne jak smoła spodnie a wszędzie obnosi się z gołą klatą. Na plecach zawsze nosi gitarę z ognistym temperamentem a pod pachą trzyma wielką księgę muzyki skąd zawsze znajduje jakiś utwór do zagrania. Ostre rysy twarzy, które widziały już niejedno dno butelki.

Zdolności: Wszechstronna gra na diabelnej gitarze, która może wpływać na otoczenie; możliwość przywołania całej kapeli do odegrania utworu; opanowany obecnie przez Ducha Metalu, ale jakaś szansa na zagranie czegoś z innego gatunku muzyki (poza - tfu! - techno, rapem, hip-hopem i pochodnymi)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak więc, na walkę muzyczną:

Imię: Matt Hettus

Wygląd: Cóż rzec? Chłop łysy, wielki niczym brzoza, ubrany w skórzaną kurtkę i znoszone jeansy, koloru oczu i tak nie dostrzeżecie przez ten szatański błysk w jego oczach.

Umiejętności: Umiejętności do grania metalu wraz z kapelą pożyczoną od Szatana. Urodził się w Polsce, co czyni go patriotą. Pogłoski mówią, że może on grać nie tylko metal, ale takich obelg MatHet (bo tak na niego kumple mówią) nie słucha na spokojnie...

Shadow, wybacz mi powtórzenie imienia, ale wynika to z specyfiki nicku jakiego teraz używam na necie (bo barowei to stara historia, zobaczcie kiedy ja się zarejestrowałem...).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się piszę na parę zwykłych walk...

Mój zawodnik (nie do walk muzycznych):

Imię: Prestidigitator Geronimo Magnifico

Wygląd: Czarny cylinder, czarna peleryna, czarna różdżka z białą końcówką, a wszystko to błyszczące, skutecznie odwracają uwagę od dość przeciętnej twarzy tego szczupłego, czarnowłosego iluzjonisty.

Umiejętności: Wszystko powiązane z iluzjonistami... Taki Copperfield i Houdini w jednym... Znika siebie i innych, ale co nieco wyczarować też potrafi. Zajmuje się głownie przyciąganiem widowni, lecz umiejętności te wykorzystuje też w walce.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę sędziów pomocniczych( Baroweia i BlackShadowa, który jeszcze nie przeczytał mego PM[tak, zostałeś wybrany na sędziego, nie wymiguj się. Tak przypominan]) i Felessana o pomoc w rozstrzygnięciu trapiącej mej sprawy. Zastanawiam się, czy uznać jarzeniówkę za końcówkę do miotły, które, jak wiadomo, liczą się jako umiejętności specjalne? Sprawa wg. mnie jest jasna, ale chcę dmuchać na zimno. Moje zdanie poznacie później. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że co proszę? brylant, może i mam wadę wzroku, ale żadna PW o wspomnianym przez ciebie temacie do mnie nie doszła. Nie przeczytałem PMki od ciebie, bo zwyczajnie nie było czego czytać a o fakcie dowiaduję się dopiero teraz od ciebie. Więc tobie nie pomogę, bo na robotę sędziego się nie pisałem, nikt mnie o zgodę nie pytał a PW zwyczajnie nie było ^^ (nie wiem, ktoś z administracji może sprawdzić czy zostało wysłane? U mnie na pewno nie było). Poza tym, obecnej walki nie śledzę więc zdania nie mam -_-'

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powalczyłbym w kategorii Demolition, najchętniej wyzywając mistrza Lee... Problem w tym, że:

1. Mój wojownik nie został wpisany do akt...

2. Żeby wyzwać mistrza trzeba mieć dodatni wynik w rankingu... mój wynik wynosi zero, które o ile dobrze pamiętam lekcje matematyki, nie jest dodatnie... Czy za zgodą mistrza do takiej walki może dojść?

Zadowolę się też walką z Sil'em... Pojedynek magików? Czemu nie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brylant, dla mnie sprawa jest prosta. Teraz użyłem drugiej umiejętności - stworzenie Miotły Świetlnej. A żarówkę Turambara wykorzystałem, bo akurat była pod ręką:P

A i tak btw - jarzeniówka jarzeniówką, ale Miotła świetlna działa tak samo jak lajtsejbery. To już do Turka, tak na wszelki wypadek:D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mistrza Lee

Taa, to brzmi dumnie :D

A tak na poważnie to czemu nie. Wojownik (magik właściwie) nie został wpisany pewnie z nieuwagi i myślę, że zaraz się powinien tam pojawić. Wystarczy, że jakiś moderator to zobaczy ;) Co do wyniku to nie wiem, trzeba poczekać na wypowiedź założycieli. No i mam już dwie walki w planach (Special z Rankinem oraz TAG w parze z brylantem) , będziesz musiał "trochę" poczekać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIE! Po to są zasady dodatniego bilansu, żeby trzeba było wygrać najpierw jedną walkę nim można stoczyć pojedynek z mistrzem. Jeśli się przegrało to trzeba potem wygrać dwie walki... itd. Ci którzy zgłosili się pierwsi mieli o tyle ułatwione, że od razu walczyli o pas.

A sprawa nie dopisania wojownika - bić MJanka to on jest współorganizatorem Federacji i to on zbierał karty. No chyba że karta jest w aktach a nie ma jej w rankingu, wtedy to moja wina ;]

A jeśli Rankin & Aiden jesteście gotowi to możemy rozpocząć pojedynek o rajtuzy :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już jest w rankingu... No cóż... Zadowolę się walką z nekromantą... znaczy demonologiem... no... tym... Silem!

Mówiąc akta miałem na myśli to, że nigdzie nie było o nim wzmianki...

No cóż... poczekam...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale zasady mówią, że dodatni wynik trzeba mieć jeśli chce się walczyć o pas. Zwykłą walka o punkty chyba nie ma takich wymagań. A z tego co rozumień to Goloman nie chce przejąć tytułu mistrza tylko powalczyć. Ja ja jednak się dostosuję, mogę grac i tą postacią, i tą.

PS. Walkę z Rankinem mogę zacząć choćby teraz. Rajtuzy czekają :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Federacja Pojedynków Sesjowych wygląda bardzo interesująco, więc też się przyłączę. Chyba nikt nie ma nic przeciwko?

Imię(Oznaczenie kodowe): RPW-O*E (Robot o Przeznaczeniu Wojskowym-klasa Omega*model Eksperymentalny)

Wygląd: Unoszący się powietrzu sześcian (mniej więcej 1m na 1m) z zielonego, mocnego, przezroczystego metalu o właściwościach zmiennokształtnych. Na rogach ma zamontowane niewielkie karabiny laserowe. W środku kostki zamknięta jest czerwona kula. To "właściwy" RPW-O*E, prototypowy model komputera złożony z milionów nanobotów. Sześcian unosi się nad ziemią na wysokości dwóch metrów, ale na chwilę może wznieść się wyżej.

Zdolności: Wytwarzanie dodatkowych części. Może to być właściwie wszystko: silniki, działa... co tylko dusza zapragnie. Są pewne ograniczenia: po pierwsze, wytworzone komponenty nie mogą być usunięte zdalnie (istnieją do zniszczenia lub końca walki). Po drugie: nie mogą one mieć zbyt dużej objętości (wytworzenie wieżowca albo tysięcznego roju mechanicznych os odpada).

A teraz kilka uwag: zdaję sobie sprawę, że sama zdolność wytwarzania części jest swego rodzaju polimorfizmem, co dyskwalifikuje mojego zawodnika. Umówmy się, że RPW-O*E ma w swojej pamięci zapisane (w końcu to komputer) bardziej skomplikowane formy, które może przybrać, obchodząc ograniczenie objętości, a "zwykłe" dodatkowe komponenty liczą się jako normalna umiejętność specjalna. To samo tyczy się przyzwań. Jeśli to was nie przekonuje to trudno, stworzę bardziej konwencjonalnego zawodnika.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A sprawa nie dopisania wojownika - bić MJanka to on jest współorganizatorem Federacji i to on zbierał karty. No chyba że karta jest w aktach a nie ma jej w rankingu, wtedy to moja wina ;]

Faktycznie, to ja zajmuje się zbieranie kart i zapisywaniem ich w bazie. Na swoje usprawiedliwienie powiem jednak, że chociaż na ogól raz dziennie sprawdzam ten temat i od razu zapisuję wszystkie nowe karty, to potem muszę zmienioną wersję Bazy wysłać któremuś z moderatorów, który to wkleja ją do odpowiedniego tematu. Dlatego proszę wszystkich graczy o cierpliwość, ponieważ jeśli waszej karty nie ma jeszcze w bazie, to najprawdopodobniej została już wysłana i po prostu czeka na umieszczenie

Cruadin => Bardzo ciekawy i oryginalny zawodnik - po prowadzeniu wspomnianych przez ciebie ograniczeń dotyczących poliformizmu ja nie widzę przeszkód w dopuszczeniu go do walk.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybkie ogłoszenie - Rankin i Aiden zakończyli swoją walkę, szukam sędziów pomocniczych. Wyniki proszę na PW i zaklepać się w temacie coby moja skrzynka nie została zaspamowana. Rundę bonusową proszę ocenić w skali 1-5.

A no i kto chce się zmierzyć w ULTRA! ze mną po zakończeniu planowanego inauguracyjnego TAGa?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, muszę się w końcu odezwać.

Tur, zamierzasz dokończyć naszą walkę? Trwa już ponad tydzień, wcześniej miałeś jakiś egzamin, teraz widzę, że siedzisz dość często na forum a odpisu i tak jak nie było tak nie ma. Zostały nam bodajże 3 odpisy (1 mój i 2 twoje) więc zakończmy to dziś dla świętego spokoju. Bo to już się frustrujące robi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...